Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Раница за 72 часа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Раница за 72 часа

    Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
    ...явно не сте сериозни препъри тук
    Аматьори - още не сме открили съотношението литър/час
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

    Коментар


    • От: Раница за 72 часа

      Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
      Аматьори - още не сме открили съотношението литър/час
      Литър на час или часове на литър???
      Grand Vitra ddis 2008
      SEAT Althea XL tsi 2010
      Mitsubishi Canter

      Коментар


      • От: Раница за 72 часа

        Първоначално публикуван от tanosliven Преглед на мнение
        Литър на час или часове на литър???
        Аааа, който може да изкара няколко часа с един литър си е направо икономичен
        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

        Коментар


        • От: Раница за 72 часа

          Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
          С тия острите неща стърчащи от раницата ако те хванат в горите едни униформени ще ти трябва поне кило вазелин за многото секс на койщо ще те подложат защото за бракониерство " с лък " се лежи ефективно.

          Не се шегувам аз също съм любител на неогнестрелните ама заради малоумните закони в Бг стрелях само в двора и на стадиона където няма риск да стана бракониер

          Темата за бъгаут е толкова обширна, че направо се чудя как не сме вече на стотната страница явно не сте сериозни препъри тук
          С горските съм си говорил на тази тема и наистина са ми казали, че е проблем, но и те са хора и те знаят кой стреля по мишени и кой е бракониер. Друг въпрос, е че на местата по които аз ходя рядко виждам хора.

          Коментар


          • От: Раница за 72 часа

            Верно,те горските по стръмно ме ходят,турaт печaти по дърветa и документи нa рaвното в горaтa,пaрит не знaм къде ги зимaт ,но сигурно е тъмно.Онaче зa 72чaсa може и мaлкa рaницa,то съдържaнието е вaжно ,то зa оцелявaне ти върши рaботa и пaкет,но не е по плaнинско-туристически и не е популярнa мяркa.Пушки ,aко имa мое дa се рaзглобят,поне нa две строшени.
            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

            Коментар


            • От: Раница за 72 часа

              То комплекта вече за оцеляване е сьвсем друга тема - кьде си,колко си ЯК и можеш да носиш,кой сезон е,кьде мислиш да ходиш ако мислиш,колко си наясно и си добьр в някои неща,имаш ли медицински проблеми или................

              Тук се стягат едни раници по около и под 50 литра по вашенски за едни стотина пари макар,че брата е уцелил и под половината на тия.

              Пушка на 2 строшена в осрано положение аз не бих носил,виж такава готова за стрелба ДА,иначе за чий да я нося.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: Раница за 72 часа

                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                То комплекта вече за оцеляване е сьвсем друга тема - кьде си,колко си ЯК и можеш да носиш,кой сезон е,кьде мислиш да ходиш ако мислиш,колко си наясно и си добьр в някои неща,имаш ли медицински проблеми или................

                Тук се стягат едни раници по около и под 50 литра по вашенски за едни стотина пари макар,че брата е уцелил и под половината на тия.

                Пушка на 2 строшена в осрано положение аз не бих носил,виж такава готова за стрелба ДА,иначе за чий да я нося.
                Има една руска класика в жанра, троши се на 3 части за секунди, ИЖ-18МН 7.62 или друг популярен калибър, крие се в крачол или ръкав заема не много място, вярно не е скорострелна но е проста и евтина, 3-4 такива да имаш скрити по джендемите, ето ти решение за 720 часа
                Бъдете живи и здрави!

                Коментар


                • От: Раница за 72 часа

                  Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                  Има една руска класика в жанра, троши се на 3 части за секунди, ИЖ-18МН 7.62 или друг популярен калибър, крие се в крачол или ръкав заема не много място, вярно не е скорострелна но е проста и евтина, 3-4 такива да имаш скрити по джендемите, ето ти решение за 720 часа
                  А ми какво ще кажеш за Туловка 16-ти с открити куроци/една такава ми се смее от касата/,дето може да и пълниш фишеците с пръсти,не обича да ръждясва и не засича и държи абсолютен рекорд/най-дълго серийно произвеждана пушка-1885-1985 год./,хубава брезентова раница с кожени каиши....събира и малко и много/40 кила месо/ вътре задължително вино и ракия и няколко хубаво изсъхнали суджука,един самун хляб,10 глави лук,4-5 чесън,10 бруса хубава солена сланина!Патрондаша,кожения колан и ножа са по дефолт!Облекло-само вълна и кожа!Впрочем Макарената е задължителна с 3 пълнитела/става за чукане на орехи,лешници и за ....доубиване!!!
                  МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                  Коментар


                  • От: Раница за 72 часа

                    Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
                    А ми какво ще кажеш за Туловка 16-ти с открити куроци/една такава ми се смее от касата/,дето може да и пълниш фишеците с пръсти,не обича да ръждясва и не засича и държи абсолютен рекорд/най-дълго серийно произвеждана пушка-1885-1985 год./,хубава брезентова раница с кожени каиши....събира и малко и много/40 кила месо/ вътре задължително вино и ракия и няколко хубаво изсъхнали суджука,един самун хляб,10 глави лук,4-5 чесън,10 бруса хубава солена сланина!Патрондаша,кожения колан и ножа са по дефолт!Облекло-само вълна и кожа!Впрочем Макарената е задължителна с 3 пълнитела/става за чукане на орехи,лешници и за ....доубиване!!!
                    Те хората ще си спасяват кожата, няма да ходят на лов.
                    "Облекло - само вълна и кожа!", "...хубава брезентова раница с кожени каиши..." - мъка, мъка
                    Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                    Коментар


                    • От: Раница за 72 часа

                      [QUOTE=didogen;2707758]Те хората ще си спасяват кожата, няма да ходят на лов.
                      Това не са ли синоними?
                      Въпроса го задава ловец/ходещ приоритетно на едър лов по баирите/ с 20 годишен опит!
                      Но ако не си ходил няма как да го знаеш,нали?
                      Пък за вълната и кожата пак си помисли!
                      МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                      Коментар


                      • От: Раница за 72 часа

                        Не са синоними. Боса ще бяга с лодка, аз бих се скрил в индустриална зона, трети ще кара на боровинки. Много вегани се навъдиха.
                        Отговора го дава неловец, ходил един път и отказал се завинаги.
                        Не искам да мисля, само като си представя да съм с кожени гащи и речно плетен вълнен пуловер. А ако е и 30 градуса по целзий...
                        Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                        Коментар


                        • От: Раница за 72 часа

                          Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                          [ATTACH=CONFIG]779792[/ATTACH]

                          Като ще се бъзикаме- ето я 72 часовата раница. За нищо не става, напълних я с патрони, натиска се в земята и не иска да идва с мене. И пушките не влизат в нея. Буклук! Ако беше чувал, поне пушките щеше да събере! Хахаха
                          Извинявам се,че не е по темата(то кое ли пък е),ама това дясното морто какво е? А,май го намерих-NeoStead 2000???

                          Коментар


                          • От: Раница за 72 часа

                            Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
                            ...трети ще кара на боровинки...
                            Да бе - и на фотосинтеза.
                            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                            Коментар


                            • От: Раница за 72 часа

                              Първоначално публикуван от denet Преглед на мнение
                              Извинявам се,че не е по темата(то кое ли пък е),ама това дясното морто какво е? А,май го намерих-NeoStead 2000???
                              Дясното е 12 gauge помпа. Правено в УСА. Keltec KSG. Събира 2х7 +1 от 2 3/4 размер патрони. С 00 рита като кон. Аз на лов не ходя- закачения фенер е ако влезе някой неканен в нас 2 сутринта. Червената точка е за стрелбището.
                              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                              Коментар


                              • От: Раница за 72 часа

                                Прегледах линковете, има интересни неща - благодаря! Даже се замислих сериозно за една от раниците, хареса ми. Аз съм на мнението, че раницата трябва да е малко по-различна от нормалната трекинг раница.
                                Някой случайно да има впечатления от - ........ ?
                                Не знам защо след като питам специално за такава раница предполагате други неща за мен, които няма как да знаете? Имам и обувки и хубава трекинг раница Мамут 60+10 литрова и всъщност доста съм обикалял по планините и продължавам да го правя почти всеки уикенд, бил съм по върховете на всички български планини, хоби ми е отдавна.
                                Иначе въпросът с жената и детето също е резонен и трябва да се помисли - жена ми е 50 кила с мокри дрехи, следователно ми е ясно, че няма как да приготвя същата раница и за нея (аз съм 196 см, 105 кила), за дете да не говорим - но смятам, че аз мога да поема и някои неща допълнителни за тях.
                                Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 23-02-15, 09:29. Причина: Линк

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X