Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Котлон на течно гориво

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Котлон на течно гориво

    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
    Аз имам шмелове за десетина живота
    Продай ми един де! За какво са ти толкова много?!
    Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

    0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

    Коментар


    • От: Котлон на течно гориво

      Спокойно и твоя ще дойде . Тоя където дойде се оказа колекционерска рядкост с много рядка горелка производство на ленинградския завод Арсенал от модел на сифон за вана който според руснаците е много рядък модел . sek.1, Спасибо,за фотографии.. по-больше бы фотографий такой горелки...какой год производства примуса выбит на блюдце для розжига,горелка наверно Ленинградского Завода "Арсенал"... Очень редкая горелка,в Теме есть несколько фотографий,по виду ,как будто горелку сделали на базе сливной горловины для ванной...интересно было бы увидеть,как она работает,может такую массивную горелку делали для использования не только на бензине,но и на керосине...sek.1, Очень редкая горелка,чем больше фотографий,тем более понятно будет устройство горелки и её работа,плюс Исторический Момент.... Въобще тая събота ми върви на антики . Рядък Шмель канче от вермахта Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI0076.jpg
Прегледи:1
Размер:107.8 КБ
ID:5696066Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI0075.jpg
Прегледи:1
Размер:113.6 КБ
ID:5696067
      Последно редактирано от sek.1; 28-12-15, 05:54.
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • От: Котлон на течно гориво

        Благодарско, ще чакам.
        Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

        0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

        Коментар


        • От: Котлон на течно гориво

          Оптимуса пътува
          Враг усраине

          Коментар


          • От: Котлон на течно гориво

            Провали ми се качването на високо да пращам ли примуса?
            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

            A1+

            Коментар


            • От: Котлон на течно гориво

              Пфуууу... Съжалявам!
              Ами то... няма причина да го мотаме тогава.
              Аз ще си взема оптимуса дето са ми пратили от еконт на 30, че по-рано няма да успея.
              Ако ти е удобно и куриерите работят тогава (че не съм сигурен и в това) пусни го за тогава.
              Ще свършим 2 добрини в една.

              Освен това в друга тема ме беше питал за зарядно на HP лаптоп.
              Виж там какво съм те питал (с какъв конектор ти трябва) и като ти връщам котлона ще ти пратя и армаган във вид на 3-та добрина
              Враг усраине

              Коментар


              • От: Котлон на течно гориво

                Чакаме презентация . Как се държат котлончета за една торба пари спрямо шмела
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • От: Котлон на течно гориво

                  Мдам... Трябва да напазаря малко ехотични горива, види се.
                  Сега поне всичко е ефтинийка... Поне, за разлика от котлоните [emoji4]
                  Да видим за "сажда пауър" кой ще бъде промотиран (ма кви думи знам бееее)
                  Враг усраине

                  Коментар


                  • От: Котлон на течно гориво

                    Щях да пратя и горива с котлончето , ама от еконта нещо се дърпаха .
                    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                    A1+

                    Коментар


                    • От: Котлон на течно гориво

                      Е, няма нужда, мерси.
                      Както казах само дюзите за примуса са достатъчни.
                      Имаме си из Винкел Щтрассе всичко останало, даже и гъсчиса има!
                      Те гоуфовете много я папат. За къде сме без нея?!?
                      Но аз не мисля изобщо да се пъна с пропан-бутан - то с пропан-бутан всичко може, даже и котлончетата за 5лв в железариите [emoji9]
                      Утре се оказах свободен, така, че ще ида да освободя приборите.
                      Враг усраине

                      Коментар


                      • От: Котлон на течно гориво

                        Шмела работи доказано на 2 горива бензин и газ за осветление . Ще тръгне със сигурност и на пропан - бутан ако има как да му го подадеш . Вижте руснаците какви шмелове правят Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PC280049.JPG
Прегледи:1
Размер:99.1 КБ
ID:5697208Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PC280053.JPG
Прегледи:1
Размер:79.3 КБ
ID:5697209
                        Последно редактирано от sek.1; 29-12-15, 04:26.
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • От: Котлон на течно гориво

                          Аз от шмела особени изненади не очаквам.
                          Може би с алкохол но ще взема да потърся 1л чист, етилов алкохол както и денатуриран, син*спирт.
                          За тези проби обаче от Мегахим!
                          Този който купивах, като пристигна пингвина се оказа с не-малко водно съдържание.
                          Видях какво остава след себе си като се изпари...
                          Вероятно затова така и не успях да подкарам тогава пингвина него!
                          Иначе имам под ръка, сега и тогава изопропилов алкохол останал от сплайсьорският ми занаят.
                          Купувал съм си го тогава ама и аванта да е бил - е не съм толкова любопитен!
                          Все едно да тествам котлоните със zippo флуид (не било просто бензин, жив да не бях!).

                          То горенето на алкохол е от чисто любопитство.
                          Дори скапаният син спирт е по-скъп от литър обикновен бензин, тоест икономически няма и грам обосновка.
                          Само може да по-лек.
                          Въпросът е в екстремни ситуации дали и на какво все пак може да се разчита.
                          И кой котлон е по-практичен именно в такива сличаи.
                          За в нормални такива си има бинзинец.
                          И нафта за тези, които я горят...
                          Враг усраине

                          Коментар


                          • От: Котлон на течно гориво

                            Станьо това не е ли бутилка от хладилен агент?
                            За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                            0878 79 20 61 Борис

                            Коментар


                            • От: Котлон на течно гориво

                              Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                              Щях да пратя и горива с котлончето , ама от еконта нещо се дърпаха .
                              Има 2 пратки - довечера ще ги прибера "поршетата" [emoji4]
                              Надявам се не си пропуснал дюзите?
                              Забравих да ти кажа, че нямаше нужда и от контейнера.
                              Освен пингвинският, купувах един допълнителен, еднолитров съд на MSR.
                              Хубавото е, че всички производители май спазват единен стандарт за тези контейнери.
                              Както резбата на помпата, така и диаметърът на съда.
                              Виж в цвета нямат единомислие [emoji2]
                              Даже в хамазон гледах пластмасови, които са дори леко по-скъпи от алуминиевите.
                              И по-леки.

                              Последно редактирано от Esper; 29-12-15, 10:11.
                              Враг усраине

                              Коментар


                              • Котлон на течно гориво

                                Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
                                Има 2 пратки - довечера ще ги прибера "поршетата" [emoji4]
                                Надявам се не си пропуснал дюзите?
                                Забравих да ти кажа, че нямаше нужда и от контейнера.
                                Освен пингвинският, купувах един допълнителен, еднолитров съд на MSR.
                                Хубавото е, че всички производители май спазват единен стандарт за тези контейнери.
                                Както резбата на помпата, така и диаметърът на съда.
                                Виж в цвета нямат единомислие [emoji2]
                                Даже в хамазон гледах пластмасови, които са дори леко по-скъпи от алуминиевите.
                                И по-леки.

                                Аууууу, сега като каза и видях, че бутилката с помпата са отделно прибрани и са останали вкъщи . Търча да пратя помпата
                                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                                A1+

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X