Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Резачка за дърва, марка модел и лични впечатления

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Резачка за дърва, марка модел и лични впечатления

    Първоначално публикуван от dimi_54 Преглед на мнение
    Та колеги след дълги размисли да бъде или не , реших да закупя въпросната резачка. Везната натежа в полза на покупката след като първи братовчед на жената сподели впечатления от такава закупена от него. Каза , че доста дърва е нарязал но изрично предупреди машинката да не се зори много. При разумна експлоатация издържа. Обещавам след като получа ,,китайката'' съответно след експлоатацията и да споделя мнение. В понеделник се обаждам до магазина и ще чакам куриера.
    Какво значи да не се зори много, резачка? Да не се работи на три смени с нея ли ? Пълниш до горе резервоара, палиш, газта до долу, свършва бензина, пушиш една две цигари, изстива резачката, зареждаш и отначало. Аз така ги виждам нещата.
    Дано получиш това, което очакваш, това е най важното. То е ясно, че ако имаш повече пари за харчене, ще си купиш Щил или Хускварна. Много рядко съм чул или видял някой да каже, че се е прецакал здраво. Дръж ни в течение с покупката, стана ми интересно.
    Пийте червено вино! Дава здраве.
    А то ни трябва за да пием ракия!

    Коментар


    • От: Резачка за дърва, марка модел и лични впечатления

      Здравейте,имах дилема коя резачка да си купя за домашни нужди,ще реже по 10-15 кубика на година,значи ситуацията беше следната имах възможност да взема чисто нова машина mcculloch cs340 от магазин практикер за 240 лева и mcculloch cs380 с остатъчна гаранция 23 месеца(само е пробвана с един клон и е закупена от магазина на хускварна в моя град) за 250 лева,в крайна сметка купих Mcculloch cs 380 за 250 лева от човека,закупена е на 22.01.2013г.даде ми я с всички документи,гаранция,кашон че даже и найлоните.Искам да питам има ли някъде клипове или коментари за това как се представя тази резачка?Търсих в интернет,но намерих само 2 клипа и в нито един не е показано как реже а коментари 0,имам чувството че само аз имам такава.

      Коментар


      • От: Резачка за дърва, марка модел и лични впечатления

        Първоначално публикуван от Гергин Преглед на мнение
        Какво значи да не се зори много, резачка? Да не се работи на три смени с нея ли ? Пълниш до горе резервоара, палиш, газта до долу, свършва бензина, пушиш една две цигари, изстива резачката, зареждаш и отначало. Аз така ги виждам нещата.
        Дано получиш това, което очакваш, това е най важното. То е ясно, че ако имаш повече пари за харчене, ще си купиш Щил или Хускварна. Много рядко съм чул или видял някой да каже, че се е прецакал здраво. Дръж ни в течение с покупката, стана ми интересно.
        Колеги относно ,,зоренето''на резачките. Аз си имам собствена теория това не е само за тях но и за всяка машинна. Ако се спазват изискванията на производителя има шанс за по-дълга експлоатация.По принцип падам малко маняк към техниката и независимо каква е се старая да бъде поддържана добре и съответно обслужвана както трябва.Искам да попитам колегите които са пристратени към марковата техника.Според вас има ли втора ръка такава, за страни от бившия соцлагер.Та ако случиш на такава, а то е вероятно-жална ти майка.Имам горчивия опит с един ,,марков'' принтер. Другото което е сега почти всяка втора стока идва от Китай,е няма какво ще се примиряваме и ще трябва да се нагодим да си служим с такава техника.

        Коментар


        • От: Резачка за дърва, марка модел и лични впечатления

          Имам Райдър от 2 год и е нарязала 70 см3 дърва никакви грижи сям нямал а и само една верига сам взел допълнително
          само бараки

          Коментар


          • От: Резачка за дърва, марка модел и лични впечатления

            Първоначално публикуван от off mechanic Преглед на мнение
            Имам Райдър от 2 год и е нарязала 70 см3 дърва никакви грижи сям нямал а и само една верига сам взел допълнително
            E то 70см3 аз ги нарязвам с ножката,какви грижи да имаш?
            Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
            Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
            Враца

            Коментар


            • От: Резачка за дърва, марка модел и лични впечатления

              70 куб, метра
              само бараки

              Коментар


              • От: Резачка за дърва, марка модел и лични впечатления

                Закупих си mcculloch cs 380 за домашни нужди около 15 кубика на година,още не съм рязал с нея,но не намирам нито едно мнение за нея или клип как се представя,имам чувството че само аз имам такава.Някой ако има впечатления нека сподели.

                Коментар


                • От: Резачка за дърва, марка модел и лични впечатления

                  Първоначално публикуван от pi6ligara Преглед на мнение
                  Закупих си mcculloch cs 380 за домашни нужди около 15 кубика на година,още не съм рязал с нея,но не намирам нито едно мнение за нея или клип как се представя,имам чувството че само аз имам такава.Някой ако има впечатления нека сподели.
                  Трудно някой ще сподели, доколкото са на пазара от края на август. Ама споко, все пак са на Хускварна, малко слаба, но за домашни нужди е екстра.
                  подаръци за мъже от FACOM
                  промоция на читави инструменти

                  и на хоби такива

                  тел. О879 Ч8Ч 2З5

                  Коментар


                  • От: Резачка за дърва, марка модел и лични впечатления

                    Тъз ножка много реже бе
                    само бараки

                    Коментар


                    • От: Резачка за дърва, марка модел и лични впечатления

                      Май само аз съм доволен от китайската машинка която експлоатирам вече 4та година. Какво толкова ги плюете китайчетата не знам????
                      Моята как не се счупи след като е нарязала толкова дърва не ми е ясно! Е вярно че смених веригата със Орегон, но това си е нормално-китайските вериги на издържат много.
                      Просто има някои правила които трябва да се спазват и това е- бензина се меси както го дават производителя на 1л бензин слагам 40мл масло. И не съм я разработвал на празен ход, хората пишат че не трябва-направо режеш. Почивки и правя само докато сипя бензин и масло. Карбуратора го донастроих след първите 5л изгорен бензин и толкова. Пали и реже без грешка.
                      Та така де върши същата работа и като резачка за няколкостотин лева, защо да си харча парите за излишни реклами? Не робувам на марки!
                      Поздрави!
                      Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                      А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                      Коментар


                      • От: Резачка за дърва, марка модел и лични впечатления

                        Колега 1:40 не означава ли 0,25 гр масло
                        само бараки

                        Коментар


                        • От: Резачка за дърва, марка модел и лични впечатления

                          Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                          Трудно някой ще сподели, доколкото са на пазара от края на август. Ама споко, все пак са на Хускварна, малко слаба, но за домашни нужди е екстра.
                          Ами на нашия пазар май няма по големи,или поне там където гледах не се предлагаха,а в сайта им видях че имат 40 и 45 кубикови.

                          Коментар


                          • От: Резачка за дърва, марка модел и лични впечатления

                            Първоначално публикуван от off mechanic Преглед на мнение
                            Колега 1:40 не означава ли 0,25 гр масло
                            ------------------------------------------------
                            то си е така ,ама китайците напускаха доста машинки с препоръчително съотношение 1:25 особено за двигателчета под 40 куб/см.

                            Коментар


                            • От: Резачка за дърва, марка модел и лични впечатления

                              аха ок, 1:25 е 0,40гр щото на мойте пише 1:40
                              само бараки

                              Коментар


                              • От: Резачка за дърва, марка модел и лични впечатления

                                Първоначално публикуван от off mechanic Преглед на мнение
                                Колега 1:40 не означава ли 0,25 гр масло
                                Написах че слагам на 1 литър бензин 40мл. масълце което не означава 1:40 ,а е 1:25 както дават производителите! Независимо че използвам маркови масла на които дават да се размесват в пропорция 1:50!
                                Поздрави!!!
                                Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                                А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X