Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на фенер за ежедневно носене.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Избор на фенер за ежедневно носене.

    Пуу да, супер е. Постоянно си го ползвам на работа и у дома. Компактен, и свети доволно. Хубави режими. Влиза във всяко джобче. Доволен съм. Честито и на колегата. Да си го ползваш със здраве. Марката се вижда да е читава.
    Ако е машина, нека бъде немска!
    XJR 1200
    ETZ 150
    Kawasaki Ninja ZX10R

    Коментар


    • От: Избор на фенер за ежедневно носене.

      Пристигна ми и челника, като съм впечатлен и от него. Много добре свети и с лесно управление на режимите. Наистина марката Olight излежда с много високо качество.


      HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
      VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
      Няма да е все така!
      Нула две осмици 724 пет едно пет 1

      Коментар


      • От: Избор на фенер за ежедневно носене.

        Кой точно челник ?
        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

        A1+

        Коментар


        • От: Избор на фенер за ежедневно носене.

          Olight H05S ACTIVE
          Това е модела, като има батерии в комплекта


          HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
          VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
          Няма да е все така!
          Нула две осмици 724 пет едно пет 1

          Коментар


          • От: Избор на фенер за ежедневно носене.

            Доста добре изгелжда на хартия.
            Как е изработено фиксираното позициониране ? (говоря за това че се накланя в определини позиции)
            Пробвай го да ходиш в гора и сподели , дали клоните актививат сензора за включване-изключване.
            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

            A1+

            Коментар


            • От: Избор на фенер за ежедневно носене.

              Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
              Доста добре изгелжда на хартия.
              Как е изработено фиксираното позициониране ? (говоря за това че се накланя в определини позиции)
              Пробвай го да ходиш в гора и сподели , дали клоните актививат сензора за включване-изключване.
              Имам челник Олайт Уейв със сензор за включване и изключване с ръка.Няколко години през зимните месеци го ползвах на вилата всяка вечер понеже там няма ток.Първата ми работа беше да изключа тази опция.Лошото е ,че това трябва да се прави всеки път когато се ползва челника.
              Когато този сензор работи фенера се изключва при отваряне или затваряне на врати.Предполагам ще прави същото и след влизане в палатка или кола.Отделно при натискане на бутона несъзнателно, но напълно естествено поставях палеца си от долната част на челника и без да искам отключвах дифузера или както се води там пластмасата, която разсейва светлината.
              Честно да си кажа много недомислени неща има.
              От известно време имам Петцел Тикина-само два режима на работа, удобен и ергономичен.Евтин.Върши същата работа без да си давам много зор да го "управлявам".Скоро ще си купя още един такъв, но от по-мощните 38лв.
              Последно редактирано от traktorist; 17-10-17, 21:31.

              Коментар


              • От: Избор на фенер за ежедневно носене.

                На Olight active сензора за движение се задейства максимум от около 20-25 см пред него. Та си правете сметка за в гората как ще е. На посоченият модел опцията за движение се активира със задържане на бутона за вкл. и избиране на режим на светене. Позиционирането е посредством две назъбени “перца” които влизат в корпуса, има три позиции. Откопчаване или друго нежелано действие на на този модел не може да стане случайно. Не го рекламирам, но както и при фенера им който ползвам ми харесва управлението им и дизайна.


                HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
                VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
                Няма да е все така!
                Нула две осмици 724 пет едно пет 1

                Коментар


                • От: Избор на фенер за ежедневно носене.

                  Тъй като ми се наложи да си потърся по-компактен и по-лек фенер за ежедневно носене придобих те този безименник



                  Свети по-ярко от стария ми (на сравнителната снимка стария е по-големия), вижда се модела на диода, 4 режима - силно, слабо и мигане - бързо и бавно, не пече (не съм го държал часове да го пробвам), плавно преминаване от широк към тесен лъч, перфектен алуминиев корпус, работи с батерия 18650 (това си беше условие от моя страна). Батерията не е включена в комплекта. Цена на придобиване - безумните $3,65 (три долара и щестдесет и пет цента)!
                  Недостатък - няма клипс, но за тези пари се преживява...

                  (Не оспорвам правото да се плащат 20-30 пъти повече пари за надпис на корпуса. Всеки сам си решава как да си пропилява парите...)
                  Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                  Коментар


                  • От: Избор на фенер за ежедневно носене.

                    Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
                    ...вижда се модела на диода...
                    Не се вижда модела на диода - вижда се надпис на корпуса, което при фенер за 3 долара не значи абсолютно нищо. Отделно дето диод с такова изначение Cree не произвеждат.

                    Снимай самия диод. Щото и на моя от 6 долара пишеше същото (или подобно, не помня вече), ама диода нямаше нищо общо с XM-L2, даже и като размер.

                    Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
                    плавно преминаване от широк към тесен лъч
                    Това нещо не го разбрах...

                    Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
                    (Не оспорвам правото да се плащат 20-30 пъти повече пари за надпис на корпуса. Всеки сам си решава как да си пропилява парите...)
                    Нито пък аз. Само знай че в тоя ценови клас обикновено получаваш точно толкова, за колкото си платил. Което несъмнено и сам знаеш
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Избор на фенер за ежедневно носене.

                      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                      Не се вижда модела на ...
                      Само знай че в тоя ценови клас обикновено получаваш точно толкова, за колкото си платил. Което несъмнено и сам знаеш
                      При мен се вижда така...




                      Спарки,я ме светне защо бойни ми другар ,но нейм мига ,в смисъл не е sos режим,а мига все едно имаш пукнал диод в диодната плочка на ВАЗ ,и на ниски обороти треперят всички лампи.Тоя ефект е от известно време и става вече дразнещ.Съмнявам се в ключа,ама нямам много опции...
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • От: Избор на фенер за ежедневно носене.

                        Вече и при мен се виждат така.

                        Мигането - по-вероятно от драйвера, но хич не е невероятно да е и от диода. Няма как да ти дам еднозначен отговор от разстояние. Може и просто кофти спойка, може и да е тръгнал да си ходи микроконтролера върху драйвера - моя първия точно така сдаде - първо спря да показва нивото на батерията правилно, след това спря да се пуска по стандартния начин ами стоеше включен на макс като натисна копчето и изгасваше като го отпусна. Смених микроконтролера с PIC, написах му нов софтуер за степените, обаче от тогава нямам време да довърша индикацията на батерията и защитите по ниско напрежение и температура.

                        Просто са си.... китайски. Моя през 99.99% е стоял в жабката без да свети, и с откачена батерия. Предполагам са му сложили микроконтролер дето не е рейтнат за високи температури и от циклите топло-студено си е заминал скоропостижно. PIC-а дето му сложих му дават до +125 градуса, пък ще видим...ако успея да го довърша де.

                        ПП: За протокола - пправянето изначално е безсмислено - за да оправдая загубеното време трябва да го продам на цена от 3 Олайта минимум. Правя го ей-така, за идеята. Фенерът въпреки кусурите си вършеше работа. Поне ще мога да си направя каквито си искам степени (вече с 6 вместо 3 например).
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: Избор на фенер за ежедневно носене.

                          Този за който питам ,струва 10-15 лв.и не си струва даже и да го отварям,оня дето ти го пращах работи отлично,но стои като бойна готовност щото ако го загубя на някой обект и ще си изгреза ноктите от яд.Та търся малък евтин фенер дето да свети под/над окачени тавани,дупки разни.Трябва да е малък обаче.
                          А и деня стана малък та му е ред..
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • От: Избор на фенер за ежедневно носене.

                            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                            При мен се вижда така......
                            Редакция на хостинга и ето:





                            Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                            Коментар


                            • От: Избор на фенер за ежедневно носене.

                              Този със зелената лента имам 3-4 ,той е с леща а и идва голям,а този малкия със рефлектор ли е,от къде го взе.Сега гледам ревю за convoy S2 и S3.От моднатия c8 съм много доволен,та затова пак там гледам.
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар


                              • От: Избор на фенер за ежедневно носене.

                                Днимай диода де. Не вярвам да е сложно.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X