Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КНО подходящо за жена

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: КНО подходящо за жена

    Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
    Не, носене е само по 1 брой. И то ако е за самоохрана. Ако е за спорт не може. Можеш за самоохрана да придобиеш само револвер и/или пистолет. И има ограничения (дължина на цев, автоматична стрелба не се допуска). Пушка за самоохрана не може, карабина също.
    А на бас че поне по три точки си пропуснал "вратичките в закона". За жокер - погледни си разрешителното Обр.3 кво пише в него. Служебно съм носил MP5K- PDW на тескере за носене до преди три години.
    Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
    No man left's behind !!!!

    Коментар


    • От: КНО подходящо за жена

      Съвета ми за оръжие ЗА ЖЕНА - в Тексас и у нас- ми няма разлика- револвер- 2 1/2-3 инча. От там на сетне- пичуе - ми вие сте лесни бе- разбираме се - водите жените на местото за стрелба и пробваме.
      Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
      No man left's behind !!!!

      Коментар


      • От: КНО подходящо за жена

        Мойта като я вкарам на стрелбището и после не мога да я изгоня....не дай си боже ако има и пари повече....тогава има една максима която за мен е почти 1 към 1 ........ЖЕНА С ПАРИ Е КАТО ЛУД С КАРТЕЧНИЦА / в случая с пистолет или револвера /......
        LZ3YG

        Коментар


        • От: КНО подходящо за жена

          За жокер - погледни си разрешителното Обр.3 кво пише в него.
          Там фигурират оръжията, които имаш, но в закона пише че може да носиш (не пренасяш) само едно. Ако греша поправи ме.

          Сега по темата, не искам да натрапвам мнението си за Глок, ония ден споделих на Mad Dog колко добре ми стои в ръката Г22 .40 Малко е като детски пистолет, лек, удобен, тънък, направо не повярвах като го хванах.
          If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

          Коментар


          • От: КНО подходящо за жена

            Да,като суха пишка е,кутията му е като 4 цигарени заедно и дебела 2 прьста.Като го сложи до Зига и изглежда като недоклатен циганин.Това за носене го виждам защо,но да сьбори глиган става ли?
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • От: КНО подходящо за жена

              Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
              Там фигурират оръжията, които имаш, но в закона пише че може да носиш (не пренасяш) само едно. Ако греша поправи ме.

              Сега по темата, не искам да натрапвам мнението си за Глок, ония ден споделих на Mad Dog колко добре ми стои в ръката Г22 .40 Малко е като детски пистолет, лек, удобен, тънък, направо не повярвах като го хванах.
              За бланката говорим -ише : Да носи за охрана, самоохрана :пистолет, автомат, карабина, гладкоцевна. Виждал съм АКСУ на такова разрешително , виждал съм и карабина ЗКК 600, виждал съм и много други неща.
              Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
              No man left's behind !!!!

              Коментар


              • От: КНО подходящо за жена

                Aз пък съм виждал къс Колт М4 за самоохрана (вписан образеца). Предполагам сещаш се, на кой човек е (чужд гражданин).

                Коментар


                • От: КНО подходящо за жена

                  Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                  ... Виждал съм АКСУ на такова разрешително , ....
                  Ебре-дебре! Тая пък работа как е станала??? Връзкарство или всеки изпълняващ стандартните изисквания може да го направи и да си има такава харашотия?
                  Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                  Коментар


                  • От: КНО подходящо за жена

                    Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение

                    Сега по темата, не искам да натрапвам мнението си за Глок, ония ден споделих на Mad Dog колко добре ми стои в ръката Г22 .40 Малко е като детски пистолет, лек, удобен, тънък, направо не повярвах като го хванах.

                    Това ми го показваха в магазина,става ли,до колко е надежден,достатьчно ли е мощен и лесно ли се работи с него?
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: КНО подходящо за жена

                      става ли,до колко е надежден,достатьчно ли е мощен и лесно ли се работи с него?
                      На този въпрос сам трябва да си отговориш. За мен става. За мен не става револвер, понеже не ми харесват, не мсиля че са практични и не отговарят на моите изисквания, които в случая са субективни. За Mad Dog пък е обратното, за него всичко става, и Лахти да вземе в ръцете си и с него ще те гръмне без проблем. Всеки трябва индивидуално да реши за себе си. Пак лично мое мнение, което доста хора няма да харесат, но според мен сейф екшъна е най-доброто решение. Хващаш и стреляш. Няма нищо сложно. Достатъчно безопасно е, стига човек да има необходимата оръжейна култура, но няма ли я, всяко оръжие става опасно за стрелеца и околните. При Глок ефекта "мека китка" който Mad Dog спомена го има, но добрия хват (плюс стойка и куп други неща) важи за всичките оръжия.

                      П.П. Обзалагам се, че Mad Dog няма през десетките си хиляди изстрели нито един проблем заради "мека китка" или ако има е било нарочно с учебна или екпериментална цел
                      If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                      Коментар


                      • От: КНО подходящо за жена

                        Добрееее,дай да резнем малко от вьпроса - до колко е надежден,достатьчно ли е мощен и лесно ли се работи с него?

                        Полицаите го носят та трябва да е сравнително добьр,но пьк е на половината цена на Сиг Р220
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: КНО подходящо за жена

                          Надежден е като стар атмосферен дизелов мерцедес, части има много и са евтини. За тунинг също има много глезотийки и са на добри цени. Мощен е, спира всичко, досега не съм видял оръжие, което да не може да спре човек. Лично според мен се работи изключително лесно, много просто устроен и ефективен пистолет, предпазителите са сигурни. Това е според мен, според други не е така. Отиди постреляй на някое стрелбище и виж как е.
                          If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                          Коментар


                          • От: КНО подходящо за жена

                            Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                            Купих го.

                            Ruger KSP-321-XL
                            .357 Magnum

                            Отиваме днеска с брат ми, ама повече на майтап отколкото сериозно. Бях прочел, че някакъв тест се минавало, ама бил лесен. Тоест, толкова лесен, че едва ли не учиш как да не си го изтървеш на палеца на крака, докато се моткаш с джапанки. Четивото към 50 страници, аз прочетох до 19та. Как да е де, взех трудния тест. Беше за олигофрени, съмнявам се някой някога да се е провалял на теста.
                            Това, което търсех, естествено, го нямат в магазина. Опциите бяха да го търся из Интернет, да капарирам един, или да го заплатя на цяло. Платих го целия, с моя късмет, ще ми се обадят като съм в морето, и телефона е умрял за няколко седмици... Разправийка.
                            Та значи в Калифорния- минаваш теста за бързоизоставащи. Плащаш /или капарираш, ако го нямат/ си оръжието. Като пристигне оръжието, обаждат ти се, попълваш някаква бланка, чакаш 10 дни...l

                            Тъй, паткалото дойде, чаках 10 дни и снощи си го взех. Прибрах се в нас, сложих му от ония фалшиви тъмночервени патрони и започнах да си щракам /dry fire/. Спусъка вървеше малко "грапаво" ама нали като пощракам ще се оправи, и щракам ли щракам...
                            Сега да не си помислите, че много съм щракал. Амии, започна да се връща все по трудно докато накрая съвсем спря! Спусъка просто не иска да се върне. Трябва да си вкараш пръста зад спусъка и да го бутнеш напред за да се върне в изходно положение.
                            Понеже не съм от много търпеливите и много мразя нефелни изпълнения, тая сутрин изгледах няколко клипа по интернет и го разглобих на съставни части. Вътре е "мама мия"! Никой не си е правил труда даже да махне стружките от струга. Започнах да ги махам с една клечка за зъби. Махах докато не ме хвана кафето, и се събудих. Пак ми кипна, сритах го обратно в кутията и им го занесох обратно в магазина. Щели да го пратят до завода да го поправят...

                            Не мога да сравня тоя рюгер с нищо друго, просто нямам опит с нищо друго, само знам, че ако нещо такова морско ми попадне в ръцете, ще влезе във вечния черен списък с продукти "купувай само през трупа ми".

                            Като го връщах в магазина продавачите "никога не бяха виждали такова нещо", няколко клиента и те. Хайде, продавачите им се плаща да се правят на бити гугутки, ама клиентите...
                            Късметлия съм. Притежавам 1 револвер, чисто нов и на път за ремонт, притежавам и един пистолет- заключен в касата на магазина- не можело повече от 1 на месец да купувам... Поне щерката обича да подскача по куфарите Пеликан- като са пълни с патрони не се местят много и са идеални за занимавка на детето... Баси, наздраве, само това ми остана. Хлъъъъц...!
                            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                            Коментар


                            • От: КНО подходящо за жена

                              Бум Стик - $ 109.95 след памперсите в ляво у Уолмарт

                              Брат споко,аз чакам Смита колко тебе,твоя поне дойде,моя още го няма.Ти можеш да си броиш дните до взимането на Сига,аз овце проя преди заспиване,ба ли га от кьде идва и кога ще е тук.Порьчах им 20 калибьр Ремингтон помпа та и там е една застреляна,стоя и чакам,да ми продадяли 12.........
                              АЗ след 3 часа след обяд на втори отивам за снайпера,оптика избирам още ма от 3 метра ега пропусна,то пушкалото метьр и педесе.Скар не могат да ми доставят,да сьм си го купел по интернет,а в интернет се прескачат тия легалните за Калифорния.На финала ще втасам и един Сиг 716 та да седя и чакам и нещо,че ми е малко чакането.


                              Педераска работа,тия и орьжие не могат да правят вече,прост револвер като не могат ........... баси.Направо се почесвам какво ще дойде от Смит,кьстьм рьчно правен ма дано поне барабана да му е там.



                              ТЬПУНГЕРИ
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • От: КНО подходящо за жена

                                И аз ако сьм на тебе това ще го продам.

                                Не искам да ти вкарвам размисли ма ти вкарвам размисли.Пускай го като нов нестрелян за 120 кинта по-ниско и си го изритай
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X