Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сглобяване от нула" на мотопед „Балкан“

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сигурно си мислите, че работим нещо по предницата на балканчето?

    Нищо подобно… някои отидоха на морето и ще се върнат в началото на м. септември, други решиха точно в съботите и неделите да се катерят като диви кози по върховете.
    Ама и я си клечим на дувара и си чистим пушка стара : -)

    Все пак има малък напредък – ясно е почти всичко около седалката, а тази седмица ще ми дадат и изкуствена кожа.

    Вижте и Ver. 2 на това, което направихме от ягоди и шоколад, направете го и вие и впечатлете гостите си, за да не си мислят, че сте от село : Chocolate and Strawberries Ver 2 - YouTube
    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:GW.jpg Прегледи:0 Размер:310.0 КБ ID:6966584 Натиснете снимката за да я уголемите  Име:Balkan_MK50_sedalka_1.jpg Прегледи:0 Размер:273.5 КБ ID:6966585
    Последно редактирано от LR2014; 03-06-24, 06:55.

    Коментар


    • Работата по сглобяването продължава, ама дистанционно и виртуално. Въпреки че само си говорим, все пак има малко движение - пристигна последният голям елемент от балканчето.

      Има сериозна вдлъбнатина, обаче, един от нашите е чел в интернет, че ако резервоарът се напълни с царевица и вода и се нагрее, тогава ще се издуе. Това ми изглежда странно, но щом го пише в интернет, няма начин да не е вярно.

      А това трябваше да е видео е коктейл Cuba Libre, но нещо се обърка и вижте какво се получи: Pelmeni - YouTube

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Rez_1_840.jpg
Прегледи:193
Размер:161.0 КБ
ID:6967033 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Rez_2.jpg
Прегледи:190
Размер:321.2 КБ
ID:6967034

      Коментар


      • Ама така кажи - че си болен от инфлуенца, станал си инфлуенсър, а със писанията си целиш да ни привлечеш в канала си в йотубето за да зяпаме словоблудствени клипове...
        Не чета коментари и не отговарям на такива.

        И коментаторите...

        Коментар


        • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
          Ама така кажи - че си болен от инфлуенца, станал си инфлуенсър, а със писанията си целиш да ни привлечеш в канала си в йотубето за да зяпаме словоблудствени клипове...
          Написал си "словоблудствени клипове"… ако беше написал „перверзни клипове“ щяхме да имаме повече посетители на канала от сегашните два-трима човека. Засрами се!

          Коментар


          • Кожата за седалката пристига с малко закъснение, но пък вече е направена грубата скица на отделните парчета. Машината за шиене на кожа съм я оставил в една скромна колибка на морето и ако отида да я взема, не съм сигурен дали и аз ще се върна преди средата на септември.

            Обаче, предната капла ми изглежда много куха и според мен вътре е имало нещо. Не че няма и други кухи неща в живота ни, напр. кухи лейки, шамандури и др., но все пак е притеснително. Виртуално споделих това с екипа и въпреки че те си лежат на плажа и въобще не им пука за забавянето на проекта, решихме да не гадаем, а да се допитаме до експертите.

            А това е само за феновете на Star Wars, другите да не гледат: Baby Yoda Cocktail - YouTube


            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Leather.jpg
Прегледи:131
Размер:365.5 КБ
ID:6967506 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Sedalka_3.jpg
Прегледи:129
Размер:59.6 КБ
ID:6967507 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Kapla_PR_1.jpg
Прегледи:132
Размер:677.1 КБ
ID:6967508

            Коментар


            • Първоначално публикуван от LR2014 Преглед на мнение
              Написал си "словоблудствени клипове"… ако беше написал „перверзни клипове“ щяхме да имаме повече посетители на канала от сегашните два-трима човека. Засрами се!
              Сега погледнах в портфейла, в раздел "какво са ми платии до момента за реклама имитаторите-реставратори на матаретката".
              Там няма нищо! Ти се засрами!
              Не чета коментари и не отговарям на такива.

              И коментаторите...

              Коментар


              • Вътре се помещават челюстите за предната спирачка.
                Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                Коментар


                • Първоначално публикуван от kameno karp Преглед на мнение
                  Вътре се помещават челюстите за предната спирачка.
                  Един ми обеща предна спирачка, ама още не съм получил кутията цигари, която има да ми връща още от казармата, така че не съм голям оптимист.
                  Освен това си мисля, да не би тази предна капла всъщност да е била задна, а някой да я е сложил отпред и да е карал без предна спирачка.

                  Коментар


                  • Балканчето не е заек, че да избяга, но все пак нещо е свършено – това са шаблоните за седалката, ако някой се интересува от шев и кройка, ще покажа и машината за шиене.
                    Ако някой има балканче под ръка, би ли измерил дължината и широчината, че се налага да се направи една преместваема платформа на колела и върху нея да се сглобява всичко – вече няма място в помещението.
                    Хайде на пистата в Бършен (30.06.2024), хайде на Камен бряг (01.07.2024), всичките мацки … както се пееше в една култова песен преди време :- )

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image_943920.jpg
Прегледи:67
Размер:473.4 КБ
ID:6967916

                    Коментар


                    • Предна си е каплата.
                      Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X