Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

    Днес започна така:
    Будин ми вика - айде да се разходим само за около час..
    Аз му викам - ми айде..
    И така без да искаме, пак се събрахме обичайните заподозрени...
    Но днес няма да пиша много, това ще оставя на колегите които не снимат.

    Тръгнахме и аз така се изсипах на един завой, че с гардовете си събрах една лопата кал.




    Попочистих се малко и газ към неизвестното../не знаехме къде сме тръгнали/...
    Направихме по една обиколка и на мотокрос пистата над Дупница където Краси си остави калника под тежеста на калта.


    И от там тръгнахме без път и посока докато не се озовахме на язовир Дяково.


    Тук на язовира се развихрихме като невидели мотор....после се чудехме защо ни е свършил бензина...








    Харошката не си търкаше предната гума ама хич..


    Тук давам старт на суперкроса в Лас Дупница....














    И след като Гаргата спечели стартовете в Суперкроса реши да покаже как е и в калта...






    Будин също му пригласяше, но донякъде, тоест до там докъдето разумът надделяваше..




    До тук с детските игри, време е за простотиите...НО ЗА ТОВА ПОСЛЕ...

    Коментар


    • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

      Хич не ми се започва деня с простотии особено ако е понеделник, ма няма как.
      Нощес ми звъняха фенове на темата за да питат кога ще е продължението и аз им казах, не и преди Бареков да е съобщил новината пРЪФ..

      Българина за да го накараш да направи нещо първо му казваш, че не може и после само седиш и снимаш...
      Та и аз така, казах на Гаргата, че не може да мине през рекичката която се влива в язовира и ето го резултата.




      До тук добре, но на мен не ми стигаше а вярвам и на вас, та затова го накарах да се върне като му обещах, че ще го дават по компютъра..
      И резултата не закъсня.....








      Но това изобщо не хареса на Будин и Ко.... веднага разбрахме, че ние трябва да вадим мотора...

      Дядо ряпа вади...






      Всякакъв опит да помръднем мотора беше равен на нула...


      Тук Краси се отегли заради дупки в ботушите... и аз трябваше да се включа иначе рискувах да бъда линчуван публично...


      Най-фрапиращото беше, че вместо да помогна аз затънах повече и от мотора...
      Но както е казано "сговорна дружина мотор повдига"....


      Мотора беше хванал морска венерическа болест, беше полазан от .....










      И за да се отърси от гадинките на Гаргата му се наложи да порипа нагор, надоле...главата му също пушеше и имаше нужда от охлаждане..


      Харошката го следваше неотлъчно..




      След като се отърсихме от гадинките решихме, че е време да сменим терена, но затова в следващият епизод.

      Коментар


      • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

        Напуснахме язовира кални, потни и миришехме на сом който са забравили в кола от около седмица...
        Наблизо си имаме едни дерета които съм ви показвал не веднъж и отидохме да си поиграме пак там.
        Краси..


        Харошката
























        И за довиждане ето ме и мене.. до следващата събота и неделя.

        Коментар


        • До: Дупница ЕКСТРИЙМ


          Стига с тия монтажи де Някой ще вземе да повярва
          Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
          0894328706

          Коментар


          • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

            Браво на фотографо за снимките, ама нещо не се разбраха с Гаргата ''Ванката...вика намаи му гааазтаа да прелетиш вадата. А Гаргата не та не ;я па, че го минем под водаа;. От ного газ забрави, че е от сем. пернати а не плавашщи....ха ха ха .........

            Коментар


            • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

              Чинела един ден ще ме заведеш и мен до тези красиви езера, това съм го решил от първата снимка която съм видял на тях във форума, найстина това ми е мечтата да се кача с мотор до тях.

              Искам да попитам, как се справяте с горивото, стига ли ви по един резервоар защото не видях да презареждате /аз от тук до Бузлуджа не тръгвам с един резервоар и винаги дозареждам/ а вие гледам бая разстояние изминавате, а ако добавим и бутането, буксуването и т.н. разхода мисля, че не е малък, носите гориво със себеси или е друга тайната.

              От последната страница на темата има бая снимков материл от подвизите на Гаргата които можеш да сложиш в темата "атрактивни снимки...."
              Последно редактирано от Chinela; 05-10-09, 20:36.

              Коментар


              • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                Когато бяхме там, особено 2рия ден бях изгорил няма половин резервоар за цял ден а съм с 2Т мотор прави си изводите
                Някой изпиха повече вода отколкото бензин моторите им
                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                Коментар


                • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                  То по езерата километрите са малко - зора е много
                  Per aspera ad astra.

                  Коментар


                  • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                    Първоначално публикуван от Shifta Преглед на мнение
                    Чинела един ден ще ме заведеш и мен до тези красиви езера, това съм го решил от първата снимка която съм видял на тях във форума, найстина това ми е мечтата да се кача с мотор до тях.

                    Искам да попитам, как се справяте с горивото, стига ли ви по един резервоар защото не видях да презареждате /аз от тук до Бузлуджа не тръгвам с един резервоар и винаги дозареждам/ а вие гледам бая разстояние изминавате, а ако добавим и бутането, буксуването и т.н. разхода мисля, че не е малък, носите гориво със себеси или е друга тайната.

                    От последната страница на темата има бая снимков материл от подвизите на Гаргата които можеш да сложиш в темата "атрактивни снимки...."
                    Колегите ти отговориха кратко, точно и ясно, но и аз да се включа, че иначе ще помислиш, че не искам.

                    Да за водене, ще те заведа, но за тази година свърши. Миналият уикенд Рила не се виждаше, камо ли езерата..
                    Бензина стига и остава, там разстоянията са малки, но трудни.
                    За снимките на Гаргата вече си се погрижил, друго няма.

                    Коментар


                    • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                      Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение

                      Да за водене, ще те заведа, но за тази година свърши. Миналият уикенд Рила не се виждаше, камо ли езерата..
                      ..
                      Ооо,за тая и дума не става,въртят ми се в главата летните месеци на годината,то и като гледам тогава е и най-красиво,да сме живи и здрави та догодина

                      Коментар


                      • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                        Първоначално публикуван от Shifta Преглед на мнение
                        Ооо,за тая и дума не става,въртят ми се в главата летните месеци на годината,то и като гледам тогава е и най-красиво,да сме живи и здрави та догодина
                        Само се разбери с Чинела да не сме и ние за пореден път към езерата, щото по традиция нищо няма да видиш Всъщност не, ще видиш много МЪГЛА
                        KAWASAKI Let the good times roll

                        Коментар


                        • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                          Абе каква мъгла ви гони пък вас....Там? Да го видя няма да го повярвам...(Иван - Chinela само показа зад мен и вика - Ей там са езерата...)



                          09 YZ290F Athena BB

                          Коментар


                          • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                            Сядам пак да пусна някоя и друга снимка по молба на Жоро Витлиемов, аз нямаше да пускам по принцип защото карането ни беше само рали и прахоляк.
                            Сега всички ще си кажат, Дупница Екстрийм и прахоляк , не е възможно...да ама е...
                            Обещах на Будин, Гаргата и Асен да ги водя на гости на барбекю и те взеха, че поканиха цял кюстендилски окръг..
                            До тук добре, ма аз им викам айде да покараме малко хард пък после, а те няма после, само 5-та и пУна Газ...

                            Тръгваме, гладни и жадни....




                            Първа спирка на която изчакваме втората група е близо до рудник Бобов дол.




                            И започнахме да си играем на едно обрасло сипейче...като дете в пясъчник..


















                            Аз се оглеждам защото веднага взеха 3-4 фотоапарата и ги насочиха срещу мен..










                            А този познавате ли го...




                            А ето го и главният фотограф този уикенд Асен...


                            КРАЙ НА ПЪРВА ЧАСТ.



                            П.П. Очаквайте един разтърсващ репортаж в поне 4 части,...има какво да се види..ВЕРВАЙТЕ ми ....

                            Коментар


                            • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                              Докато ние си играехме, дойде и подкреплението за барбекюто...


                              Будин при вида на такава чета за водене започна да се чеша по главата..
                              И с право, губихме се поне десетина пъти...










                              И от там като се раздаде една газ по един път целият осеян с коловози и прахоляк, не е истина...аз разбира се се пребих порядъчно, иначе нямаше да съм аз.
                              И ето ни на първа почивка някъде след около 10км.
                              Доволен съм, фотоапарата в раницата беше оцелял при падането ми..




                              Разбира се прахте беше запушила всички жигльори и беше време да ги промием...




                              Тук само не разбрах, дали Данчо пиеше или се опитваше да надуе шишето за да стане кръгло..


                              След кратката почивка се насочихме към Коньовската планина...
                              Поредната почивка беше в с. Голема Фуча.


                              Аз се отбих до роднини за 5 мин., не бях идвал тук около 25години....


                              Напрежението и глада бяха казали своето, или трябваше да стигнем село Коркина или щах да ида курбан...
                              И като раздадохме пак една газ, един прахоляк, та чак пропуснахме мястото на срещата с цели 50 метра...
                              Ето ги и нашите все още любезни домакини и мои братовчеди които си мислеха, че са избягали от Софииската шумотевица и навалица...

                              Краси....


                              Юли....


                              Все още се радваше да ме види.............


                              И тук започна един купон не е истина ви казвам..кто казах, че е време да тръгваме шяха да ме личнуват десетина ендуристи...

                              КРАЙ НА ВТОРА ЧАСТ

                              Коментар


                              • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                                Я да отоворим нова страница и да продължим, с разкази в картинки, защото от тук нататък аз ще пускам снимки, а вие ще преглъщате от домашната дюлева ракия на Юли..
                                Посрещнаха ни като царе и веднага ни настаниха в беседката която нарочно била кръгла...тоест била като женското сърце...винаги имало място за още един.

                                А там кротко си играеха моята кръщелница Ванеса и Джули...


                                Но естествено щом Гаргата е с мен гледам да няма деца под 18 години наоколо не заради друго, а заради цветущият му речник след втората дюлева..

                                Той пък /Гаргата/ веднага взе да помага на Юли..


                                И веднага си намери гадже, което бързо бързо съблече......


                                Веднага ми стана ясно, че денят за ендуро ПРИКЛЮЧИ...но не съм бил прав..
                                Та да си дойдем на думата за Гаргата...


                                Гаргата без пиене и мацки никога не сяда на маса...
                                А барбекюто вече беше готово за гости...




                                А докато Гаргара и компания пиеха аз се заех да отразя събитието...


                                Ванеса и АТВ-то от ЯВОР вромоса..




                                Десертът също беше на една ръка разстояние..




                                И се заФанАаме...по наШенски...






                                Ванеса ми донесе един папагал който повтаряше всяка моя дума, но ме е срам да напиша тук..










                                А сега познайте дали на някой му идваше и на ум за каране...


                                Музиката също беше на ниво.."9тата симфония на Бетовен"...


                                Имаше и една ФЕЯ...


                                Как си тръгна ГАРГАТА и защо ще разберете в част 4...

                                КРАЙ НА ТРЕТА ЧАСТ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X