Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Раница за 72 часа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Раница за 72 часа

    Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
    Добре де - да взема да пусна една бомба. Ма истинска (демек е самата истина) - аз пък по нашенско, за докъм две-три денонощия и през лятото - изобщо и не нося раница. Вярно, гледам на нещата като на разходка за кеф, а не „сървайваруване" (самоцелно).
    Всичко, което ми е нужно, а го няма намясто са пет кутии цигари и две кила месо (под някаква форма), партакешите са си ми по г@за.
    Недей така. Лопатката и хартишка за задни цели си трябват.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • От: Раница за 72 часа

      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
      Добре де - да взема да пусна една бомба. Ма истинска (демек е самата истина) - аз пък по нашенско, за докъм две-три денонощия и през лятото - изобщо и не нося раница. Вярно, гледам на нещата като на разходка за кеф, а не „сървайваруване" (самоцелно).
      Всичко, което ми е нужно, а го няма намясто са пет кутии цигари и две кила месо (под някаква форма), партакешите са си ми по г@за.
      Не може! Задължително с раница за 3 дена. На четвъртия я хвърляш и ... натам още не е ясно.
      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

      Коментар


      • От: Раница за 72 часа

        Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
        Не може! Задължително с раница за 3 дена. На четвъртия я хвърляш и ... натам още не е ясно.
        А ако я крьстим 60 литровка на кой литьр я заебаваме

        Аз ти казвам - деня ми почва с хилеж та знае ли се
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Раница за 72 часа

          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
          А ако я крьстим 60 литровка на кой литьр я заебаваме

          Аз ти казвам - деня ми почва с хилеж та знае ли се
          Трябва да уточним тея 60 литра вино ли са, ракия ли са, бира ли са... кой още е рабрал за тях... такива ми ти работи
          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

          Коментар


          • От: Раница за 72 часа

            Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
            Трябва да уточним тея 60 литра вино ли са, ракия ли са, бира ли са... кой още е рабрал за тях... такива ми ти работи
            Става с туби или дамаджани,пробвано - работи.Не е добре да ги носиш обаче еле зимата,не се заебават до последния литьр.Може и по галоши да се ползват поне 5 дни.

            Аз спирам,че стана много.



            На тия раници партизанското име им е 3 дни,за тия които ще ровят за идеи по нета кьде,какво и за колко.3 дни няма да споменавам от кьде идва.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • От: Раница за 72 часа

              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
              ...За 3 дни лятото на плажа аз го мога и по хавлия и джапанки,и чувал не ми трябва.
              Ма аз не се фукам бре. Изобщо не става въпрос за можене и неможене - то си е съвсем естествено.

              Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
              Недей така. Лопатката и хартишка за задни цели си трябват.
              Да не сме котки, а буреняк секъв.

              Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
              Не може! Задължително с раница за 3 дена. На четвъртия я хвърляш и ... натам още не е ясно.
              М-дам, това трябва да се обмисли.
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • От: Раница за 72 часа

                Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                Ма аз не се фукам бре. Изобщо не става въпрос за можене и неможене - то си е съвсем естествено.

                И аз така,сериозен сьм.Едно време по регати с лодки идеята беше да си вьзможно най-лек,с 2 литра вода и руло гьз пейпьр и 3 сандвича карахме 2-3 дни.С почти нищо мога да лежа 3 дни на плажа под сянката еле ако има още трима луди за карти -това поне пробвано.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: Раница за 72 часа

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.jpg
Прегледи:1
Размер:205.3 КБ
ID:5642853

                  Като ще се бъзикаме- ето я 72 часовата раница. За нищо не става, напълних я с патрони, натиска се в земята и не иска да идва с мене. И пушките не влизат в нея. Буклук! Ако беше чувал, поне пушките щеше да събере! Хахаха
                  https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                  Коментар


                  • От: Раница за 72 часа

                    Барем един пищов за цвят сложи бе.И кьде ти е чувала,ония червения който мькнахме за Аляска едно време?
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: Раница за 72 часа

                      Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                      ...ето я 72 часовата раница...
                      А-бе, ма нещо литрите... Тая ще стане като в оня виц, дето защо не можели да паркират жените.
                      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                      Коментар


                      • От: Раница за 72 часа

                        Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                        Да не сме котки, а буреняк секъв.
                        Верно си е. Като бяхме малки обикаляхме по 5-10км по къра около дунавските канали и като те хване по пътя не пита. Така се научаваш кои листа са по-здрави от други
                        А на връщане, понеже сутринта сме тръгнали само с по две чушки пълни с хляб и сирене, вече гледаш коритото на овцете в кошарата и се чудиш дали водата става за пиене. Как да е издържаш докато се прибереш вечерта и по 5 минути не се отлепяш от чешмата.
                        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                        Коментар


                        • От: Раница за 72 часа

                          Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                          ...Как да е издържаш докато се прибереш вечерта и по 5 минути не се отлепяш от чешмата.
                          То вярно от Дунава не може да се пие, ма по нашенско - всяко дере си е питейно (хем и по-качествено от водопровода).

                          пп
                          Имаме една река - „Бяла река". Бистра та бистра, няма мъхче, няма попова лъжичка, няма буболечка. Легендата е, че има живак, та затова нищо не живее в нея. Нито е доказана, нито е отхвърлена (не знам дали изобщо е изследвана). И от нея съм пил многократно - може и нещо маймунитет да е това.
                          Последно редактирано от davc; 21-02-15, 20:07.
                          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                          Коментар


                          • От: Раница за 72 часа

                            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                            А-бе, ма нещо литрите... Тая ще стане като в оня виц, дето защо не можели да паркират жените.
                            Ааа, за литри не пише. Пише 3 дни /72 часа/. Аз от тая тема се светнах че и такава раница съм имал.
                            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                            Коментар


                            • От: Раница за 72 часа

                              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                              ...еле ако има още трима луди за карти -това поне пробвано.
                              Истинска случка в Босна. Идва новия контингент, ние сдаваме. Насреща един капитан уставняк гледа джипа от горе до долу. По едно време извади тесте карти от някъде от джипа останали от не знам кой си и пита "Какви са тея карти". Ние се чудим как да не му теглим майните, ма добре че един от нашите овреме му каза: "Това е комплект за оцеляване - като попаднеш по средата на минното поле, цъкаш картоня докато не дойдат да те измъкнат". Това общо взето беше най-верния отговор, ама бастуна така и не го схвана.
                              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                              Коментар


                              • От: Раница за 72 часа

                                Първоначално публикуван от ANARCHY Преглед на мнение
                                [ATTACH=CONFIG]779718[/ATTACH]
                                Това е раница на Ташев - Вихрен 80+15(нещо такова). Струва около 130-140лв и за нуждите ми е перфектна. Във варянта на снимката стига за една приятна разходка от около 7 дни, преход от 100км и 6000м денивелация, тежи м-у 25 и 40кг заедно със згъваем спортен лък (стрелям по мишени не по животни).

                                Само четенето и подготовката на раници за разни краища на света, войни, и цялата пародия по телевизията води до комични ситуации. Взимам един "препър", "сървайвър"... с мене на разходка в гората. Минаваме 2км. и спираме за почивка от 30 мин за изтупване на дробовете от събралата се цигарена гняс. Минаваме още 4-5км. и окончателно спираме щотооо сме "разглобени от ходене". Готвим яденето и тръгваме да палим скарата, "препъра" вади космически запалки, драскалки, ножове и кви ли не чудеса на техниката. Около час се смях но в един момент огладнях и прибегнах до кибрита и борината от близкото борче. В допълнение, човека си имаше и някаква параноя от мечки, вълци и змии и нощта му се видя дълга.
                                Хубаво, създаде се тази мода, но защо нещата свършват само до купуването на разни раници, ножове, запалки..? Как ще знаеш каква раница да си купиш, като не си бил сред дивото и нямаш идея какви са ти нуждите? С четене ли ще разбереш какво е най-добро за теб? Физическата подготовка е съвсем отделен въпрос.

                                А като дойде края на света ще го мисля(ако има какво да се мисли) !

                                С тия острите неща стърчащи от раницата ако те хванат в горите едни униформени ще ти трябва поне кило вазелин за многото секс на койщо ще те подложат защото за бракониерство " с лък " се лежи ефективно.

                                Не се шегувам аз също съм любител на неогнестрелните ама заради малоумните закони в Бг стрелях само в двора и на стадиона където няма риск да стана бракониер

                                Темата за бъгаут е толкова обширна, че направо се чудя как не сме вече на стотната страница явно не сте сериозни препъри тук
                                Бъдете живи и здрави!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X