Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Раница за 72 часа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Раница за 72 часа

    Човека не знае раница да си избере и а тя не е първата стъпка в едно ,,оборудване'' за оцеляване.Затова споменах казармените ,,чували'' ,оделото на обръч ,манерката на кръста и в чувала.....,,русенско варено''
    Grand Vitra ddis 2008
    SEAT Althea XL tsi 2010
    Mitsubishi Canter

    Коментар


    • От: Раница за 72 часа

      Е за 6 минути и Белвил ли ми трябва или може с Адидаските?

      А сега 'оди разгадай кое какво е па и той може да не е бос и просто раница да му трябва,щеше да пита друго ако беше за другото.

      Загадка.............
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: Раница за 72 часа

        Именно -Загадка !И някой дето са дали една купчина с пари докато им пасне екипировката за това което им трябва какво отговорят на такива въпроси?Ако си на зор и знаеш какво да вземеш и сезалов чувал става за 30стотинки.Аман от ТВ сървайвъри и балканджий тръгнали нанякъде и после да одим да ги търсим и спасяваме !!!
        Grand Vitra ddis 2008
        SEAT Althea XL tsi 2010
        Mitsubishi Canter

        Коментар


        • От: Раница за 72 часа

          Аман от хора специалисти дето само викат "аман"! Къде е проблема? Човека пита за раница, тука се стигна до "не се мотай по планините като не ги разбираш". Че по тая логика, аз да застана на плажа и да се развикам всички да си изкарат плаващите корита на сухо? Малко ми е кафето явно...

          От темата разбрах, че преди няколко дни съм си закупил и аз 72 часова раница. Бяха ги намалили, и аз накликах една. Даже не знам за какво ми е, ама нали на далавера...

          Моля продължете, боооокс!
          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

          Коментар


          • От: Раница за 72 часа

            Първоначално публикуван от tanosliven Преглед на мнение
            Именно -Загадка Аман от ТВ сървайвъри и балканджий тръгнали нанякъде и после да одим да ги търсим и спасяваме !!!
            АААААА е сега разбрах каква ти е мисьлта.

            За чувала няма да коментирам,щом за тебе става значи става.





            Брат прати по Скайпа линк с кликаното,да знам какво кликаш
            Последно редактирано от BENZBOSS; 21-02-15, 18:26.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • От: Раница за 72 часа

              Значи извода до тук е:
              Мендъл на краката и чувал в ръката.
              Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

              Коментар


              • От: Раница за 72 часа

                Специалист не съм но като се наложи да му нося на някой раницата и него да го влачим си викам -Аман.Айде като доидат лятото ще направя и снимки
                Grand Vitra ddis 2008
                SEAT Althea XL tsi 2010
                Mitsubishi Canter

                Коментар


                • От: Раница за 72 часа

                  Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                  Аман от хора специалисти дето само викат "аман"!
                  Може да е планински спасител и да си мрази работата или да си мрази клиентите или да му е писнало от некадьрници и всичко живо да си стои по домовете та да е мирно селото и да няма бачкане.
                  А може просто и нормален сьвет да се даде за да не му се отваря работа ма що да е лесно като може да е иначе.Сезалов чувал с обувки за 300 евро,сядам да го мисля как е като идея.

                  Ще си сьбудя сьседите да се хиля.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • От: Раница за 72 часа

                    Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
                    Значи извода до тук е:
                    Мендъл на краката и чувал в ръката.
                    Незнам какъв е извода защото въпроса е много относителен .
                    Grand Vitra ddis 2008
                    SEAT Althea XL tsi 2010
                    Mitsubishi Canter

                    Коментар


                    • От: Раница за 72 часа

                      Първоначално публикуван от tanosliven Преглед на мнение
                      Незнам какъв е извода защото въпроса е много относителен .
                      Втора страница вьпрос НЯМА,а ти викаш,че бил относителен.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: Раница за 72 часа

                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        Може да е планински спасител и да си мрази работата или да си мрази клиентите или да му е писнало от некадьрници и всичко живо да си стои по домовете та да е мирно селото и да няма бачкане.
                        А може просто и нормален сьвет да се даде за да не му се отваря работа ма що да е лесно като може да е иначе.Сезалов чувал с обувки за 300 евро,сядам да го мисля как е като идея.

                        Ще си сьбудя сьседите да се хиля.
                        А с раница за 300Е и по дьапанки из балкана-по-добре ли е ?Кой ще се смее повече?
                        Със сигурност този с чувала и със здравите крака!!!!!!!!
                        Grand Vitra ddis 2008
                        SEAT Althea XL tsi 2010
                        Mitsubishi Canter

                        Коментар


                        • От: Раница за 72 часа

                          Първоначално публикуван от tanosliven Преглед на мнение
                          А с раница за 300Е и по дьапанки из балкана-по-добре ли е ?Кой ще се смее повече?
                          Със сигурност този с чувала и със здравите крака!!!!!!!!
                          Раницата изключва обувките или обувките изключват раницата?Той за раница пита,ако има и кубинки да му скочим защо не знае за ориентирането по звездите?

                          Кой ти казва,че няма обувки или,че следващия му вьпрос няма да е такьв?


                          Пита за раница човека.То ясно,че преди да му се скьса раницата ще умре от жажда ма не му препорьчваме бутилки с вода,за раница пита,вьпороса не е как се оцелява 3 дни,а коя раница с размер 72 часа.

                          бе и аз какво се напьвам................горките ми сьседи
                          Последно редактирано от BENZBOSS; 21-02-15, 18:34.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • От: Раница за 72 часа

                            Нито обувките трябва да са специални, нито раницата.Аз лично с кютюци за късна есен не бих тръгнал. Ако е лято с адидаските, ако е зимата със зимните. Каквото съм извадил от гардероба. Раницата, пълня тази, която ми е под ръка. Отделно, че не вярвам в в нулевия ден.
                            Да ме удари метеорит или да ме отнесе кола, за мен последствията ще са едни и същи.

                            Тано, да ти кажа по-добре е. Аз съм привърженик точно на тази стратегия. Естествено и раницата ми не е за 300 евро.
                            Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                            Коментар


                            • От: Раница за 72 часа

                              Добре де - да взема да пусна една бомба. Ма истинска (демек е самата истина) - аз пък по нашенско, за докъм две-три денонощия и през лятото - изобщо и не нося раница. Вярно, гледам на нещата като на разходка за кеф, а не „сървайваруване" (самоцелно).
                              Всичко, което ми е нужно, а го няма намясто са пет кутии цигари и две кила месо (под някаква форма), партакешите са си ми по г@за.
                              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                              Коментар


                              • От: Раница за 72 часа

                                Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                                Добре де - да взема да пусна една бомба. Ма истинска (демек е самата истина) - аз пък по нашенско, за докъм две-три денонощия и през лятото - изобщо и не нося раница. Вярно, гледам на нещата като на разходка за кеф, а не „сървайваруване" (самоцелно).
                                Всичко, което ми е нужно, а го няма намясто са пет кутии цигари и две кила месо (под някаква форма), партакешите са си ми по г@за.
                                На риба 3 дни или каране на лодка 2 дни,това не го броя за оцеляване ма зависи и кьде сьм.В Мексико да речем раницата за 3 дни е различна от тая в Канада / да ви стьпя на сезоните в БГ че тук сме само с 2 /.Е в едната носиш повечко вода е лек чувал,а в другата нещо за огьн и дебел чувал с малко водица.Раницата обаче като размер долу горе е една и сьща от скромен опит.


                                За 3 дни лятото на плажа аз го мога и по хавлия и джапанки,и чувал не ми трябва.
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X