Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Снайперска стрелба

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Снайперска стрелба

    Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
    На стрелбището в Црънча ходят от някакъв клуб по IPSC да тренират. Щом им дават да стрелят с късо, не виждам причина да откажат стрелба с дълго оръжие. В понеделник ще питам едни "отговорни другари" дали може да се организира нещо подобно.
    Дали аджеба, не пуцат "Бенчрест"...????
    LZ3YG

    Коментар


    • От: Снайперска стрелба

      Първоначално публикуван от PARAPONERA Преглед на мнение
      Дали аджеба, не пуцат "Бенчрест"...????
      До колкото знам в бренчест-а няма дистанции от 500 метра! Това си е бойно-приложна стрелба от всякъде...

      Коментар


      • От: Снайперска стрелба

        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
        До колкото знам в бренчест-а няма дистанции от 500 метра! Това си е бойно-приложна стрелба от всякъде...
        С бенчреста може само да се "отъркаме"!

        Те се борят да вкарат три изстрела в една дупка на 300 метра и си снарядават патроните сами, а ние думкаме джанти на 500 от вуле! /виртуално/

        Коментар


        • От: Снайперска стрелба

          Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
          С бенчреста може само да се "отъркаме"!

          Те се борят да вкарат три изстрела в една дупка на 300 метра и си снарядават патроните сами, а ние думкаме джанти на 500 от вуле! /виртуално/
          Волк, кои сме "ние"..?!!

          Коментар


          • От: Снайперска стрелба

            Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
            Винаги когато се вкара в организацията чиновник...

            Точно така, кофти работа си е тази с чиновниците. Ма пък ти земи да ми кажеш, какво в края на краищата се случва без тях, освен да си сипеш ракийка и да си направиш салатка на дивана вкъщи. А все нещо повече от това се случва все-пак - не можеш да отречеш.
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • От: Снайперска стрелба

              [QUOTE=Те се борят да вкарат три изстрела в една дупка на 300 метра и си снарядават патроните сами, а ние думкаме джанти на 500 от вуле! /виртуално/[/QUOTE]

              Най-после ще дойдете на мойта. Аз като Ви казвам тая джанта на тия 500 м. да си я избиете от главата, тука 1000 снайпериста се извъдиха. То ако беше толкова лесно като да пишеш на клавиатурата ( не искам да провокирам никой, но просто от опит говоря).
              Правило номер 8: Никога не си въобразявай!

              Коментар


              • От: Снайперска стрелба

                Първоначално публикуван от gagan3 Преглед на мнение
                Най-после ще дойдете на мойта. Аз като Ви казвам тая джанта на тия 500 м. да си я избиете от главата, тука 1000 снайпериста се извъдиха. То ако беше толкова лесно като да пишеш на клавиатурата ( не искам да провокирам никой, но просто от опит говоря).
                До тук никой не е казал, че може а, че е възможно! Има известна разлика....

                Коментар


                • От: Снайперска стрелба

                  бях ги показвал, но явно бързо се забравя.......... а и явно дядовците ни с винтовките са били по-добри...... обърнете пак внимание колко е диаметъра на черния кръг и го сравнете с джантата

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3c3848353d38-22.jpg
Прегледи:2
Размер:37.9 КБ
ID:5311380


                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3c3848353d38-20.jpg
Прегледи:2
Размер:37.9 КБ
ID:5311381
                  ________________________________________________
                  Subaru OUTBACK 2,5
                  Hyundai TUCSON 2.0

                  Коментар


                  • От: Снайперска стрелба

                    Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                    ...а и явно дядовците ни с винтовките са били по-добри...

                    Няма никаква мистика. И ти си прав, и дядовците с пушките, и съвременните скептични "снайперисти-практици"!

                    Пушките, с които са се упражнявали по тези мишени са по "метър и двайсе".
                    От каква позиция са разсъжденията ни днес? - Нито масово употребяваните днес ловни пушки (нарезни разбира се), нито напрактика единственият "снайпер", относно който имаме наблюдения - Драгунов, могат да се сравнят с параметрите им.
                    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                    Коментар


                    • От: Снайперска стрелба

                      Първоначално публикуван от gagan3 Преглед на мнение
                      Най-после ще дойдете на мойта. Аз като Ви казвам тая джанта на тия 500 м. да си я избиете от главата, тука 1000 снайпериста се извъдиха. То ако беше толкова лесно като да пишеш на клавиатурата ( не искам да провокирам никой, но просто от опит говоря).
                      Колега - няма как да дойда на "твойта". Твърде много ми е стрелковия опит.
                      Години, години и толкова изстрела, дето трудно се броят. Въобще не говоря за "полузаконните"изстрели.
                      Няма как да ми споделяш опита си. Може би не забелязваш, но аз за казармени спомени не пиша..... а съм бил в казармата 2 години.
                      Вместо да си чешем езиците ...... турете едно рамо с някой "лък" и да пробваме какво-що .

                      Коментар


                      • От: Снайперска стрелба

                        Първоначално публикуван от PARAPONERA Преглед на мнение
                        Дали аджеба, не пуцат "Бенчрест"...????
                        Тцъ! Бяха накичили сума мишени от всякакъв вид и си бяха направили коридори и препятствия.
                        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                        Неизвестен мъдрец

                        Коментар


                        • От: Снайперска стрелба

                          http://www.youtube.com/watch?v=NTeBL...layer_embedded

                          Коментар


                          • От: Снайперска стрелба

                            Хубав подпис имаш!
                            Та - "Защо?" е тази картечница в тема за снайперска стрелба?

                            Виж 6С8 (изделие) - сигурно това си имал предвид. Това пак е КОРД, което не е собствено име, а: КОвровски ОРъжейници Дегтярьовци.
                            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                            Коментар


                            • От: Снайперска стрелба

                              Цели без оптика далеко бая...

                              Коментар


                              • От: Снайперска стрелба

                                Това е половин цол (ефективно е на километри), целите са с размер на Дифендър и четири варела по 200литра, а и разстоянието не е много голямо.
                                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X