Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КНО подходящо за жена

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: КНО подходящо за жена

    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    Бе ти не си ма мен ми го нахакаха 1020 кинта за 627,скьпчии........за тия пари Зигове имаше,не дават обаче повече от един за 30 дни и утре пращам жената на пазар.Купи още един за мен да си стои в касата .
    Стига си дразнил форума с тези проблеми
    Купуваш си пищов и чаааак другия месец можеш пак. Остави това ми пращаш жена си .
    сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
    dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

    Коментар


    • От: КНО подходящо за жена

      А не е там проблема,водиш и жена си и проблеми няма.По закон това което ти дават като разрешително е разрешително да го купиш,после кой го барне в къщата може да го ползва.Аз съм го купил,може да пуца жената с друго разрешително,може да пуца бащата без да има,а може и баба им дето е на почивка с БГ паспорт.

      Ма си е проблем де,6 месеца да чакаш нещо тук е проблем,това да не е Ферари поръчково,толкова ли са заети тия у фабриката?И на 2 1/2 цев било по-лесно,затрупани са с поръчки за 4 и 5 инча цеви от споменатите модели.

      За тия пари имаха Зигове на витрината,кеф ти тоя кеф ти ония,модели и калибри да искаш.Питаш ги за тоя модел револвер и го нямат,ония го нямат,тая цев я нямат,тоя се чака около година........е не е ли проблем?Хубавото е,че мога да си спра поръчката кога си искам и да грабна друго,но това няма да стане.Колкото повече чета за 627 Перформьнс център толкова повече ми е кеф,че ме оскубаха като гъска,нека ме боли,това няма всеки ден да го купувам я / не дават секи ден хахахахах /.

      Снощи патрони поръчах,днес в 8 имейл,че са пратени,с патроните проблеми няма,с пищаците сме на опашка от дългите.Днес жената отива за Зиг,това поне го има и ще и пасне в лапите.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: КНО подходящо за жена

        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
        А не е там проблема,водиш и жена си и проблеми няма.По закон това което ти дават като разрешително е разрешително да го купиш,после кой го барне в къщата може да го ползва.Аз съм го купил,може да пуца жената с друго разрешително,може да пуца бащата без да има,а може и баба им дето е на почивка с БГ паспорт.



        За тия пари имаха Зигове на витрината,кеф ти тоя кеф ти ония,модели и калибри да искаш....

        Снощи патрони поръчах,днес в 8 имейл,че са пратени,с патроните проблеми няма,.....Днес жената отива за Зиг,....
        Няма да чета повече...
        сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
        dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

        Коментар


        • От: КНО подходящо за жена

          Жена ми каза че 44 кал. и е много приятен,удобен и си го харесва.........Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00909.jpg
Прегледи:1
Размер:176.4 КБ
ID:5511144
          LZ3YG

          Коментар


          • От: КНО подходящо за жена

            Ми.... така или иначе сте почнали- айде сега по една помпа и по един АР за да имате пълния комплект.... Ше помагам отново със съвети.
            Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
            No man left's behind !!!!

            Коментар


            • От: КНО подходящо за жена

              В затворено трещи като топ или поне такова е мнението тук.357 от дебелите в дома и после А кво каза......макар,че и аз съм на мнение,че тренировките ще са с един,а в дома ще е с дебелите фишеци.

              Като слаби стрелци / стреляли ма преди години с други неща / аз главно се зарадвах на 8 бонбона вътре и добрия патрон който не струва майка си и баща си.Е малко странно май с това да се почне ма гледам има патрони по над 2 кинта и там става дебело поне за мен,по-добре за пищак един път да ги дам от колкото всяка седмица по двойно.

              Ще видим,големите калибри ги има,модели на които можеш да им набодеш пиле на дулото и да го печеш на огъне си имаше в магазина.Идеята обаче както я схванах е,не да я откажа или да не ме чува една седмица,а да и направя кеф па с калибри те после лесно.

              То и това само да баше,покрай желязото се изсипват още 500 кинта поне,това снощи го научих,без значение от калибъра.Другото което разбрах е,че за 8 заряден 627 се продават някои неща на по-висока цена,а други пък въобще ги няма и не се произвеждат.Спийд лоудьрс да речем са и 30 кинта,а не половината за за 6 заряден да речем.


              44 викаш а?мммммммммм,много добър пример,сега мога да натискам Виж на хората жените.........поздрави,Тенкю.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: КНО подходящо за жена

                Първоначално публикуван от PARAPONERA Преглед на мнение
                Жена ми каза че 44 кал. и е много приятен,удобен и си го харесва.........[ATTACH=CONFIG]619010[/ATTACH]
                Супер е това ама и жена ти е за адмирации, аз имам същия в .357 М но моята не ще и да го пипне вече дори )
                Бъдете живи и здрави!

                Коментар


                • От: КНО подходящо за жена

                  Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                  Ми.... така или иначе сте почнали- айде сега по една помпа и по един АР за да имате пълния комплект.... Ше помагам отново със съвети.

                  Задрьж с това,камина нямам и трябва да взема нещо с камина първо да има къде да ги държа.Беден емигрант,малко апартаментче и само помпа ми липсва с 1000 патрона под леглото.То идеи не пречат де,аз и от Ланд Круизър не съм се отказал нищо,че питах преди години за него.

                  Нова тема пускам
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • От: КНО подходящо за жена

                    Mad Dog, я така и така си набрал обороти, кажи в български условия, как стои въпросът от заглавието?

                    Коментар


                    • От: КНО подходящо за жена

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Mad Dog, я така и така си набрал обороти, кажи в български условия, как стои въпросът от заглавието?
                      То за нашите условия е по-интересно как стои въпроса с употребата ...
                      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                      Коментар


                      • От: КНО подходящо за жена

                        Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                        То за нашите условия е по-интересно как стои въпроса с употребата ...
                        Употребата е предмет на отделна тема, а и не е чак толкова сложен въпрос. Говорим за притежаване с идеята да няма нужда да се употребява, освен на стрелбище за тренировки.

                        Коментар


                        • От: КНО подходящо за жена

                          Ако говорим за разришително за придобиване, пренасяне, съхранение, носене и употреба - тогава начина е само един. Позволява се само револвер и пистолет (с леки изключения, за които Министъра на вътрешните работи трябва да ти е чичо примерно). Документи се подават по каналния ред, началника на съответния РУП разрешава или не. Искат писмена мотвация (за да си ползваш правата трябва да се мотивираш)....
                          If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                          Коментар


                          • От: КНО подходящо за жена

                            Законно и легално носене на револвер и пистолет, тоест две КНО в един човек, цивилен?

                            Звучи супер, Митко сигурен ли си?

                            Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
                            Ако говорим за разришително за придобиване, пренасяне, съхранение, носене и употреба - тогава начина е само един. Позволява се само револвер и пистолет (с леки изключения, за които Министъра на вътрешните работи трябва да ти е чичо примерно). Документи се подават по каналния ред, началника на съответния РУП разрешава или не. Искат писмена мотвация (за да си ползваш правата трябва да се мотивираш)....
                            Бъдете живи и здрави!

                            Коментар


                            • От: КНО подходящо за жена

                              Не, носене е само по 1 брой. И то ако е за самоохрана. Ако е за спорт не може. Можеш за самоохрана да придобиеш само револвер и/или пистолет. И има ограничения (дължина на цев, автоматична стрелба не се допуска). Пушка за самоохрана не може, карабина също.
                              If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                              Коментар


                              • От: КНО подходящо за жена

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                Mad Dog, я така и така си набрал обороти, кажи в български условия, как стои въпросът от заглавието?
                                Подкрепям въпроса.

                                Като се знам колко съм "отговорен" и "уравновесен" посмъртно не бих си взел КНО лично за мен, но определено ще спя по-спокойно по време на командировка, ако знам че жената не е въоръжена само с вилица и точилка... Само дето предполагам, че КОС-аджиите ще се превиват от смях, ако жената посочи това като основание в молбата си за придобиване на КНО...

                                П.С. За да няма объркване - живея в Трети картофен пояс, София - не в Сан Диего (колкото и да ми се иска). Та нещо по-приближено към родните реалии би било highly appreciated.
                                Последно редактирано от windwarrior; 21-08-13, 19:33.
                                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X