Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

    Zdraveite.Molia Vi .Via Moderatorite da dadadete edno ramo za pomosht da poblikuvam tazi tema i da pokaza nashta prelestna Rila za koiato niakoi xora mechtaiat i emoziata na edin endorist da postigne celta s mnogo pot....Slet temata shte gledam da se opravia s kirilizata.

    Здравейте. Моля Ви. Вие модераторите да дадете едно рамо за помощ да публикувам тази тема и да покажа нашата прелестна Рила, за която някои хора мечтаят и емоцията на един ендурист да постигне целта с много пот. След темата ще гледам да се оправя с кирилицата.


















    Прикачени файлове
    Последно редактирано от Chinela; 13-09-09, 09:56.

    Коментар


    • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

      Дай снимки от х.Иван Вазов,че Ванката майче само от там няма в колекцията.
      Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

      Коментар


      • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

        Първоначално публикуван от iskrenhristov Преглед на мнение
        Дай снимки от х.Иван Вазов,че Ванката майче само от там няма в колекцията.
        Ще има, ще има, но най-рано догодина. За тая година времето вече не е подходящо.

        Коментар


        • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

          Втора бира пия тая сутри и все не мога да се разсъня за да ви разкажа за вчера..
          Та вчера беше каръшки ден откъм снимки, 4 чифта батерии в раницата имах и всичките издържаха само за по 10 снимки..
          Ма това вас к'во ви интересува, вие искате бира и зрелища а не памфлети нек'ви, нали
          И така след едногодишно прекъсване вчера към нас се завърна един герой познат ви от най-старите ми публикации...Люси.
          И понеже миналата година е карал само два пъти а тая сефте, взехме твърдо решение, че ще е само разходка с много Едене и пИенЬе.
          Речено сторено, тръгнахме и така едни 30 скучни километра докато в главата ми не се роди това...

          Една стара и неработеща кариера, откъде ли ми е познато това..


          И с Будин веднага атакувахме...


          Естествено и Гаргата беше с нас, иначе е много скучно.. иска ми се да ви преразказвам неговите лафове и истории ама ще ме баннат от форума..


          В началото опитите бяха плахи и все не се получаваха докато не се отпуснахме и ...


          Някой ме е щракнал и мене














          Гаргата все още го държеше снощната мастика.


          Иво, един приятел на Тануцо...


          И изведнъж намерихме това...










          Ето го и Люси


          Мания


          Няма как цяла нощ да си пил мастика и да направиш хубави снимки..








          И след едночасово РИЕНЬЕ, както се изрази Гаргата се преместиме в едно не по-малко интересно дере, но там фотоапарата вече беше свършил тока на 100%..
          А щяхте да видите толкова интересни момнети както и бекфлипа на Гаргата и мн. други.








          Това съм аз..










          Това беше откъм снимки, в това дере което е няколко километра си поиграхме още около час и половина, след което отидохме на Дренското ханче и тамън се настанихме започна пороен дъжд, тамън се нахранихме и дъждът спря.
          Какво повече му трябва на човек освен един грам късмет.
          Последно редактирано от Chinela; 13-09-09, 10:52.

          Коментар


          • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

            Добре си а карате.Иване там да не тринирате за превземането на Вазов бъзикам се ей..Иване мерси за качването на снимките но мисля че има и още.

            Коментар


            • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

              Първоначално публикуван от stefan34 Преглед на мнение
              Добре си а карате.Иване там да не тринирате за превземането на Вазов бъзикам се ей..Иване мерси за качването на снимките но мисля че има и още.
              Не съм получил други, тези ги намерих в един твой пост в темата и само ги редактирах.
              Стефане, ако наистина искаш да качваш снимки и да пишеш тук то няма да е лошо да прочетеш темите които са залепени.
              Мисля, че няма да е лошо да пускаш и снимки от Италия ако карате там и да се разива темата.

              П.П. След 2-3 дни ще почистя тук и ще премахна този пост.

              Коментар


              • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                Ванка, да не би да тренираш за догодина,за онова място
                П.П Иначе ,гледам добре сте потренирали.
                Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                Коментар


                • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                  Спретнали сте си един Ерзберг май май,гумичка си имате,обстановката същатаааа....май тренирате за догодина аааа аз те очаквах на РШЕ във Търново

                  Коментар


                  • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                    Хайде за края на сезона от мен е това.Ваканцията свърши
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                      Пролетта като идвах в Милано на мач не ти звъннах , че беше много натоварена програмата,но сега като ходя на някой мач ще ти звънна непременно да пиеме по една бира.
                      Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                      Коментар


                      • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                        Няма проблем когато идвате обаждайте се на тел 3293940309 Стефан ще пинем не по една а по някоя.Точно сам на улицата Новара 5 мин.до стадиона Сан Сиро.Даже днес на него играят Интер- Барселона.

                        Коментар


                        • Похвали се де..

                          Лека загадка, къде съм направил тази снимка?

                          Прикачени файлове
                          Последно редактирано от Chinela; 23-09-09, 20:18.
                          Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                          Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                          Sofrace Offroad Team

                          Коментар


                          • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                            Е как да се похвали като се е затрил в планината и му е отрязан интернет достъпа но съм сигурен че при първа възможност ще се оттули като гръмоносен облак надвиснал над хижа .......ааа .....
                            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                            Коментар


                            • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                              Първоначално публикуван от evgeniml
                              лека загатка каде съм направи тази снимка?
                              E не съм го виждал Чинела, с по доволна физиономия от тази. Браво Ванка.

                              Коментар


                              • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                                Току що се прибирам в цивилизацията, дайте ми около 2 часа и ще видите нещо наистина интересно и вълнуващо.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X