Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Котлон на течно гориво

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Котлон на течно гориво

    Тъй както четох по-горе, ще се сподобиеш с още такива. Имам ли някакъв шанс?
    Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

    0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

    Коментар


    • От: Котлон на течно гориво

      За ей това допълнение говоря - Polar Dawg 2:

      https://www.youtube.com/watch?v=/0_kCum49XnI
      Враг усраине

      Коментар


      • От: Котлон на течно гориво

        Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
        Тъй както четох по-горе, ще се сподобиеш с още такива. Имам ли някакъв шанс?
        Ще има още не знам кога във времето но със сигурност ще има . Впрегнал съм няколко човека които обикалят почти всички битаци в България а един обикаля и битаците в Австрия и Германия . Вчера от него си купих стахотни чисто нови клещи донесени някъде от край Виена за 5 лева . Там им викат въшка пазар и германец не можеш да видиш ама има страхотни инструменти за по евро - две . От там са ми амперклещите едни гарги и няколко отвертки от последното ходене в Германия преди 4-5 години . Тука по нашите битаци изпадат не само котлончета и инструменти но и части от американската космическа програма
        Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
        За ей това допълнение говоря -
        Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
        Тия хептен са изтрещели . 42 Евро за една надупчена капачка . Ето ги горивните глави на малките руски примуси като гледам не се различават много от тези на съвременните скъпи примуси .Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_6984ab1.JPG
Прегледи:1
Размер:156.3 КБ
ID:5695482Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_6982abc.JPG
Прегледи:1
Размер:192.9 КБ
ID:5695483Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_6981abc.JPG
Прегледи:1
Размер:198.1 КБ
ID:5695484
        Последно редактирано от sek.1; 20-12-15, 06:31.
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • От: Котлон на течно гориво

          тЕка е.
          Ама пък отдолу пише "усааааааа" и няма болшевишка символика.
          А тва е стойността на колко Шмела, че не ми се смята?
          Но пък и недей да издребняваш за цената - котлона е 180$.
          +20% за тюнинг не са особен проблем!
          Обаче аз лично от уса и кламер не ща да виждам.
          Това вероятно щото просто съм американофоб.

          Забележи обаче, че дори май няма хитринката, тази шапчица да се фиксира за котлона и да не пада.
          Както е оригиналната ламаринка.
          Или пък калпака на Шмела [emoji4]
          Враг усраине

          Коментар


          • От: Котлон на течно гориво

            Ама сме изветряли с тебе Забравих да ти дам спиртника . До тук навъртя няколко хиляди да се вози в еспейса Когато е конструиран Phoebus Германия и Австрия бяха безспорните технологични лидери в света . Каквото е направено там е направено . Добре че руснаците много не са се напънали да променят конструкцията че от Фиат 124 автомобил на годината през 1966 година става Жигули Там където са променили нещо в помпичката са се усрали . Със себестойността нещата са много относителни . Ако сега трябва да произвеждат Шмель със сигурност няма да е толкова евтин . В него има много механична обработка горелката е месингова отливка споена със сребърен припой от две части . На резервоара дъното също е споено със сребърен припой . Новите скъпи котлончета както и да ги гледам са изработени по възможно най евтината технология в машиностроенето почти всички детайли са щанцовани и механичната обработка на различни машини която е скъпа е сведена до възможния минимум . На пингвина и помпичката е пластмасова шприцвани детайли със себестойност жълти стотинки . Това е поредното доказателство че цената няма нищо общо със себестойността и качеството .
            Последно редактирано от sek.1; 20-12-15, 08:35.
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • От: Котлон на течно гориво

              Даа, за спиртничето и аз се сетих но доста по-късно от клапана на пингвина, за който трябваше да направим преходниче...
              Другият път. То ми е съвсем близо до работата...
              А и още съм на мотор, така че и в обеднатана мога да скокна до студ.град
              Враг усраине

              Коментар


              • От: Котлон на течно гориво

                Първоначално публикуван от Сашо Преглед на мнение
                А сега... Трима мераклий и два котлона... Не излезе ли още един поне?
                Колегата edre се отказа давай данни да ти пращам двойката . Днес ми свърши газта в работата и понеже не всеки ден едни добри хора ми носят сръбска скара от сръбско а много мразя да чакам електрически котлон да загрее та му проведох ходови изпитания по топлене на обяда и варене на чая Като я сгрееш даже и гадната лидълска консерва става поносима за ядене Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI0033.jpg
Прегледи:1
Размер:158.6 КБ
ID:5695511Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI0034.jpg
Прегледи:1
Размер:152.1 КБ
ID:5695510
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • От: Котлон на течно гориво

                  Не си ли чувал колко вредно било да се ползват халуминиева соц-посуда да здравето?
                  Трябва да им измислим нещо по-модерно, например по едни тинаниеви "гащи" на тези котлончета...
                  Нещо такова:

                  Враг усраине

                  Коментар


                  • От: Котлон на течно гориво

                    Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
                    Не си ли чувал колко вредно било да се ползват халуминиева соц-посуда да здравето?
                    Трябва да им измислим нещо по-модерно, например по едни тинаниеви "гащи" на тези котлончета...
                    Нещо такова:

                    Нека си е вредно не ми пречи Аз като служил ВВСар съм фен на алуминия . В казармата две години ядох в алуминиеви чинии пих от алуминиево канче и още съм жив Имам един колега младо момче където работи в най отровното печатните платки . Работят основно с железен трихлорид и солна киселина ама покрай тях ползват още десетина киселини и основи . Всички работили там през годините отдавна са измрели . Миналата седмица с колегите варим една прясно отрязана свинска глава . Спретнахме си една голяма тенджера с чорба и голяма тава свинско с картофи и естествено правим и голяма трапеза . Викам му ела при нас да обядваш и чорбата и печеното стана прекрасно . А той ме изгледа с едни оцъклени очи и ме пита ти как си с холестерола ? Знаеш ли колко холестерол има в това ? Викам му абе пич никога не съм се интересувал как съм пък до тука едни 45 още съм жив и здрав и хапчета не пия . Та така работи в най големите отрови а се притеснява за холестерола на няма и 30 години .
                    Последно редактирано от sek.1; 20-12-15, 18:56.
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • От: Котлон на течно гориво

                      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                      Колегата edre се отказа давай данни да ти пращам двойката . Днес ми свърши газта в работата и понеже не всеки ден едни добри хора ми носят сръбска скара от сръбско а много мразя да чакам електрически котлон да загрее та му проведох ходови изпитания по топлене на обяда и варене на чая Като я сгрееш даже и гадната лидълска консерва става поносима за ядене [ATTACH=CONFIG]843897[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]843896[/ATTACH]
                      Ако колегата Сашо не го иска, се нареждам на опашката.
                      Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                      0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                      Коментар


                      • От: Котлон на течно гориво

                        Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
                        Ако колегата Сашо не го иска, се нареждам на опашката.
                        Чакам го да се обади .
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • От: Котлон на течно гориво

                          Обждам се - данни на Л.С.

                          Коментар


                          • От: Котлон на течно гориво

                            Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
                            Не си ли чувал колко вредно било да се ползват халуминиева соц-посуда да здравето?
                            Това май важи, ако храната се съхранява прекалено дълго в алуминиев съд. Ако е само за притопляне и ядене няма проблем..
                            Only after the last tree has been cut down,
                            Only after the last river has been poisoned,
                            Only after the last fish has been caught,
                            Only then will you find that money cannot be eaten.

                            Коментар


                            • От: Котлон на течно гориво

                              Това беше в кръга на шегата
                              Мен също ме тресе тежка венерическа болест по отношение на вредата от алуминиевите съдове.
                              Единствените ми резерви към алуминият е, че е мек, гъне се и израза "намачкан като войнишко канче" е точно за него.
                              И съвсем сериозно предпочитам титаният като материал за прибори и съдове, въпреки, че е с една идея по-тежък от алуминият.
                              Всичко останало е в негова полза. Добре де, цената също му е много голям минус
                              Тая "тенджера" по-горе е почти 130 евра на общо четене.

                              http://www.amazon.de/dp/B000AQYYEW/
                              Враг усраине

                              Коментар


                              • От: Котлон на течно гориво

                                Скъпите вещи са като магнит за злосторниците, особено когато си далеч от дома...
                                Последно редактирано от blackfirefly; 21-12-15, 10:30. Причина: 1
                                Only after the last tree has been cut down,
                                Only after the last river has been poisoned,
                                Only after the last fish has been caught,
                                Only then will you find that money cannot be eaten.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X