Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

    Първоначално публикуван от iskrenhristov Преглед на мнение
    Ще се обадиме следващата седмица да ни поразведеш малко,ако нямаш нищо на против и ако не си на работа разбира се.
    Не нямам нищо напротив ........ много ще се зарадвам даже.
    Винаги всеки един колега е добре дошъл независимо как кара, терени има за всички.

    Коментар


    • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

      Ей Ванка живот си живеете.Карате си където си искате и когато си искате завиждам Ви.Само така .Искакам да поздрава с малко закъсннение Супер Мах за новата покупка и с здраве да я кара.Точно при покупката бях и Аз,даже ги водех да видът едно мостро шегувам се.Дано се сетът за мен .Поздрави. А знаетели че наближава МОТОРШООЛО ДИ МИЛАНО на 03 до 09.11.2008. Ако искате организирайте някаква група .Това не е за изпускане. Ако сформирате група ми се обадете да на правим всичко както трябва.Ще направя всичко възможно да ви посрещна и да направим една оффрод вечера по Ителянски.Tel00359 328 38 48 084 . Стефано 69.

      Коментар


      • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

        Първоначално публикуван от stefano 69 Преглед на мнение
        Ей Ванка живот си живеете.Карате си където си искате и когато си искате завиждам Ви.Само така .Искакам да поздрава с малко закъсннение Супер Мах за новата покупка и с здраве да я кара.Точно при покупката бях и Аз,даже ги водех да видът едно мостро шегувам се.Дано се сетът за мен .Поздрави. А знаетели че наближава МОТОРШООЛО ДИ МИЛАНО на 03 до 09.11.2008. Ако искате организирайте някаква група .Това не е за изпускане. Ако сформирате група ми се обадете да на правим всичко както трябва.Ще направя всичко възможно да ви посрещна и да направим една оффрод вечера по Ителянски.Tel00359 328 38 48 084 . Стефано 69.
        Е как помнимете! И Ямахата помниме колко бше лъскава!...... Преди една седмица бях в Милано ама е на , не се сетих да ти звънна да пиеме по кафе.....

        Коментар


        • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

          Първоначално публикуван от ivo_KLR Преглед на мнение
          Колега ако бате Ванката неможе и аз ммого да ви поразходяи без това сега няма с кои да карам сам съм
          Няма никакъв проблем , без значение е с кого караме, важното е да сме в гората.
          Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

          Коментар


          • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

            Първоначално публикуван от stefano 69 Преглед на мнение
            Ей Ванка живот си живеете.Карате си където си искате и когато си искате завиждам Ви.Само така .Искакам да поздрава с малко закъсннение Супер Мах за новата покупка и с здраве да я кара.Точно при покупката бях и Аз,даже ги водех да видът едно мостро шегувам се.Дано се сетът за мен .Поздрави. А знаетели че наближава МОТОРШООЛО ДИ МИЛАНО на 03 до 09.11.2008. Ако искате организирайте някаква група .Това не е за изпускане. Ако сформирате група ми се обадете да на правим всичко както трябва.Ще направя всичко възможно да ви посрещна и да направим една оффрод вечера по Ителянски.Tel00359 328 38 48 084 . Стефано 69.
            Колега с теб не се познаваме но това не пречи да се запознаеме, аз от01.11 до04.11 съм в милано ,на този телефон ли да ти звънна да пиеме по кафе някъде пък може да се разбереме да отидеме да гледаме най-вероятно откриването на МОТОРШООЛО ДИ МИЛАНО.
            Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

            Коментар


            • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

              Да колега на този телефон сам. Няма проблем обади се когато искаш.Стефан.

              Коментар


              • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                Първоначално публикуван от stefano 69 Преглед на мнение
                Да колега на този телефон сам. Няма проблем обади се когато искаш.Стефан.
                Ще звънна непременно. Ние ще ходиме на мач МИЛАН-НАПОЛИ ,ако си фен може да ходиме заедно.
                Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                Коментар


                • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                  Първоначално публикуван от iskrenhristov Преглед на мнение
                  Ще звънна непременно. Ние ще ходиме на мач МИЛАН-НАПОЛИ ,ако си фен може да ходиме заедно.

                  Offtopic - Искрене, ако само затова отиваш до Италия - Евала!!!
                  Per aspera ad astra.

                  Коментар


                  • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                    Такаааа...седнал съм да вечерям но нещо не ми върви яденето и пиенето..!!!
                    И що ли ми щото имам един несподелен уикенд...
                    Това е все едно да сте купили на жена си нови ботуши и до 30 минути да не се е похвалила на всички...
                    Та и аз да се поФаля...взех много насериозно забележката на Мики64 и карахме само пътеки 2 дни...

                    Почвам щото не сте добри читатели, усещам го по скрола на мишката ви.
                    Та Кирил Иванов и Иво КЛР от форума ме взеха с тях в събота и ми показаха най-страхотната пътека която съм виждал...
                    Добре, че я спускахме само, не си и помислям да я кача за разлика от тях.


                    Само това успях да снимам, другото е треперене и .....
                    Най-накрая се събрахме с Будин и Краси.


                    И така до втората пътека беше само газ....и накрая уауууу проблемче.


                    Що ли спряха ...


                    Изненадаааа, Киката си е взел слама за огрев....




                    И тук се намеси "ръката" на Мики64.... тоест триона който подари на Будин.






                    Еи на там е пАтО....


                    ЛИАНИ е и тук не само в ДПС....






                    2Тактовите си почиват и пушат, защо само той пушеше по-късно...


                    Освобождението на Палестина продължава..


                    Яяя даже и веригата паднала..




                    Тръгваме....най-после


                    Ама на къде....




                    Какво ли го чака.....


                    След една "каскада" от моя милост си тунинговах седалката като Жоро Хаджиев, сега и аз мога да возя........


                    Тук след Н-на брой опита се изкачихме и си вземаме въздух...а Киката ми гледа "новата" седалка...




                    Ааа май не сме били всички горе... останал един..


                    След много мъки и боксуване стигнахме с. Яребковица и се наредихме на водопой.






                    Будин оглежда един имот...




                    Или този...






                    Ти сега прасе ли си или мечка...ме запитаха... а аз викам с каквито патрони си такова съм...


                    Момчето беше а и не само той, много любезен.
                    Нямахме ниакъв проблем с тях което е очудващо.


                    Айде обратно в деретата....




                    А тези двамата ми викат...Чинел как да минем от другата страна на дерето...
                    А аз им викам: Ми вие сте от другата страна....




                    Будин доказва на Краси, че и 2Т могат да се катерят...за повече вижте видеото.


                    CR250 в атака

                    Ivo KLR.....backflip.

                    Chinela...

                    Kiril Ivanov.... Попадна на единственият голям камък и ниският мотор не можа да мине.


                    Следва епизод 2 тоест неделята....но сега отивам да ям и то студена вечеря заради вас...

                    Коментар


                    • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                      Страхотен разказ в картинки
                      Per aspera ad astra.

                      Коментар


                      • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                        Много готини снимки...
                        Иво, какви са тези салта от твоя страна бе приятелю
                        Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                        Коментар


                        • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                          Хммм. Да му се невиди все като аз не идвам е най интересно.
                          А толкова ми се карат пътеки. Мразя ги тия мазни прашни пътища. А все се налага по такива да карам. Не, че е проблем ама проклетата прах ми бърка в здравето
                          Спедващия път като идваме на към вас да ни преведете по пътеките само да е сухо де.
                          KAWASAKI Let the good times roll

                          Коментар


                          • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                            Ела да покараш в "Дефилето" карането е основно по пътеки С моторчето нямаш грижи минава от всякъде пробвал съмПоздрави.
                            Кавазаки КЛХ 300 04г
                            Кавазаки КХ 65 04г
                            Опел Астра 94г
                            Мерцедес 124 91г

                            Коментар


                            • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                              Ванка , ето на такива места да ни водиш следващият път.
                              Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                              Коментар


                              • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                                На дефилето съм се наканил да карам от доста отдавна. Само да пристигне пикапа и веднага се товяря и идвам
                                KAWASAKI Let the good times roll

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X