Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на масло

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Избор на масло

    Първоначално публикуван от krik4e Преглед на мнение
    Казаха ми,че понеже караме по захабени мотори да си сложа полусинтетика на МОТОРЕКС някой може ли да каже нещо за това масло.
    От доста време карам с полусинтетиката на Моторекс и оплакваня нямам. Сипвал съм и Мотул и Максима и честно казано разлика аз не усетих Сменям си често маслото и проблеми няма. А Моторекса си го сипвам защото магазина ми е на път и бутилката ме кефи
    KAWASAKI Let the good times roll

    Коментар


    • До: Избор на масло

      Момци, някой карал ли е с Путолайн масла?
      Има ли мнения за тях?

      Коментар


      • До: Избор на масло

        Да ве кажете нещо за Путолайн , че напоследък се заинтересувах от таа марка , на доста конкурентни цени са маслата им . естерната синтетика е с около 30% по-ефтина от тази на Мотул
        "Суетата, е любимият грях на дявола"!

        Коментар


        • От: Избор на масло

          Maлко да изтупаме темета от прахта
          Какво ще кажете за мотул 300V-15W50 vs мотул 5100 15W50 ямаха вр 450, пробег начин на каране и впечетления.
          В момента съм с мотул 300V-15W50 и се чудя дали да не мина на мотул 5100 15W50?
          Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

          Коментар


          • От: До: Избор на масло

            Първоначално публикуван от yurgana Преглед на мнение
            Да ве кажете нещо за Путолайн , че напоследък се заинтересувах от таа марка , на доста конкурентни цени са маслата им . естерната синтетика е с около 30% по-ефтина от тази на Мотул
            Самото име Путо-лайн , не ми навява хубави асоциации, но може пък да е хубаво. Юрганче, ти с какво масло караш Ктм-чо, че трябва да го сменям?
            Поздрави: Николай Георгиев
            KTM 400 EXC

            Коментар


            • От: До: Избор на масло

              Първоначално публикуван от mercy Преглед на мнение
              Самото име Путо-лайн , не ми навява хубави асоциации, но може пък да е хубаво. Юрганче, ти с какво масло караш Ктм-чо, че трябва да го сменям?
              Отказах се да го пробвам "путо-лайн" , карах само с 300V на Мотул ,зимата -10W40(по-рядко, заради ниските температури) ,лятото - 15W50 ,не ми се правеха експерименти точно с маслата... мотора сега е в един приятел и е в топ форма! Малко е скъпичко това масло ,но се отплаща
              "Суетата, е любимият грях на дявола"!

              Коментар


              • Каквото и да си говорим по хубаво от прясно смененото масло няма,карах с 15w50 Мотул сега съм сменил на Yаcco 15w50 полусинтетика сменямго малко по често от необходимото и нямам проблеми.
                HONDA DOMINATOR 650
                ОРЕЛ ASTRA
                РСПБЗН-Приморско

                Коментар


                • От: Избор на масло

                  Как я възродихме тази тема Днес след доста размисли и колебание взех мотул 300В 15В50 ..
                  Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

                  Коментар


                  • От: До: Избор на масло

                    Първоначално публикуван от yurgana Преглед на мнение
                    Отказах се да го пробвам "путо-лайн" , карах само с 300V на Мотул ,зимата -10W40(по-рядко, заради ниските температури) ,лятото - 15W50 ,не ми се правеха експерименти точно с маслата... мотора сега е в един приятел и е в топ форма! Малко е скъпичко това масло ,но се отплаща
                    Значи да търся Мотул - 15W50. Благодаря, Юрганче!
                    Поздрави: Николай Георгиев
                    KTM 400 EXC

                    Коментар


                    • От: Избор на масло

                      Колеги някой карал ли е с Valvoline Syn Power, 10W40, 4Т? Аз карах двутактовата ми ямаха с такова 2Т масло и бях доста доволен Мотула е ясен и не напразно всички пишат суперлативи за него, но от известно време се чува, че има доста менте, така че важното е да се знае вносителя от къде го взима! Аз тази година експериментирах с Бардал, но в крайна сметка мнението ми е, че не може да се сравнява с мотула!Както е тръгнало пролетта ще избирам между валволин и мотул
                      SUZUKI DRZ SuperMoto

                      Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                      Коментар


                      • От: Избор на масло

                        От доста време вече ползвам суноко 10w60 и съм много доволен: когато машината загрее не се разтраква като шевна машина и не го губи толкова много, доливам в пъти по-малко.
                        Последно редактирано от s_s1; 08-12-11, 16:38. Причина: eдна нула в повече
                        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                        Коментар


                        • От: Избор на масло

                          Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                          ...... 100w60 ....
                          Колега какво е това масло? Предполагам грешка в нулите, или бъркам?
                          Поздрави: Николай Георгиев
                          KTM 400 EXC

                          Коментар


                          • От: Избор на масло

                            Казвайте и марката на МПС-то де ,така трябва да се чудим (поне аз де) ямаха ли е, бълканче ли е или пък е ЧЗ 2т,4т или.....
                            Последно редактирано от V.R.R.; 08-12-11, 15:42.
                            KX 450F 2008 HONDA CR-V 2000г 147к.с.

                            Коментар


                            • От: Избор на масло

                              Колеги, вълнува ме един въпрос,има ли ментета на мотула,и някой попадал ли е на тях,че искам да си взема и от каде мога да го направя без да ме е страх от последствия?
                              Последно редактирано от V.R.R.; 08-12-11, 15:59.
                              KX 450F 2008 HONDA CR-V 2000г 147к.с.

                              Коментар


                              • От: Избор на масло

                                От 2006г използвам Yamalube и съм много доволен и цената му е много добра.Също имам и много добри впечатления и от Denicol.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X