Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на масло

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Избор на масло

    Колега nikomotor1 в Швейцария може и да няма фабрики ама момчето от което го взимам е официалния представител за БГ. и е зет на собственика на фирмата.Относно каде се пройзвежда незнам не ме и интересува само знам от собствен опит че това масло е отлично и доста евтино спрямо някой прехвалени марки дето ги продават по магазините.А и да спонема само че много различни фирми си поръчват масла от една и съща рафинерия само дето им слагат различни етикети.
    0878424143
    0887424150

    Коментар


    • #92
      До: Избор на масло

      Аз признавам само Моторекс и Мотул.Макар че от Мотула има мого менте.
      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

      Коментар


      • #93
        До: Избор на масло

        Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
        Аз признавам само Моторекс и Мотул.Макар че от Мотула има мого менте.
        За мотула: ползвам за АТВ-та Мотул куад 10W40 и го сменям при пробег 7 доливания на резервоара. Едното АТВ е почти ново, не е прегрявано никога перката на вентилатора включва на много ниска темп. -70С, но губи масло, тубата си изглежда като истинска, но какво има вътре...
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #94
          До: Избор на масло

          Аз карам с Приста супер,автомобилно 15/50,цената която го купувам е 6лв,сменям го на 2000км,за сега имам пробег с него 8000км.Работата на двигателя е както го пише по дебелите книги,без да докосна болтче по него.Съединител,скорости работят нормално от -10 до 35 градуса,мотора го ползвам постоянно,карал съм с най различни чорби от 15лв и само си давах парите.

          Коментар


          • #95
            До: Избор на масло

            Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
            Хм...
            А Моторекс ?
            Също и Моторекс.
            0888/451875,0879/451875,0898/494201 Николай Янчев

            Коментар


            • #96
              До: Избор на масло

              Какво също и Моторекс ? В Танзания ли го правят ?
              Издъних се на Тюринг теста

              Коментар


              • #97
                До: Избор на масло

                "Уважаеми господине, всичките ни масла, в частност мотоциклетните, се произвеждат тук, при нас, в Лагентал, Швейцария"

                Г-н Фретзбюл (така го чух), търговски отдел, тел. +41 (0)62 919 75 75

                Телефонът е хубаво нещо.
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • #98
                  До: Избор на масло

                  Поразрових малко, навсякъде едно също- произвежда се от 90г. в Langenthal.
                  Изпревари ме.
                  А не се сетих за телефон.
                  Последно редактирано от ДОБРИН; 12-02-10, 16:45. Причина: допълнение
                  [SIZE=5][FONT=Garamond][B][COLOR=red][COLOR=blue][/COLOR][/COLOR][/B][/FONT][/SIZE]

                  Коментар


                  • #99
                    До: Избор на масло

                    Един мой познат продава мотоциклетни масла МИДЛАНД , каза ми , че лично си ги докарва от Швейцария и ми показа снимки на завода.
                    В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                    Коментар


                    • До: Избор на масло

                      Казаха ми,че понеже караме по захабени мотори да си сложа полусинтетика на МОТОРЕКС някой може ли да каже нещо за това масло.
                      Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                      Коментар


                      • До: Избор на масло

                        Не искам да прозвучи като антиреклама но един приятел кара Ктм и пита какво масло да си вземе за него.На всякъде му казват ааааа Ктм-а само моторекс това е най-добро за него.И човека се набута със сумати пари.Кара си той обаче вика абе нещо не е както трябва скоростите леко запъват и малко по-шумничко работи.Тогава му дадох от моето масло за проба и остана очарован и до сега си кара с него.Не ме разбирай погрешно не правя сравнения между кон и кокошка а просто моето масло е с добро качество и е на много добра цена.Та идеята ми е че няма смисъл да се дават много пари за скъпо масло кото и другото върши добра работа.
                        0878424143
                        0887424150

                        Коментар


                        • До: Избор на масло

                          Първоначално публикуван от BATKO PEPI WR Преглед на мнение
                          Не искам да прозвучи като антиреклама но един приятел кара Ктм и пита какво масло да си вземе за него.На всякъде му казват ааааа Ктм-а само моторекс това е най-добро за него.И човека се набута със сумати пари.Кара си той обаче вика абе нещо не е както трябва скоростите леко запъват и малко по-шумничко работи.Тогава му дадох от моето масло за проба и остана очарован и до сега си кара с него.Не ме разбирай погрешно не правя сравнения между кон и кокошка а просто моето масло е с добро качество и е на много добра цена.Та идеята ми е че няма смисъл да се дават много пари за скъпо масло кото и другото върши добра работа.
                          Какво беше твоето масло някакво швейцарско или се лъжа.
                          Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                          Коментар


                          • До: Избор на масло

                            Аз пък днес ходих при Еди за разни дреболийки за ктм-а и той ми предложи Bel-Ray Offroad Thumper 4T било много добро и сваляло температурата на двигатела с няколко градуса. Някакви отзиви за това масло от потенцелиални потребители тук?
                            Поздрави: Николай Георгиев
                            KTM 400 EXC

                            Коментар


                            • До: Избор на масло

                              Първоначално публикуван от krik4e Преглед на мнение
                              Какво беше твоето масло някакво швейцарско или се лъжа.
                              Да колега точно така швейцарско е маслото.Вече станахме около 10-на души който го караме.
                              0878424143
                              0887424150

                              Коментар


                              • До: Избор на масло

                                Първоначално публикуван от mercy Преглед на мнение
                                Аз пък днес ходих при Еди за разни дреболийки за ктм-а и той ми предложи Bel-Ray Offroad Thumper 4T било много добро и сваляло температурата на двигатела с няколко градуса. Някакви отзиви за това масло от потенцелиални потребители тук?
                                Всеки, който каквото масло си продава това в "Най-доброто"
                                Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X