Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КНО подходящо за жена

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: КНО подходящо за жена

    Уйде........коня в рЯката.......какьв го искаш жена........ми голям ма ти кажи,аз не разбирам.

    Теста е нещо от рода на Алкохола пречи ли ви на пушкалото и безопастно ли е да го дьржите на нощното шкафчеНе се смей,това са 2 от 30 вьпроси на теста,брата ги реши на тезгяха в магазина,аз не бях разгледал и ножовете и той готов и се хили.Тия са луди.


    Пищовчето малко ми се видя и на мен ма тия дни ще отидем да постреляме малко,но като цяло ще се губи в на жена ми рьцете.Аз сьм с другия проблем,мойта има по-големи длани от мен.

    За мен си харесах Сиг Комбат Р220 с 10 фишека,но остава да пробвам препорьката на кучето.Имаше и Калашници,НК и Мки.......това не го и чакаш 10 дни ми ти го дават веднага та сьм се облизал сериозно.

    Да не крада на брата темата ма нещо по-бабанесто с повечко патрони като за жената да ми препорьчате?То ясно,че мога да го взема с 3 инча ли беше с 4 ли и да го тунинговам тоя Рюгер за голяма лапа,но ако има една препорька за нещо по-голямо ще се радвам да я прочета.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • От: КНО подходящо за жена

      Морски, не разбрах нещо. Хем механични бутончета, хем на линка пише, че е с електронна брава касата?
      Добре, че не си взел такава с отпечатъци де, проблема там далеч не е само от възможността за омазани с брашно и олио пръсти. И идеално чисти да са, шанса при малко по-различно полагане на пръста да не го разпознае е 90%. А при паника, като ти светне "Failed", става такова мазало, че не е истина.
      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

      Коментар


      • От: КНО подходящо за жена

        Така- по ред на номерата:
        1. Дръжката но Hogue- твърдо да.
        2. HKS speed loader - един брой - и още два броя от тези :http://bianchi-intl.com/model-580-speed-strips събират по 6 ма са много по компактни от спиид лоадера- стават да пуснеш две три в джоба на късите гащи за зор заман.
        3. Патрони- не се увличай - според мен вземи някакъв Speer Gold Dot http://www.speer-ammo.com/products/golddot.aspx и задължително 20 бр. Glaser Safety Slug - ама първо провери дали е State Compliant. За гърмене на стрелбището- квото имат но в същия грамаж като тези които ще ползваш за самозащита.
        4. Очила- тва с жълтото са некви простотии- вземи си едни ето такива: http://www.esseyepro.com/ICE-2X-NARO...83_detail.html - тъмни лещи за открито и бели лещи за затворено помещение. Фенерче ако нямаш- имам предвид такова с бутон отзад- тоже мога да те посъветвам.
        5. Вземи му дрешка на животното- демек кобур- знам, че седи в касата ама ако се наложи трябва да имаш къде да го носиш, а не у гащята - бично аз бих ти препоръчал кобур с "педал" и без осигуровка- например нещо такова:
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SP-pad2.jpg
Прегледи:1
Размер:92.5 КБ
ID:5511033
        Това е фирмата дето ги прави-http://www.highnoonholsters.com/Prod...dy_spanky.html малко скъпи ми се виждат.... ма като се замисля Рейвъна беше също некви подобни цени
        Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
        No man left's behind !!!!

        Коментар


        • От: КНО подходящо за жена

          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
          Да не крада на брата темата ма нещо по-бабанесто с повечко патрони като за жената да ми препорьчате?То ясно,че мога да го взема с 3 инча ли беше с 4 ли и да го тунинговам тоя Рюгер за голяма лапа,но ако има една препорька за нещо по-голямо ще се радвам да я прочета.
          Щом има здрави ръце и е окомуш момиче, не я занимавай с глупости, а грабвай това:

          http://bg.wikipedia.org/wiki/Desert_Eagle

          Требе да може да си го поръчаш у кварталния магазин
          0899 шест5313нула
          За всекиго по нещо

          Коментар


          • От: КНО подходящо за жена

            Първо - честито за новата ти играчка (като ти чета въпросите, ми става ясно кой ще си играйка повече с нея на стрелбището).
            Второ - от самото начало стана на въпрос, че няма конкретен повод за закупуване на оръжието, а става дума по-скоро за "вържи попа, за да е мирно селото". В тая връзка и за твое пълно спокойствие за семейството ти докато те няма, горещо ти препоръчвам да дублираш желязото с един 40 килограмов американски стафордширски териер! В америчко и баш по твоя край има страхотни школи за обучение на кучета-телохранители (имай предвид, че стават все по-използвани в полицейските спец части, а и в армията им взеха да ги искат). За селекция на качествени животни, няма да отварям дума - в изобилие при вас. Породата се отличава с изключителна привързаност към стопаните и най-вече към децата, вярност до степен на саможертва и изключително безстрашие (след съответното обучение пък съвсем - и с гаубица да стрелят срещу него, не му пука и напада...). Патлака си е патлак, особено ако знаеш и можеш да боравиш с него, но на крадеца/натрапника ще му трябва нещо с много по-голяма стопираща сила, за да спре това:

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00176.jpg
Прегледи:1
Размер:262.2 КБ
ID:5511034

            П.П. Допълнителна екстра е, че кучето може да се научи да атакува по точно определен начин и в точно определени зони, а кучето за разлика от пистолета, улучва винаги!!! Виждал съм как работи амстаф, научен да захапва за топките!!! Гадна работа, особено като се има предвид, че необучен човек винаги си вдига ръцете в инстинктивен опит да си предпази лицето и шията и "макарите" остават като на тепсия! А това като захапе, не пуска, а къса...
            Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 19-08-13, 09:19.

            Коментар


            • От: КНО подходящо за жена

              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
              Уйде........коня в рЯката.......какьв го искаш жена........ми голям ма ти кажи,аз не разбирам.

              Теста е нещо от рода на Алкохола пречи ли ви на пушкалото и безопастно ли е да го дьржите на нощното шкафчеНе се смей,това са 2 от 30 вьпроси на теста,брата ги реши на тезгяха в магазина,аз не бях разгледал и ножовете и той готов и се хили.Тия са луди.


              Пищовчето малко ми се видя и на мен ма тия дни ще отидем да постреляме малко,но като цяло ще се губи в на жена ми рьцете.Аз сьм с другия проблем,мойта има по-големи длани от мен.

              За мен си харесах Сиг Комбат Р220 с 10 фишека,но остава да пробвам препорьката на кучето.Имаше и Калашници,НК и Мки.......това не го и чакаш 10 дни ми ти го дават веднага та сьм се облизал сериозно.

              Да не крада на брата темата ма нещо по-бабанесто с повечко патрони като за жената да ми препорьчате?То ясно,че мога да го взема с 3 инча ли беше с 4 ли и да го тунинговам тоя Рюгер за голяма лапа,но ако има една препорька за нещо по-голямо ще се радвам да я прочета.
              Хъммм.... ми:
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:164192_01_lg.jpg
Прегледи:1
Размер:71.4 КБ
ID:5511035

              Смит и Уесън 686 - 7 зарядния барабан. Като за по големи ръце.....
              Ако ти се дават 1000+ зелени- директно скачай в едно такова :
              http://www.smith-wesson.com/webapp/w...layErrorView_Y
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:170133_01_lg.jpg
Прегледи:1
Размер:84.8 КБ
ID:5511036
              8 заряда - зарежда се с готови "пачки" по 8- Джери Микулек с такъв яде хората по състезанията.
              Ако е за тебе- вземай един "морски" П 220 или П226 (ама в .357 Sig) и си свиркай.
              Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
              No man left's behind !!!!

              Коментар


              • От: КНО подходящо за жена

                Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                Първо - честито за новата ти играчка (като ти чета въпросите, ми става ясно кой ще си играйка повече с нея на стрелбището).
                Второ - от самото начало стана на въпрос, че няма конкретен повод за закупуване на оръжието, а става дума по-скоро за "вържи попа, за да е мирно селото". В тая връзка и за твое пълно спокойствие за семейството ти докато те няма, горещо ти препоръчвам да дублираш желязото с един 40 килограмов американски стафордширски териер! В америчко и баш по твоя край има страхотни школи за обучение на кучета-телохранители (имай предвид, че стават все по-използвани в полицейските спец части, а и в армията им взеха да ги искат). За селекция на качествени животни, няма да отварям дума - в изобилие при вас. Породата се отличава с изключителна привързаност към стопаните и най-вече към децата, вярност до степен на саможертва и изключително безстрашие (след съответното обучение пък съвсем - и с гаубица да стрелят срещу него, не му пука и напада...). Патлака си е патлак, особено ако знаеш и можеш да боравиш с него, но на крадеца/натрапника ще му трябва нещо с много по-голяма стопираща сила, за да спре това:

                [ATTACH=CONFIG]618714[/ATTACH]
                Това спира в полет от 9х19 Federal Hydra Shock +P+. Проверено. Отделно май в Калифорния тия песове не са особено законни. Те в общо 11 щата бяха напълно забранени ама не знам Калифорния дали бяха или не. А те дай си боже да ухапе някой после кво те чака в САЩ...
                Да както и помнех във Фриско са леко .....
                California
                Х Sonoma County ~ Amendments to local ordinances were approved by the Board of Supervisors on April 18th. The amendments require mandatory spaying and neutering of all dogs caught running at large and any pit bull over 4 months old. Further amendments prohibit the chaining or tethering of any dog for more than 12 hours, along with shelter requirements. The current law has been changed to a one bite law, with injury or death to another animal being grounds for declaring a dog potentially dangerous.
                Х Ukiah ~ It was the consensus of the City Council to have a general discussion in March 2006 concerning the matter of banning dogs from public events.
                Х San Francisco Ц Passed a mandatory spay and neuter law for Уpit bullsФ. The only way to avoid spaying or neutering your dog is to obtain a $100 breeders permit. To apply for the permit owners must prove their dog(s) is registered with the UKC, AKC or ADBA. They must also prove that their dog has competed in a licensed conformation show within a 1 year period.
                Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                No man left's behind !!!!

                Коментар


                • От: КНО подходящо за жена



                  627 с 8 фишека за женичка и П226 - 357 с 12 бонбона.

                  Записвам и за мен темата почти е до тук,при проверка дильра им е на сьщото място в което ходихме.Ако не ми строши китките това сьм му скочил с двата крака.

                  http://www.discountgunmart.com

                  Тенкю,онова дето го пиеш още му чакам именцето.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • От: КНО подходящо за жена

                    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение


                    627 с 8 фишека за женичка и П226 - 357 с 12 бонбона.

                    Записвам и за мен темата почти е до тук,при проверка дильра им е на сьщото място в което ходихме.Ако не ми строши китките това сьм му скочил с двата крака.

                    http://www.discountgunmart.com

                    Тенкю,онова дето го пиеш още му чакам именцето.
                    Зига може да си го вземеш с две цеви- една .357 Зиг и една .40 ..... Гадове мръсни американски. За патроните за .357 Сиг - само Федерал Хидра Шок (с това ходят сикрет сървис). За кобури и други неща също мога да те осветля. Иначе за общо домашна употреба:
                    http://www.remington.com/products/fi...-tactical.aspx
                    Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                    No man left's behind !!!!

                    Коментар


                    • От: КНО подходящо за жена

                      Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                      Това спира в полет от 9х19 Federal Hydra Shock +P+. Проверено. Отделно май в Калифорния тия песове не са особено законни. Те в общо 11 щата бяха напълно забранени ама не знам Калифорния дали бяха или не. А те дай си боже да ухапе някой после кво те чака в САЩ...
                      Да както и помнех във Фриско са леко .....
                      Това се отнася за Питбула! Американския стаф си е официално призната от кинолозите порода (за разлика от питбула) и се е напълно позволена на всякъде в САЩ. Влез им и в сайтовете и ще се нагледаш на чудеса!
                      Това сигурно ще го спре и по-слаб боеприпас, но номера е да го улучи, а това е малко трудно в тъмното и ако тоя изрод те дебне до последно, преди да нападне, а не лае и не ръмжи като нормално куче! После от "Той" ставаш "Тя" или "То" и да го застреляш - все тая! То си е свършило работата - каката се е събудила, извадила е пистолета от касата и е звъннала на ченгетата! Алармата е толкова голяма, че същото са сторили и съседите в радиус от 200-300 метра...

                      Коментар


                      • От: КНО подходящо за жена

                        Много сте бързи бе!
                        Първо за касата- да де, не е точно механична, натискаш бутоните горе и батерията я отваря. Значи електронно нещо. Ама не е със сканиране на отпечатъци. За това знам, предупредихте ме.
                        За кучето- малката умира за кучета. Обаче /култова дума/, малката ще си има братче или сестриче, и ще ни е само до куче след 6-7 месеца. Абе в тая връзка, бременни жени и стрелби с .357?
                        За кубура- забранено ми е да го изнасям от нас, ако ми е на кръста. Пипнат ли ме с това под фанелката.... ммм да! Та ще помисля.
                        За speed loaders и другата лента /да де, каквото там му викат/, това го взимам още утре. Заедно с гумената дръжка. Очилата и те са ясни вече.
                        За мунициите- сега чета, че нашите умници току що са вкарали проектозакон ограничаващ покупките на патрони. И, понеже явно се е знаело, голям зор с намирането на муниции. Ще ровя и ще стане, няма начин.
                        Мерси за отговорите!

                        Брат ми, 12 заряден ще го сънуваш в Калифорния. 10 максимум е позволеното.
                        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                        Коментар


                        • От: КНО подходящо за жена

                          Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                          Брат ми, 12 заряден ще го сънуваш в Калифорния. 10 максимум е позволеното.
                          Щот другите 2 ще ми натежат ли?Мамицата им,пак някой има идея някаква.

                          10 да е,пак става.Утре сьм там и ми гледай сеира.

                          За патрони имам идея,жокерче - Аризона



                          Антифони?Че мога да се появя с моите АудиоТехника ма ще ми се зарадват.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • От: КНО подходящо за жена

                            Марто- в САЩ ако кучето ти ме ухапе- цял живот ще си живея прекрасно на твоя сметка.... Колкото и парадоксално да звучи - там ако гръмнеш човек - и е в рамките на имота ти- най -вероятно няма да има последствия. А на мой познат немската овчарка ухапа един дето му беше влезнал в имота (само за крака го ухапа) та после яки ядове бра.
                            NIKSD - значи по принцип кобура е за "извънредни" ситуации - не ти препоръчвам да го носиш или поне кандидатствай за Консилмънт кери пермит. За стрелба- почнете от .38 Спешъл wadcutter и после пробвайте нормален .38, .38 +Р и така нагоре - до където стигнете.
                            Ако има ограничение в броя патрони (не че не можеш да си купиш пълнители от Аризона или Тексас де ) - значи 220 ка- .45 Ауто или П227:
                            http://www.sigsauer.com/CatalogProdu...27-nitron.aspx
                            Малко по- прибран е.

                            За антифони- препоръчвам това:
                            http://solutions.3m.com/wps/portal/3...BC31gv%29&rt=d

                            Това са активни антифони - хем чуваш хем гасят "високите" при изстрел.
                            Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                            No man left's behind !!!!

                            Коментар


                            • От: КНО подходящо за жена

                              Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                              Това се отнася за Питбула! Американския стаф си е официално призната от кинолозите порода (за разлика от питбула) ...
                              Не че някой, който не е мнооого навътре с тези породи, може да различи пит от амстаф по друго освен по това, че едното се води към една асоциация, а другото - към друга.

                              А по темата - пищовът има сериозното предимство пред едно куче и в това, че не иска особени грижи ...
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • От: КНО подходящо за жена

                                Разбрах, и кубур взимам. За патроните- току що си намерих /не съм ги купил/ кашон с 500 или 1000 Голд Дот 38 +Р. Мислели в Калифорния да принуждават навалицата да се регистрира при закупуване на патрони. Над 3000 броя. И тия главанаци са опразнили магазините. Много мразят някой да ги "следи".


                                Мад Дог, я кажи за фенерчето. Ама, ако може с АА или ААА батерии да е, че гледам всичко да е с еднакви батерии.
                                Последно редактирано от NIKSD; 19-08-13, 10:07.
                                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X