Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят нож

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Моят нож

    Първоначално публикуван от NovemberCharlie Преглед на мнение
    Да се похваля! Току що получих Ледърман Сърдж с калъф, удължител за отвертка и пълен набор от битове. Страхотна играчка. Доставен директно на адреса. Срещу 133 зелени включително транспорт и ДДС.
    Похвалата не се приема докато не се видят снимки.
    Only after the last tree has been cut down,
    Only after the last river has been poisoned,
    Only after the last fish has been caught,
    Only then will you find that money cannot be eaten.

    Коментар


    • От: Моят нож

      Първоначално публикуван от belfi4o96 Преглед на мнение
      ...Направен е по подобие на Хардинга на Хеле.Ножа е ползван няколко пъти на лов.Канията е направена супер.

      [ATTACH=CONFIG]299776[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]299779[/ATTACH]
      Привет, Илияне! Отварям страница отпреди година с въпрос: кой е майстора на дръжката/не всеки се навива да прави точно такава/? Замислям един проект, и чаках доста, докато в Knive'sworld се появят остриета на Helle. Сега Ясо е заредил голямо разнообразие, и търся кой да направи дръжка и кания, та се сетих за твоя пост. Бъди здрав!
      "Make love, not war!"

      Коментар


      • От: Моят нож

        От около 30 минути съм горд собственик ето на това малко право лопатче . Останах без думи като ми го подариха ZT 0350

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ZT350.jpg
Прегледи:1
Размер:62.9 КБ
ID:5416427
        Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
        A POS
        0885600200
        За момента пасажер

        Коментар


        • От: Моят нож

          Специален поздрав за всички ножари тук:

          http://mnogozle.com/video16561_nai-o...uj-v-neta.html

          Коментар


          • От: Моят нож

            Може би на някой ще му е интересно:



            За съжаление 2ра част на клипа е недостъпна.

            Коментар


            • От: Моят нож

              Първоначално публикуван от petar_ray Преглед на мнение
              ............

              За съжаление 2ра част на клипа е недостъпна.
              Land Rover Discovery:
              - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
              Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

              Коментар


              • От: Моят нож

                ей тая чикийка ми е последната придобивка,много съм доволен и удивен,че е адски остра.лист хартия го прави на конфети без да се замисли
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_6008.jpg
Прегледи:1
Размер:119.8 КБ
ID:5420002Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_6009.jpg
Прегледи:1
Размер:93.3 КБ
ID:5420003Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_6010.jpg
Прегледи:1
Размер:94.2 КБ
ID:5420004Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_6011.jpg
Прегледи:1
Размер:97.2 КБ
ID:5420005
                Pathfinder 4.0L

                Коментар


                • От: Моят нож

                  Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                  Специален поздрав за всички ножари тук:

                  http://mnogozle.com/video16561_nai-o...uj-v-neta.html
                  Сандокан,малееей!!!С двата ножа!
                  Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                  0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                  Коментар


                  • От: Моят нож

                    Първоначално публикуван от RIFLE Преглед на мнение
                    ей тая чикийка ми е последната придобивка,много съм доволен и удивен,че е адски остра.лист хартия го прави на конфети без да се замисли
                    [ATTACH=CONFIG]506806[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]506807[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]506808[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]506809[/ATTACH]
                    Абе,не е баш чекийка,ама карай!Да ти е честито,и стига резал вестници,ами 'земи я смажи малко с нещо блажничко!
                    Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                    0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                    Коментар


                    • От: Моят нож

                      Първоначално публикуван от RIFLE Преглед на мнение
                      ...много съм доволен и удивен,че е адски остра.лист хартия го прави на конфети без да се замисли
                      Честита да ти е, със заводска заточка е така, пробвай я как е след одялкване на няколко сухи пръчки. Дано имаш "инструмент" за точене на серетирани остриета, и щади покритието, не е от най - държеливите!
                      "Make love, not war!"

                      Коментар


                      • От: Моят нож

                        Последната глезотия за гората .

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2012-11-15 13.06.14.jpg
Прегледи:1
Размер:84.5 КБ
ID:5425144 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2012-11-15 13.06.31.jpg
Прегледи:1
Размер:72.1 КБ
ID:5425145

                        С огромни благодарности на колегата dido7 за дето ме разбра от 2 приказки какво искам и ми го направи .
                        За момента дръжката е от паракордче 3 намотки но това докато си избера микарта или г10 да е и точно каква разцветка.. Планирам канията да е кайдексче ... но има време ...
                        Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                        A POS
                        0885600200
                        За момента пасажер

                        Коментар


                        • От: Моят нож

                          Привет, да ти е честито "желязото"! Ако приемеш чуждо мнение, на това ковано острие няма да му отива нито микарта, нито "дреха" от кайдекс. То си плаче за дръвце и кожа, но ти си решаваш. Да го ползваш със здраве!
                          "Make love, not war!"

                          Коментар


                          • От: Моят нож

                            Честито, много добре ми се вижда, и като ъгъл и заточването .

                            Дръжката как и да е, ама канията кайдекс ... няма да му отива. Ъгъла и коремчето са класически и позволяват не кой знае колко сложна изработка на кания от кожа.

                            Може и малко тт данни да хвърлиш.
                            Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                            И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                            вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                            Коментар


                            • От: Моят нож

                              Падам си малко по по TactiCOOL изпълненията и за това реших да е микарта за дръжката и кайдекс канията. Идеята е сам да си ги направя. Хем да се науча хем да ми е кеф после. Познавам историята на кукритата и класиката с дървото и кожите.. Но това е за ножове които седят в къщи на стената. Това ще си е работно животинче и за това го искам по къстъм като за мен. За ТТ данни ... колегата dido7 да ги каже ... Мен ме интересуваше да е здраво и да не се плаши от бой
                              Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                              A POS
                              0885600200
                              За момента пасажер

                              Коментар


                              • От: Моят нож

                                Първоначално публикуван от duvi Преглед на мнение
                                Падам си малко по по TactiCOOL изпълненията и за това реших да е микарта за дръжката и кайдекс канията. Идеята е сам да си ги направя. Хем да се науча хем да ми е кеф после. Познавам историята на кукритата и класиката с дървото и кожите.. Но това е за ножове които седят в къщи на стената. Това ще си е работно животинче и за това го искам по къстъм като за мен. За ТТ данни ... колегата dido7 да ги каже ... Мен ме интересуваше да е здраво и да не се плаши от бой
                                Отдавна време преди да се измислят по-горе упоменатите изкуственяци всичко е било кожа и дърве(па и продължава) и не са висели на стената,ама ти си знаеш!
                                Съвсем спокойно можеш да не обръщаш внимание на писаниците ми!
                                Поздрави и със здраве да си го употребляваш!
                                И като му направиш дръжка и кания да не забравиш да лепнеш тука някой фотос!
                                Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                                0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X