Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Котлон на течно гориво

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Котлон на течно гориво

    А бре, то кат' да ми се преструва, че с нафта гори по-арно.
    Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

    0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

    Коментар


    • От: Котлон на течно гориво

      С видело е по-харно.
      И не чади съдинките...
      Враг усраине

      Коментар


      • От: Котлон на течно гориво

        Намазваш ги първо с кал и не се опушват.
        Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

        0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

        Коментар


        • От: Котлон на течно гориво

          Пингвина работи повече от добре за парите си . Давай фераритата да видим дали си заслужават поне част от парите .
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • От: Котлон на течно гориво

            Благодарение на темата намерих шмел1. За ремонт е!Може ли да се свържа с колега които би ме посъветвал,и отремонтирал!!!

            Коментар


            • От: Котлон на течно гориво

              Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
              Намазваш ги първо с кал и не се опушват.
              Тцъ , намажи ги с веро и после много лесно ще измиеш чернилката. Едно време бабето на село така правеше като готвеше лятно време на огнището.
              На нас клиренс ни трябва , не скорост

              Коментар


              • От: Котлон на течно гориво

                Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                Тцъ , намажи ги с веро и после много лесно ще измиеш чернилката. Едно време бабето на село така правеше като готвеше лятно време на огнището.
                Аха и с веро съм ги мазал, ама и с кал става.
                Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                Коментар


                • От: Котлон на течно гориво

                  Нещо по темата ?
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • От: Котлон на течно гориво

                    Чудно ми е -това:http://elenagas.com/shop/%D0%B1%D0%B...ht-Spark-BS150
                    дали ще може да се ползва на " Шмела" и има ли смисъл инвестицията...
                    Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

                    Коментар


                    • От: Котлон на течно гориво

                      Туй нещо е предназначено да работи на пропан-бутанов котлон. Най-вероятно е пълно с някаква вата, дето ще изгори, предвид на това, че бензина "докарва" по-висока температура на горене.
                      Няколко парчета стоманени тръби - надупчени и с подходщ диаметър, вкарани една в друга и - те ти печка.
                      Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                      0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                      Коментар


                      • От: Котлон на течно гориво

                        Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
                        Получен е. Още не съм го видял. Ще трябва да изчакам до лятото.
                        Благодарско и поздрави!
                        Честито ! Уреди се и ти с чисто нова двойка . Пални го да го видим .
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • От: Котлон на течно гориво

                          Първо това ще направя. Ама не знам кога точно, че е още в България.
                          Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                          0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                          Коментар


                          • От: Котлон на течно гориво

                            Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
                            Първо това ще направя. Ама не знам кога точно, че е още в България.
                            Кой какво е придобил, че напоследък ми е натопорчено и съм изпуснал нишката?
                            Шмель от Станьо ли?
                            Каквото и да е - честито!

                            Аз имам сума кадри от моите тестове но не остава време за обработка.
                            Повърнах и двата "корекомски" и за да не е съвсем спам да кажа, че примуса на Ванката цепи мрака.

                            Не че оптимус не става но примуса с конкретната дюза за горивото с което гори е безспорен лидер!
                            Първо е по-мощен (видимо), второ гори по-добре.
                            НЗ как да го обясня но затова и съм снимал видеЛо.

                            Станьо е абсолютно прав. нЕма начин универсална дюза да работи по-добре от специална за целта.
                            Не съм предубеден - напротив. Оптимус ми харесва повече. Просто примуса е по-добър котлон!
                            Ако някога си купивам ще взема него но титаниевият му вариант.
                            Не щото съм сноб а защото е по-лекичък.
                            Враг усраине

                            Коментар


                            • От: Котлон на течно гориво

                              Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
                              Кой какво е придобил, че напоследък ми е натопорчено и съм изпуснал нишката?
                              Не че оптимус не става но примуса с конкретната дюза за горивото с което гори е безспорен лидер!
                              Първо е по-мощен (видимо), второ гори по-добре.
                              Станьо е абсолютно прав. нЕма начин универсална дюза да работи по-добре от специална за целта.
                              Не съм предубеден - напротив. Оптимус ми харесва повече. Просто примуса е по-добър котлон!
                              Съвсем очевидно е, че специализирана дюза ще е по-ефективна. Но значи ли това по-добра?
                              Въпросът е по-добра за какво? За алпийско изкачване, където знаеш какво гориво в крайна сметка ще носиш нагоре, Примусът е по-добър. Нагласяш веднъж дюзата и нямаш проблем.

                              А при адвенчър туризъм дето тук горивото е такова, а там друго? Постоянно ще сменяме дюзи и ще рискуваме да загубим дребните части по пътя? И ще се разправяме със запушени дюзи?
                              Там е силата на Оптимуса. Надежден и лесен за употреба.

                              Мотоциклетен туризъм? Ако ще е по цивилизовани места, най-много един газов джетбойл. Лек, ефективен, малогабаритен. Ако ще е в третия свят - дуракоустойчив, всеяден на бензин котлон. Щото бензин се подразбира да има, но не обезателно добър. Колеман 552 е класиката. Колеман 442 е компромиса за тези, които искат нещо с по-малки габарити.

                              С горните примери не искам да кажа, йок, само един модел върши работа за всеки отделен случай. Повечето модели ще са ок. Но за различните случаи оптималното решение е различно. Няма такова животно като най-добър по принцип котлон.

                              Коментар


                              • От: Котлон на течно гориво

                                Така е, исках да кажа, че универсалността си има цена.
                                За мен подмяната на дюзите не е проблем в общият случай.
                                Да, ако си на високо и живака е замръзнал това няма да е точно безпроблемно, така, че и това е условно.
                                Но колко ли често би се наложило да се прави? Принципно където и да било имаш идея какво ще гориш.

                                От моята позиция аз бих предпочел примуса.
                                За всичко.
                                Въпреки, че другият технологично е по-пипнат.
                                Враг усраине

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X