Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

    Браво,Ванка - готини снимки!Съжалявам,че не продъжих с вас,но - следващият път.Добре сте покарали по пътечките!Дали пък нямаше много да ви бавя?
    Последно редактирано от boby_dominator; 02-12-08, 13:44.

    Коментар


    • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

      Чинел,дай снимки от днес да се порадваме малко.

      Коментар


      • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

        Добре Асене давам ги, но ти не отчиташ факта, че вчера беше никулден
        и интернета нещо беше много замъглен та затова не можах да смогна...
        То и вчера карането беше едно...мани мани и ако се питате защо????
        Ето и отговора... фотоапарата не ме слушаше ама хич..


        Пристигаме при първата пътека и се почва един пазарлък от моя страна
        дали да не минем по заобиколния път...,
        че нещо центъра на тежеста на мотора се беше извисила на около 180см височина...



        Будин ми показа среден пръст и замина напред....
        И аз за да не се загубя след него.....


        Тук винаги минавам на пълна гас но днес минах на 4х4 и на места 6х6...


        И тук не мога да не спомена отново Miki64 и неговият ценен подарък към Будин...




        Ето го и подаръка в действие..винаги пали


        Нагоре снимки няма, защото ...абе вижте причината по-горе в линка.
        А това е надоле....


        Краси пък все още го държи танцовият ритъм от вчерашният банкет на тяхната фирма..


        Тук на тази много, найстина много стръмна пътека си изпуснах фотоапарата и той слезе преди мен.


        Почивка и разбор къде и защо отиваме...






        Тръгвайки към мотокрос пистата на Бобошево тук засякохме една група ловци които бяха налягали един до друг на около километър
        от къщите и аз зачудено ги попитах...така както сте легнали какво очаквате да хванете ТЕН ИЛИ ХРЕМА...добре, че не ме застреляха..

        Ето я и въпросната писта...


        Имаше деца които тренираха и след като ги погледах реших, че не е добра идея аз да карам там...
        Защо ли ????


        Град Бобошево..


        Слизаме към пистата...


        И сега..какво може една Хонда пригодена на 1000% за ендуро когато попадне в правилните ръце па макар и детски..




        Момчето след като направи 3 обиколки на пистата /състезава се с КТМ/ с мойта Хонда спря и каза:
        - Тате искам CRF450....

        Тук на пистата малко се позабавихме и решихме да дадеме малко газ за да се прибереме по светло НО...


        Така се беше навила тая тел и от двете страни, че чак едната накладка беше извадена...




        Това беше, другият път повече...не съм виновен аз а банкета на MG racing ...

        Коментар


        • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

          Добре сте покарали , ама защо карачите на масата бяха повече или на следващият ден просто не си ги снимал.
          Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

          Коментар


          • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

            Ванкаааа....
            Имам още един подарък за Будин!
            Mitsubishi L200 DobbleCab

            KTM XC 450 RW 2009
            KTM 350 SX 2011

            Коментар


            • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

              Първоначално публикуван от iskrenhristov Преглед на мнение
              Добре сте покарали , ама защо карачите на масата бяха повече или на следващият ден просто не си ги снимал.
              Бяха си махнали главите и бяха станали невидми...

              Коментар


              • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                За съжаление господ забрави за молитвите на Будин,и ни наказа с лошо време.
                [SIGPIC][/SIGPIC]

                Коментар


                • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                  Днес 28-03-2009г.решихме с Будин ;Краси;Гаргата и АЗ да се поразходиме нанякаде (решението накаде ще караме го вземахме по врвме на самото яздене).Ето от каде започна моя ден за каране

                  Бяхме се разбрали да се съберем при работилницата на Будин ето как протече самото сабиране

                  Докато Будин се опитва да събуди Гаргата по телефона вище Краси как прави регулажи на своя мотор

                  Оказасе че Гаргата е попреклил с алкохола предната вечер и ще се включи малко по късно.Аз,Будин и Краси решихме да тръгнем към с.Бистрица от там да слезем в с.Самораново на пистата кадето да изчакаме Гаргата,ето малко снимки




                  Ето ни на пистата,по точно Краси в деиствие.


                  Ето го и Гаргата пристигна.


                  Ха ха на моя мотор му се прспа

                  Решихме да се разходиме до кариерата на с.Делян.Ето и няколко снимки по пътя до там.



                  Ето ни точно преди кариерата и забелвжете какво се случи на два ор моторите в тези остри камани(аз спуках задна гума а Будин предна)



                  Направихме една кратка почивка и отново кам кариерата не се отказваме толкова лесно


                  Ето ни вече на кариерата,Будин захожда към едно много стръмно върло.

                  Едвам успяхме да спрем Краси да не си хвърла мотора в тези храсти(иска де се прибира пеша до Дупница)

                  Погледнете какво ни предстоеше да изкачваме след малко."успяхме без проблем"

                  И на Краси на мотора му се спи

                  Решихме отново да се върнем на пистата край с.Самораново но преди това се отбихме да похапнем
                  Ето ни отново на пистата.Там се бяха събрали и други мотористи



                  А на тази снимка може да видите Гаргата как се прави на рицър и гони с лопата колегите по трасето

                  Имам и видео клипове но незнам как да ги качвам отново главмо деистващо лице Гаргата
                  Последно редактирано от Chinela; 28-03-09, 21:26.
                  [SIGPIC][/SIGPIC]

                  Коментар


                  • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                    Днес отново съм решил да споделя неделното си каране с всички читатели на OFFRoad-Bulgaria.С един колега от форума,а по точно Ivo_KLR се бяхме разбрали да се чакъме при халето на маистор Будин.Аз подраних малко и се наложи да чакам,и ето една снимка докато чаках

                    Ето го и Иво,забележете как пристига надъхан за нови предизвикателства

                    След пристигането на Иво аз му обясних накаде съм планувал да се разходиме.А самите планове бяха такива отиваме двамата до гр.Рила да вземеме още двама колеги и от там да поемем към с. Долно Осеново Ето ни вече на "бели път" или по точно "Хаидушка чешма"

                    Точно преди гр.Рила виште какво се случи с мотора на Иво.

                    След половим час неуспешни опити да извадим мотора Аз използвах единствения си жокер обади се на приятел и с помоща на Методи(Мечо) и Юли успяхме

                    Спасителната акция приключи успешно ето го и 160кг.удавник.

                    Направихме кратка почивка и поехме към Осеново но преди това минахме да напоиме добичетата

                    По пътя минахме краи пистата на не безизвестния треньор по мотокрос Иван (Галабата)

                    След няколко обиколки на пистата продъжихме към нашата цел.Тук на тази снимка се вижда следващото място кадето направихме почивка.





                    Полегнала ми тодорка

                    Ето го въпросното село Долно Осеново от орлов поглед.

                    А това е Комарчето на Мечо Kawazaki KX250



                    Когато се спуснахме на центъра на селото забелязахме талпа от хора ,оакзасе че има сватба а в това село адета е такъв,че се кани цело село.Аиде на хорото


                    На адаша му харесаха тамушните девоики ей пусто око ненаситно

                    Неостанахме незабелязани,даже ни поканиха да седнем на една от масите

                    Да не забравя да покажа шаферката.

                    Имаше попрекалили с алкохола

                    С този оркестар и аз да бях без мотора щях да попрекаля

                    Но всичко хубаво си има своя край наложи се да си тръгнем на най интересната част,когато разбрахме,че ние сме от офицялните гости и булката минава да прави наздраве с гостите и да сабира подараците.Леко леко и кои накаде види


                    На тази снимка адаша напоява тревата да не засъхне случайно

                    Ето и останалата група.

                    След поливането на тревата адаша е решил да презареди водоноската

                    Тук на тази снимка сме в гр.Рила по точно в Метката(Мечо).Виште как се борят двамата да качър мотора на адаша на стойка

                    Поотпочинахме с Ивката и поехме отново по"Бели път" каъм Дупница




                    Натази снимка сме нат с.Джерман

                    В горния ляв ъгъл се вижда гр.Дупница горе долу още два километра ни оставаха да се прибереме в къщи вече бяхме скапани от умора

                    С това приключи неделното каране.
                    [SIGPIC][/SIGPIC]

                    Коментар


                    • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                      Беше много хубава разходка по километри са 180 клм

                      Коментар


                      • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                        Днес Аз,Челастра и Мечо решихме да натоварим моторите си в микробуса и да отидем до Владая,от там да вземем още двама участника и да покараме в Люлин планина.Тук сме вече във Владая.

                        Тук се вижда как Мечо и Челастра свалят моят мотор(Деса)


                        След това идва ред на мотора на Челастра(Дине).Дине е съкращение от Аладин,понеже попричадва от време на време


                        Бая зор видяхме при качването на (Дине)



                        Накрая идва ред и на(Комарчето)на Мечо


                        Вече сме готови, ето го и Юли е при нас.Готови сме за преход


                        Изчакваме моторите да позагреят и потегляме.


                        Ето ни вече сме в Люлин Планина


                        Вище как Crf-фа се припича на слънцето


                        Тук Юли обмисля накаде да поемем,така че да ни затрудни максимално.


                        И ето поехме по някаква козя патечка.Доло в дъното се вижда основите на Магистрала Люлин-Перник


                        Докато ние почивахме неуморимия Мечо продължаваше да спуска и изкачва този склон


                        Накрая се умори и спря да почине.Докато почиваше ни поигра кючек


                        Тук незнам каде сме,но е страхотно място за пикник.




                        Тук напоявам коня си,жаден е


                        Познайте какво се случи по-средата на тази локва,внезапно на моя мотор му се приспа и си полегнахме заедно


                        Тук сме на пистата на село Бучино Пернишко страхотна писта


                        Ето и част от групата в действие


                        Понеже доста се поизморихме на пистата,а и по-голямата част от групата поогладня се наложи да се приберем във Владая.Ето ни в ресторанта


                        Когато миете моторите си никога не заемайте тази поза (опасно е)Може да сте неприятно изненадани





                        След като измиете мотора си е добре някои и вас да ви поизмие


                        Ето го и (Луд Дине) в банята.


                        Мойта(Деса) след баня изглежда ето така

                        [SIGPIC][/SIGPIC]

                        Коментар


                        • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                          Днес след дълго прекъсване имам огромното удоволствие да сведа до вашето внимание моето епохално.... завръщане в ендурото и най-вече дупнишкото..
                          Та днес реших да покарам с колегите които видно от снимките в темата не са спирали да карат и не само...
                          Будин, Боби доминатор, Краси и моа...




                          Те това е пАто..


                          Спираме на почти 1700метра надморска височина, студ и вятър...


                          С Будин минахме напряко по една пътека която се оказа непосилна за доминатора и ЦР-а и тук ги чакаме.


                          РИЛА..


                          В далечината е град Рила, намира се по пътя за Рилския манастир.








                          На там отиваме..


                          Игра с фотоапарата..


                          Идааат...










                          ПИРИН..


                          Рила




                          Следващата ни цел е този връх...




                          Опитах се да чуя какво си говорят но вятърът в ушите ми беше в повече....и между също..








                          Край на първа част, за втора част ще изчакам да мине 12:00, че не е за пред деца..

                          Коментар


                          • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                            Така мисля, че всички малки са си легнали и аз мога да продължа с репортажа..
                            Тук имах няколко снимки на едни дето бяха качили един бус високо, високо и "оряха" дълбоко, дълбоко.. ма не са за форума.
                            Затова ще се задоволите пак с нашите снимки, тръгваме си гладни като кучета и Будин звънна до Дупница да поръча кетъринг.

                            Пътят към ДУПНИЦА...


                            Ето това ми е къщата мечта.




                            Муууу






                            И понеже на прием не се ходи некъпан а и аз река или вада не пропускам и хоп...удавих се..


                            Нямах сухо място по себеси, паднах точно в центъра на тая рекичка...
                            Тук правя опит да извадя мотора...но не става и оставих това на Будин.


                            Помощ от приятел.


                            Как се кара чужд мотор...ГАААЗЗЗЗЗЗ..






                            А аз се заех с простирането....кой каквото може това прави..




                            Добре, че в раницата имах суха фанелка.....раницата беше под водата но всичко в нея беше сухо.


                            И сега за тези които не са вечеряли още ...загасете си компютъра...


                            Будин си измокри ботушите заради мене и добре, че имаше резервни...




                            Духай дъще гостите гледат, -не мога татко много са свещите..


                            Любов от пръв поглед...с мотора де..


                            Краси има доста видео което аз най-любезно няма да кача..


                            Уроци по духовен живот..




                            Са това дали има достатъчно сол....попита Будин.


                            -Глей сА, Чинела още не става за дълги преходи затова само на маса ще караме..


                            При такива майстори няма как скарата да не е на 6+


                            Това беше моя дял...


                            Сега като гледам снимките пак и нещо в мен къркори... ГЛАДЕЕЕН сЪЪЪм


                            След като хапнах и пийнах полегнах, но се вързах да не падна от пейката..




                            И легнал мога да снимам Венцииии


                            Тук Краси се опита да ми избяга с пържолите ама не знаеше, че съм чел Оцеола десетина пъти.


                            След като си прибрах яденето обратно се загледах във вестника и о..чудо, Магарето ме гледаше от страниците на вестник ТРУД..


                            Време е за игри и закачки след като сме се напапкали и пийнали..


                            Копеле тая каска за жената ще стане ли ???








                            Каска за летните жеги с климатроник,,,


                            Искам най искренно да благодаря на всички който ни нахраниха и напоиха днес...БЛАГОДАРЯ ВИ, беше много вкусно.

                            Коментар


                            • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                              Най-накрая.. Чинелски снимки на фокус правени със сапунерка

                              Коментар


                              • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                                Такааа, хората зимата караха ски, а аз мотор и си счупих крака.
                                Сега хората карат мотор, а аз ски....съдба..к'во да се прави..
                                Вчера беше работен ден и групата от Дупница беше само камерен състав,
                                тоест аз Будин плюс двата мотора май...вече не помня.



                                Тръгнахме от Дупница и първа спирка беше над село Мурсалево.
                                Не за друго, ами имахме по около 100 гъсеници на човек, едвам се изчистихме.


                                Над селото имаше една могила...все още неразкопана..


                                Селото в което пихме кафе, хапнахме и ....после се на...ме май.


                                Байрите над селото...и череши които скоро ще посетим.




                                Виждате ли над главата на Будин високо в Рила колко сняг има.??


                                Малко байри с екстремен характер за загрявка и да ни слегне храната.


                                Базовият лагер преди да дам една много глупава идея, ма по-късно разбрах.








                                Та идеята ми беше:
                                - Будка абе ние не може ли да се качим до снега за 20-30 мин...
                                Будката:
                                - Може, ама няма да е за по малко от два часа и бензина може да не ни стигне?
                                Чинела:
                                - Да бе, айде да пробваме.....това ми бяха последните думи за следващите няколко часа.

                                Първа спирка за глътка въдух, който от тук нататък все не ми стигаше.




                                Посоката на движение...


                                Красоти...


                                Тук много се заинтригувах от къде извира тая река...???


                                Будин отпусна окачването и на двата мотора до край, иначе нямаше как да се задържиме върху тях.


                                Ей там от долу в равното тръгнахме...


                                Сега реката се вижда без зум, далече А ???




                                Там горе е нашата цел, до снега да покараме ски и обратно.


                                Но първо трябва да се преборим с тези камъни.....


                                Окачването е омекотено, може да тръгваме.








                                Тая писта се оказа бая черна, само Томба би се справил...


                                Будин вече от половин час кара ски а аз...аз лежах 40минути за да събера въздух преди да мога да продължа.
                                Виждате ли го ...малката черна точка над снега...






                                Язовир Дяково със зум 4Х.


                                Без зум..


                                Край, горе съм макар и почти 40 мин. след Будин..6 месеца без физ. подготовка си казаха думата.
                                Надморска височина 2321метра.


                                Тук изненадата беше, че имаше стотици калинки, влизаха къде ли не...
                                Не бе, не каквито си мислите...истински...








                                От тук нататък продължихме пеша като истински туристи.














                                На върха имаше една паметна плоча.














                                Червен като рак...въздух не ми стигаше все едно някой ми е стъпил на гърдите.






                                Тръгваме си, след като съм почивал почти 30 минути...но всяка минута си заслужаваше...
                                Да Иван съм, но не Вазов за да мога да ви преразкажа видяното....не мога.








                                По гъз...




                                Сега да се върнем на реката която се виждаше от долу...ето я.




                                Будин я пробва...бива, студена и бистра.


                                Не ни се тръгва ...часът е вече след 18:00....


                                Ето това е началото...другото е под земята и се вие нагоре из планината...






                                Будин: - Как можа ди сложиш тия гуми....


                                Някъде над тези байри бяхме...






                                Изкачихме 2000метра денивелация от въпросният базов лагер до горе.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X