Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на фенер за ежедневно носене.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Избор на фенер за ежедневно носене.

    Капачките на Короната същите ли са като на Хайнекена?

    Срамен въпрос за човек, дето е направил формите за гърлови колца на бирените бутилки в последните години на миналия век, ама нещата се променят...

    (Имаше един период в живота ми, в който го докарах до 6-ти разряд фрезист в Стъкларския Завод в Пловдив, и правех точно това, и не само, де.. )

    И джапанките под 38 номер само детски сокове ли отварят??

    Коментар


    • #77
      От: Избор на фенер за ежедневно носене.

      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
      Капачките на Короната същите ли са като на Хайнекена?

      Е от де да знам,това не сьм го гледал ма спец. за теб ще ги засека как са.Под 38 номер и там не знам,ползвам фенера
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #78
        От: Избор на фенер за ежедневно носене.

        Ега ти хората. Аз питам за фенерче-разумен компромис като функции, качество и цена, което да се намира по нашите ширини, а къде отиде темата.

        А няма ли някакъв фенер с повече функции примерно с вградена машина за пуканки?
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #79
          От: Избор на фенер за ежедневно носене.

          Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
          Ега ти хората. Аз питам за фенерче-разумен компромис като функции, качество и цена, което да се намира по нашите ширини, а къде отиде темата.

          А няма ли някакъв фенер с повече функции примерно с вградена машина за пуканки?
          Има има
          When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

          Коментар


          • #80
            От: Избор на фенер за ежедневно носене.

            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
            Ега ти хората. Аз питам за фенерче-разумен компромис като функции, качество и цена, което да се намира по нашите ширини, а къде отиде темата.

            А няма ли някакъв фенер с повече функции примерно с вградена машина за пуканки?

            Не сьм виждал,но за сьщата цена има такьв без отварачка,в морския магазин се чудих за какво ми е,че и само сини имаха,жьлтите от нета.

            Да ти пратя един без отварачка да го пробваш?Включва се с вьртене,а не с копче като нямаш проблеми да работиш с това даже с малки рьчички като моите.Не знам само по вашите ширини дали го има,май сбьрках,че го препорьчах,но ако го има му метни едно око,тук е 2 кутии цигари и като функции,качество и цена сьм с двете малки рьце за него.

            И си го грабни с отварачка
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #81
              От: Избор на фенер за ежедневно носене.

              Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
              Това дали е добро?

              http://www.supertorch.eu/en/
              Сега на събора видях такова, даже си играх /светих/ с него. Свети добре, но не е толкова силно, колкото другия ми китаец. Оказа се, че е собственост на... жена ми. Купила си го за 17-18 лв, не помни точно. Сега се оглеждам да си купя и аз, но не ми се дават нито 50, нито 20 зелени.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #82
                От: Избор на фенер за ежедневно носене.

                Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                Сега на събора видях такова, даже си играх /светих/ с него. Свети добре, но не е толкова силно, колкото другия ми китаец. Оказа се, че е собственост на... жена ми. Купила си го за 17-18 лв, не помни точно. Сега се оглеждам да си купя и аз, но не ми се дават нито 50, нито 20 зелени.
                Свети ли на 300метра???? ;-)))

                Коментар


                • #83
                  От: Избор на фенер за ежедневно носене.

                  От две години използвам М-20 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01171.jpg
Прегледи:1
Размер:183.4 КБ
ID:5517645Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01172.jpg
Прегледи:1
Размер:134.4 КБ
ID:5517646и съм много доволен.Имам зарядно и четири акумулаторни батерии. Наред с белезниците, пистолета и ножа / но не този от снимката /, това са нещата с които никога не се разделям когато съм на работа........
                  LZ3YG

                  Коментар


                  • #84
                    От: Избор на фенер за ежедневно носене.

                    За пръв път виждам толкова подробно описание, само дето са забравили един от най-важните параметри - колко лумена е. Аз моите китайски пестин свещи (въпреки, че навсякъде, където е възможно да нацвъкали "Germany" по корпуса) не съм ги пробал на 300, ама на 200 са супер.

                    П.С. Много ми е любопитно да съпоставя това "светене" с някой реален 500 лумена. Ще ми е любопитно да видя разликите...
                    Последно редактирано от CAESAR; 10-09-13, 20:37.
                    Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                    Коментар


                    • #85
                      От: Избор на фенер за ежедневно носене.

                      М20 Олайта какви пари е?Това всекидневно ли го ползваш,че аз имам 2 подобни ма са ми някак си за специални случаи,за всеки ден нещо което мога да го забравя някьде или да го оставя като втори в колата...........малко сьвестно ще ми дойде.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #86
                        От: Избор на фенер за ежедневно носене.

                        М-20 ми е на колана с всичките други работни атрибути с калъфчето, от фабричният комплект. Има и една връв, в комплекта и съм я сложил и нея и е много удобно като се закачи на врат. Ръцете са ми свободни. Преди две години го закупих за 169 лв. Сега не знам колко струват. Не го забравям никъде. Просто няма как, като сложа колана то всичко си ми е там. Имам едно малко калъфче за пълнител на Макаров. В него перфектно се събират резервните батерии. Без резервни батерии не ходя никъде. Скоро се наложи да влизаме по сигнал за изчезнало дете в едни подземни галерии от изоставен строеж в центъра на Шумен./Които е идвал може да знае за какво става дума/- Шуменци знаят. Нося четири резервни батерии и почти 6 часа кръстосвахме под града......е свети.....вярно изпомпих два чифта батерии, но имаше колеги, които искрено съжаляваха за техните "Светила" и ме благославяха......кякто и да е не съжалявам за нито една стоитинка която съм дал за това фенерче.
                        LZ3YG

                        Коментар


                        • #87
                          От: Избор на фенер за ежедневно носене.

                          Бенцбос, разгледай и тука: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=164451
                          Всеки трети е шести

                          Коментар


                          • #88
                            От: Избор на фенер за ежедневно носене.

                            Първоначално публикуван от PARAPONERA Преглед на мнение
                            От две години използвам М-20 [ATTACH=CONFIG]625819[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]625820[/ATTACH]и съм много доволен.Имам зарядно и четири акумулаторни батерии. Наред с белезниците, пистолета и ножа / но не този от снимката /, това са нещата с които никога не се разделям когато съм на работа........
                            И фенерите са ни еднакви, и на скоро същия нож муела ми подариха, само дето чз-то което съм се засилил да взимам е модел 97!
                            Всеки трети е шести

                            Коментар


                            • #89
                              От: Избор на фенер за ежедневно носене.

                              Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                              Бенцбос, разгледай и тука: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=164451

                              Е не го знаех какво работи ма сега ми стана ясно.

                              http://www.foursevens.com/products/QT2A-X-AE

                              4 севьнс или Олайт все тая,аз имам 2 такива,единия бяла светлина ми стои в сака,другия сьс синкавата в сейфа.Освен тях пак в раницата имам 2 челника,2 от малките с отварачка,а отделно като сьм на работа още 4 Стрйм лайта водолазни модели.

                              Просто "ежедневно носене " ми напомни друго,нещо което е достьпно като цена,леко,здраво,работи се с една рька,не се пьрзаля,водолазно............а за полицай,военен или разни смахнати професии като моята сьвсем друга бира.Аз имам и малко Пеликанче сьс Санио зареждащи се батерии както и десетина дурасел сьс сивия наморник,зареждачка супердупер и още 2 за у нас и........как да е.

                              Да не ме биете сега,шапки долу за фенера,просто като сьм по шорти си нося другия в джоба.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • #90
                                От: Избор на фенер за ежедневно носене.

                                Първоначално публикуван от jose Преглед на мнение
                                Свети ли на 300метра???? ;-)))
                                Сигурно свети на 300 и повече метра, но НЕ осветява на толкова. С батерията в комплекта свети 1.5-2 часа. Свети меко бяло, а не като другия ми китаец на 6000 К. Това, което забелязах като - е, че не може да осветява с разсеяна светлина на близко, т.е. винаги снопа е по-затворен и дава илюзия, че свети силно. Други забележки нямам. Хубавото е, че щипката е здрава, корпуса също и не се изплъзва, ключето работи меко.
                                Ще трябва да взема 2-та китаеца и някоя вечер да си светя и да ги сравнявам.
                                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X