Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Свален пътнически самолет над Украйна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Свален пътнически самолет над Украйна

    Вече е достъпен окончателния доклад...
    Информация - тук: http://www.onderzoeksraad.nl/
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • От: Свален пътнически самолет над Украйна

      Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
      Хубава анимация има по-надолу на страницата.
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: Свален пътнически самолет над Украйна

        Бук го сваля пък Украинците виновни,че не са затворили въздушното пространство,все едно те трябва да мислят за нечий друг задник или да предвидят,че някоя тока,алка ще стреля по цивилни в БУК..........Все някой друг е виновен
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Свален пътнически самолет над Украйна

          Интересна е и локацията, от която е стреляно. Току от руската граница...

          Коментар


          • От: Свален пътнически самолет над Украйна

            Всъщност тази комисия няма право или прерогативи да определя виновни. Комисията обявява това което е нейната версия за случилото се и може да даде препоръки за промени.

            Криминално разследване за определяне на виновните се води в момента от холандската прокуратура. То е съвсем отделно и не е завършено.
            Издъних се на Тюринг теста

            Коментар


            • От: Свален пътнически самолет над Украйна

              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
              Бук го сваля пък Украинците виновни,че не са затворили въздушното пространство,все едно те трябва да мислят за нечий друг задник
              Украинците по определение са виновни в тая случка. Те носят отговорност за летенето над тяхната територия и не би трябвало да разрешават полети в пространство, което не контролират. Този въпрос изобщо не се обсъжда.

              Цялата интрига е кой ОЩЕ е виновен.

              Коментар


              • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Украинците по определение са виновни в тая случка. Те носят отговорност за летенето над тяхната територия и не би трябвало да разрешават полети в пространство, което не контролират. Този въпрос изобщо не се обсъжда.

                Цялата интрига е кой ОЩЕ е виновен.
                Абсолютно точно...

                Коментар


                • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                  Първоначално публикуван от BulAf Преглед на мнение
                  Интересна е и локацията, от която е стреляно. Току от руската граница...
                  Хм... Направи ли си зора поне да прочетеш доклада? Там има районите, указани от няколко разследващи групи, включително и руснаците (чрез производителя на БУК) - стр.146...
                  И всички предложени зони са в един район (включително и руския), в който не е ясно кой къде е бил (дали руснаците биха посочили район, зает от 'техни' хора?)....
                  Също така в допълненията многократно са отхвърляни опитите на украинците да бъде вписано 'от район, контролиран от опълченците'..
                  Моля да не бъде политизирана темата (поне до момента, в който яснота КОЙ е изстрелял ракетата, а според мен 'големите' отдавна знаят и са се разбрали кой какво ще получи, и кой какви отстъпки ще направи)...

                  Направи ми впечатление многократните забележки от руска страна, че не е правен анализ на съдържанието/типа на метала на намерените осколки...
                  Многократно на доста места наблягат на това, че докато не се направи анализ на типа на метала, не може да се каже точно типа на използваната бойна глава...
                  На което холандците отговарят, че нямало смисъл от анализ и т.н.....
                  Просто ми се струва странно - в края на краищата анализ не се прави толкова трудно....
                  Което пък ме навежда на мисълта, че руснаците знаят какъв тип БГ са имали украинците, и това би им било коз срещу тях...
                  Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                  Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                  Коментар


                  • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                    Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                    На което холандците отговарят, че нямало смисъл от анализ и т.н.....
                    Просто ми се струва странно - в края на краищата анализ не се прави толкова трудно....
                    Което пък ме навежда на мисълта, че руснаците знаят какъв тип БГ са имали украинците, и това би им било коз срещу тях...
                    Няма смисъл от анализ, ако референтните данни ги предоставя заинтересована страна.

                    Коментар


                    • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Няма смисъл от анализ, ако референтните данни ги предоставя заинтересована страна.
                      Контролни референтни данни могат да вземат от другата заинтересована страна - украинците...
                      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                      Коментар


                      • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                        Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                        Контролни референтни данни могат да вземат от другата заинтересована страна - украинците...
                        Именно.

                        Коментар


                        • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                          Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                          Контролни референтни данни могат да вземат от другата заинтересована страна - украинците...
                          За какво са тия данни ? Нали "корпорацията - производител" рече и отсече, че такива "Букове" нямало в руската армия от 1987 г. ? Защо да не им се вярва ? Друг въпрос е, че гузен негонен бяга - никой не е твърдял, че ракетата е пусната от руската армия, а нали такава изобщо нямаше в Украйна, а на сепаратистите абсурд да им дава Русия оръжие, сега изведнъж какво са се заобяснявали къде какво имало на въоръжение ?
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                            ....
                            Хм... Оставам с впечатлението, че продължаваш да обсъждаш медийни спекулации, а не официалния доклад...
                            Не виждам кой къде бяга и къде някой твърди, че ракетата е пусната от руската армия?!
                            Прочете ли доклада?!
                            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                            Коментар


                            • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                              Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                              Хм... Оставам с впечатлението, че продължаваш да обсъждаш медийни спекулации, а не официалния доклад...
                              Не виждам кой къде бяга и къде някой твърди, че ракетата е пусната от руската армия?!
                              Прочете ли доклада?!
                              Доклад в посочения от тебе линк няма - има "прес-рилийз". Целият доклад кой-знае колко стотин тома на хартия и терабайта на електронен носител е.
                              А ти изгледа ли клипа, който ТИ си пуснал - с "експеримента" на "корпорацията - производител" опитващ се да покаже, че ракетата е дошла от друго място, щото ако идва от посоченото в доклада приблизително място на изстрелване, пораженията щели да бъдат под друг ъгъл ?
                              Не вярвам още да си правиш илюзии # КОЙ е изстрелял въпросния "Бук" и започвам да се чудя какво целиш с тези постинги ? Освен да внасяш допълнителен душевен комфорт за онзи широк кръг вярващи, на които дори нотариално заверена декларация с признания от В.В. да бъде показана, пак ще кажат, че е фалшификат.
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                                Боголюбе, явно не се оправяш с компютрите... Точно там е официалния доклад.... 30МБ и още горе-долу толкова - допълненията...
                                Не ми създаде трудности да ги смъкна, прочета, изгледам и т.н....
                                Но ако си имаш своя по-достоверна версия - не мога да коментирам...
                                Дали си правя илюзии - навярно не само аз не съм убеден кой (още) е виновен. Затова и търся отговори за себе си...
                                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X