Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

    Е не е моя, голям си, САМ можеш да си отговориш. Отговора се съдържа в предходното изречение.
    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

    Коментар


    • #62
      От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

      А не, просто ми беше интересно твойто мнение.За мен отговора не е нито в предходното, нито в следващото.Ма това са лирични отклонениея от темата, така че не им обръщайте внимание.
      Всеки трети е шести

      Коментар


      • #63
        От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

        А хич не го мисля. Войните са факт и са на лице. А пък и на доста хора това им е работата. За едни е лошо, за други добре.
        If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

        Коментар


        • #64
          От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

          Рядко безсмислена тема, с рядко безпомощни аргументи. Хубав пример, как изместването на въпроса придава поне някакъв смисъл на разговора.
          Мъжки, ти сигурен ли си че си военен? А то терминологията ти често звучи журналистически - интернетски. Че и принципиално не прихващаш от приказките на възрастните хора. Сега ще играеш V.2 давц, V.3 маддог, или какво? Не познавам Чичо, но все едно спечели уважението ми и със случайни реплики.
          Откакто изобщо съществува огнестрелното оръжие, във всички войни, загубите от лекото стрелково оръжие винаги са били все по 15%. Незначителни. Не то губи, и не то печели войната. Не мисля че тоя форум трябва да се превръща в легализация на геймърския онанизъм.
          Или в рекламно място на фирми, които не са си платили за тая работа.

          Коментар


          • #65
            От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

            Да да не може за всички да е еднозначно.Пък има и една приказка, че войната е лекарството на човечеството.Дай към техническата част - споменал си за изстрел с свд на 1000 метра.Да те питам как се справя свд на дистанции до 700 метра?

            Това към Димитър, че със Стефан сме писали едновременно.
            Всеки трети е шести

            Коментар


            • #66
              От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

              Айде почна се....
              До тука беше с аргументите, личните мнения и т.н.....
              Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

              Коментар


              • #67
                От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                Лични мнения - под всяка шапка. Аргументи ...
                Прощавай, но човек който е служил в пясъчна пустиня да говори нещо хубаво за Берета, и да избере друго заради други четири цифри ... По табличните данни
                И аз съм носил партенки, и на мене ми е било глухо в ушите. Не щото ми се е карала учителката. И не ме кефи, когато някой ме будалка, ако ще и със снимки.
                Рекламата - реклама, за това в днешно време е прието да плащат. Че някой се връзва на глупости - негова си работа. За мене това е рекламна атака, не личен опит.

                Коментар


                • #68
                  От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                  Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                  Рядко безсмислена тема, с рядко безпомощни аргументи. Хубав пример, как изместването на въпроса придава поне някакъв смисъл на разговора.
                  Мъжки, ти сигурен ли си че си военен? А то терминологията ти често звучи журналистически - интернетски. Че и принципиално не прихващаш от приказките на възрастните хора. Сега ще играеш V.2 давц, V.3 маддог, или какво? Не познавам Чичо, но все едно спечели уважението ми и със случайни реплики.
                  Откакто изобщо съществува огнестрелното оръжие, във всички войни, загубите от лекото стрелково оръжие винаги са били все по 15%. Незначителни. Не то губи, и не то печели войната. Не мисля че тоя форум трябва да се превръща в легализация на геймърския онанизъм.
                  Или в рекламно място на фирми, които не са си платили за тая работа.
                  Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                  Лични мнения - под всяка шапка. Аргументи ...
                  Прощавай, но човек който е служил в пясъчна пустиня да говори нещо хубаво за Берета, и да избере друго заради други четири цифри ... По табличните данни
                  И аз съм носил партенки, и на мене ми е било глухо в ушите. Не щото ми се е карала учителката. И не ме кефи, когато някой ме будалка, ако ще и със снимки.
                  Рекламата - реклама, за това в днешно време е прието да плащат. Че някой се връзва на глупости - негова си работа. За мене това е рекламна атака, не личен опит.
                  Ще ми се да задам няколко скромни въпроса:
                  1. Какво общо има с темата дали някой е или не е военен?
                  2. Покажи точката от форумния правилник изискваща езика/терминологията на пишещия да отговаря на някакво академично или научно ниво.
                  3. Какво общо има с темата как и с какво се печелят войни?
                  4. Къде и на какво видя реклама???
                  Ако имаш желание, ще се радвам да дадеш кратки и еднозначни аргументирани отговори.
                  При все цялото ми уважение към теб (поради смислени мнения, които си давал в други теми и които оценявам положително) си мисля, че понякога се заяждаш за глупости и неоснователно. С цялото си въобръжение и фантазия се опитвам да открия целевата група, която да се облъчва с "реклама"??? Ще да са много закъсали от Берета или Глок, ако по-тоя начин очакват да си вържат търговския баланс. Или може би от Хеклер и Кох тайно таят надежда някой да прочете тея постове и утре многочислената ни армия да даде поръчка за автоматично оръжие, на първо време 50-60.000 бройки. Определено ме изуми?! Или като си споделяме мнения трябва да плащаме при всяко използване на дадена търговска марка?
                  И за да не ме захапеш и мен сега, е погледни тука аз по какви оръжия си падам. Дано и това не се изтълкува като реклама. Ама това не пречи да се интересувам от мнението и опита на другите, нито пък ме кара да търся в тях конспирация и близки срещи от третия вид..
                  Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                  Коментар


                  • #69
                    От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                    Не вярвам на този човек, достатъчно ли е?
                    И не виждам друго освен рекламен напън, в толкова изсмукана от пръстите тема, аргументирана с кухи шаблони от пейнтболни и онанистични сайтове. Това наистина е дежа вю.
                    Подценяването на аудиторията изобщо не ми се обсъжда.
                    Пехота, заеби((( По кого ще стреляш на километър с пушка? По танк, или по човек? Там се стреля с телефона, не с пльокало. И на два километра. И на три. А то като не улучиш от първия път, ония ще се обадят по техния си телефон, и няма да има как да се гъзурчиш на техните минохвъргачки. Понеже те са на 6 километра, или ей тука, ама зад баира, а ти не можеш да се направиш на същото с пищовчето си, все едно за колко стотин долара раничка показваш в съседната тема.
                    Пейнтбол рекламистчета, и толкова.
                    Последно редактирано от Стефан; 12-03-13, 01:38.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                      Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
                      "реклама"??? Ще да са много закъсали от Берета или Глок, ако по-тоя начин очакват да си вържат търговския баланс. Или може би от Хеклер и Кох тайно таят надежда някой да прочете тея постове и утре многочислената ни армия...
                      Ма ти считаш, че закупчиците на армията ни имат капацитета да четат тук! Пък и какъв "таргет" е армията ни в настоящата и численост. Нe-e, друг е злодейският план: Още утре сто хиляди участници от тук ще си купят М 16 - може и по две...
                      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                      Коментар


                      • #71
                        От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                        Че кой е отменял пък информационната война? Миенето на мозъци нека си върви ...
                        Няколко лица тука никога не пропускат да напишат правилно на латиница имената на някакви скъпи играчки, и да полеят всичко обилно с лигави приказки за високо качество. Даже когато това е откровенна глупост. Като в случая с пистолетите берета, или безполезни и типови санитарни материали и изделия, които се носят по джобовете, или в книжна кесия. Но изрично и подробно се споменават марките и моделите на безсмислени чанти. И тутакси за илюстрация - снимки на чисто новички такива неща, които "аз лично нося всеки ден". Ми ела да наснимаш мойте охлузени чанти и кислородни бутилки без фирмени етикети. Не ги нося всеки ден, ама пак не приличат на нови. Освен дето с толкова носене не можеш да се движиш полезно. Камо ли да ти е до стреляне, а като ти стане - вече няма да ти мине през ума да преписваш със свои думи ничии рекламни брошури. Никога.
                        Неимоверно по-заслужили хора получиха вечни банове за много по-дребни издънки. Ще помоля модераторите да свършат поръчаната им работа, вместо да се правят на идеолози на това място. И да бутат идеологията му в нужника.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                          Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                          Не вярвам на този човек, достатъчно ли е?
                          И не виждам друго освен рекламен напън, в толкова изсмукана от пръстите тема, аргументирана с кухи шаблони от пейнтболни и онанистични сайтове. Това наистина е дежа вю.
                          Подценяването на аудиторията изобщо не ми се обсъжда.
                          Пехота, заеби((( По кого ще стреляш на километър с пушка? По танк, или по човек? Там се стреля с телефона, не с пльокало. И на два километра. И на три. А то като не улучиш от първия път, ония ще се обадят по техния си телефон, и няма да има как да се гъзурчиш на техните минохвъргачки. Понеже те са на 6 километра, или ей тука, ама зад баира, а ти не можеш да се направиш на същото с пищовчето си, все едно за колко стотин долара раничка показваш в съседната тема.
                          Пейнтбол рекламистчета, и толкова.
                          Ами може и да е достатъчно, кой знае....
                          Никой не кара никого да вярва в нещо. То не е задължително. Ама някакси езика на аргументите е по-убедителен. Примерно аз там и там, с това и това оръжие... след толкова и толкова изстрела и носене от Х месеца, години, имам еди какви си вчепатления. Прецака ми се еди какво си, това ми харесва, това не ми харесва. Апропо Димитър доста праволинейно спазва именно тази схема, като посочва + и - без да фаворизира дадена марка. А ти сега идваш изведнъж дум тряс, не е вярно, лъже реклама?! Е погледни от страни как изглежда.
                          Па седни кажи си мнението, дай няколко аргумента и примера за и против, кажи си личните впечатления от дадено оръжие, къде, какво, колко си стрелял. Па ще стане раздумка и така. Са дали опонента ще се съгласи е друг въпрос, ама поне да изглежда сериозно. Доста от хората тука не се познаваме лично, нима сме се събрали да си говорим байки?
                          Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                          Коментар


                          • #73
                            От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                            На кого да ги кажа? Пред кого? В тази тема?
                            НИКОЙ който е патил от такива неща, не говори за това ТАКА. С който говоря - тука например има бан. Щото той е скапан, а рекламните агенти са добре дошли. И с други говоря, но и те не смятат че дублетите са обичайния начин на поразяване в общовойсковия бой. За такива неща говорят пребозалите в самодейните сайтове. Които още не са стигнали до темата в която се говори за това че свръхточните им снайперски винтовки по принцип не могат да направят дублет, а сами отричат стрелянето на откоси, понеже веднъж са пробвали, и като не са улучили нищо - вече знаят че гроздето е кисело.

                            Коментар


                            • #74
                              От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                              Стефане, учудващо, но все още си в състояние да ме опулиш пред монитора като ти чета мненията!!! Крайно време е да приемеш, че не всички карат УАЗ, че мъж да си бръсне краката отдавна не се приема за педласко и, че езика е друг, и армията също - батальона отдавна не е най-малката единица, способна пълноценно да води самостоятелни бойни действия... Войните и те не са същите! Ние одъртяваме, а света се променя! Това момче струва колкото десет такива, като мене, щото е поглеждал в очите оная с косата и се е надлъгвал с нея. Върнал се е жив и здрав (все така да е), за да може да разказва на тия, дето въобще не са тръгвали. Не пречи, моля те...
                              Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 12-03-13, 04:44.

                              Коментар


                              • #75
                                От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                                Въпрос на време беше да намери и тая тема ЗКПЧто на форума
                                Последно редактирано от sek.1; 12-03-13, 05:02.
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X