Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Свален пътнически самолет над Украйна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Свален пътнически самолет над Украйна

    От какво е свален самолета ще кажат като приключи конфликта в Украйна ,и в зависимост от това как ще приключи , и кой какво ще получи , ще разберем от кой и с какво е свален.Проблема е , че някой трябва да изплати едни милиони за загиналите , и сигурно си го знаят кой е , просто в момента се надцакват.
    В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

    Коментар


    • От: Свален пътнически самолет над Украйна

      Германското външно разузнаване BND е заключило, че проруските бойци в Източна Украйна са виновни за свалянето на полет MH17 през юли 2014 г. Това съобщава германското списание Der Spiegel.
      http://aeropress-bg.com/novini/36-ne...o-na-mh17.html

      Коментар


      • От: Свален пътнически самолет над Украйна

        BBC, да се чете последен абзац.

        Коментар


        • От: Свален пътнически самолет над Украйна

          Сръчкване с лакти... И смукане от пръстите..
          Мисля, че разследващите отдавна знаят от какво е свален самолета... А имайки предвид политическата ситуация и интереси, то очаквам прехвърляне на топката и оставане въпроса отворен за това КОЙ го е свалил..
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • От: Свален пътнически самолет над Украйна

            Аха, и БНД са намерили за уместно да информират точно "Дер Шпигел", тоест немския "Уикенд"...
            And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

            Коментар


            • От: Свален пътнически самолет над Украйна

              Официалното холандско следствие остава с две версии: 1.ракета зенитка 2.атака от друг самолет.
              Москва още не е предала данните от радарите си, с които направи картинките от МО пресконференцията си...

              Шефа на следствието е счел за нужно да каже: "Нямаме данни украинците да скриват нещо от нас"

              Също за намерени още човешки останки на земята, неустановени/ненамерени са <20 пътника
              байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
              Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
              Суперспам - спама на суперите

              Коментар


              • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                ...
                Шефа на следствието е счел за нужно да каже: "Нямаме данни украинците да скриват нещо от нас"
                ...
                В официалния сайт на разследващите няма никаква нова информация...
                Освен това е добре да се цитира целия абзац:
                Несмотря на подозрения в адрес украинских ВВС, Голландии приходится привлекать Киев к расследованию, отметил прокурор. «Мы не можем справиться без их помощи, и у нас нет доказательств, что они что-то от нас скрывают», – сказал Вестербеке.
                ***
                Въпреки подозренията по адрес на Украинските ВВС, на Холандия се налага да привлича/включва Киев в разследването, е отбелязал прокурора. "Ние не можем да се справим без тяхна помощ, и ние нямаме доказателства, че те крият нещо от нас"....
                ***
                Както се казва - нюанс, ама променя смисъла на казаното...

                Между другото Киев предаде ли вече записите от кулата на разследващите....?
                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                Коментар


                • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                  Не знам как да го приема като достоверно или като партенка?
                  http://www.regnum.ru/news/1855907.html
                  За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                  0878 79 20 61 Борис

                  Коментар


                  • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                    Останаха 9 жертви които до момента не са потвърдени.

                    Всички малайзийци са идентифицирани.
                    Последно редактирано от DBRS; 08-11-14, 18:57.
                    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                    Суперспам - спама на суперите

                    Коментар


                    • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                      Темата ще вижда отново бял свят при появата на информация способна да бъде прочетена от нормален човек без да му изгорят очите или да опсува орталъка, и то за времето за което участниците успеят да я запазят тема. Аман от треторазрядни фитили.
                      Издъних се на Тюринг теста

                      Коментар


                      • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                        Според информация от холандския борд за безопасност (DSB), холандските разследващи са постигнали споразумение за събирането и изпращането им в Холандия на останки от самолета.
                        Целта на операцията е реконструкция на секция от самолета.


                        В момента се събират останките (операцията е започнала на 16.11.2014), транспортират се до Торез, където ще бъдат натоварени на влак.
                        От там маршрута е Харков -> Холандия...


                        Стъпките на разследващите поне засега изглеждат премислени и методични...
                        Дано са помислили и за охраната на останките - доста път ги чака, и лесно би могло да се манипулира или омаловажи дадена улика.
                        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                        Коментар


                        • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                          Още 3 жертви идентифицирани, остават 6 в неизвестност.

                          http://www.rijksoverheid.nl/nieuws/2...geschaald.html
                          байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                          Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                          Суперспам - спама на суперите

                          Коментар


                          • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                            Разследване на немски журналисти

                            https://mh17.correctiv.org/mh17-haup...ichte-russian/

                            Същото нещо интерактивно на немски в Шпигел http://www.spiegel.de/panorama/gesel...a-1011983.html
                            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                            Суперспам - спама на суперите

                            Коментар


                            • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                              Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                              Разследване на немски журналисти

                              https://mh17.correctiv.org/mh17-haup...ichte-russian/ ...
                              Разследване? Ja, ja aber nein! Много локуми, никакви нови факти!
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                                Имитация на взрива с БУК върху ИЛ-86 с подобна 'треактория' (място на разполагане на БУК-а спрямо самолета, каквато навярно е най-вероятна според руснаците)...
                                Какво точно предполагат след анализ на този взрив - не знам (гледах клипчето без звук и не знам какво са коментирали)...


                                Официалният доклад се очаква днес (навярно местно холандско време):
                                11:00 - представяне в Хага на резултатите от разследването пред роднини на загиналите... 13:15 - представяне разследването пред медията. Публикуване на доклада (около 13:45)


                                На фокус са четири теми: причината за катастрофата, проблема с летене над конфликтни райони, причината защо холандските роднини трябвало да чакат два до четири дни дали техните родственици са били на самолета, и последно - до каква степен жертвите са осъзнали катастрофата.



                                Ще бъде показана реконструкцията на част от самолета.(част от кокпита и бизнес-класата)


                                Също така ще има видеоанимация, показваща какво е открито и какви изводи са направени..
                                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X