Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

    Колега май трябва да го изненадате Чинела,защото сигурно само той снима и няма как да се покаже във такива позиА може и да е надобрел много
    [IMG]http://store.picbg.net/pubpic/B2/4C/dd3f0e843d6fb24c.gif[/IMG]

    Коментар


    • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

      Първоначално публикуван от boby_dominator Преглед на мнение
      Колега не си прав!Доминатора е полегнал в общи линни само 2 пъти,заедно със стопанина си разбира се.Еми така се получава,когато се качваш на ендуро в гората,след повече от две години почивка. Все пак и другите полягаха,но винаги новобранеца е на фокус Надявам се за в бъдеще да се поусъвършенствам и да не излагам Доминатора. Не се стягам - разбирам от майтап.
      Извинявай ако съм те засегнал нещо.Аз карам същият кютук и съм на ясно,че ние сме доста по големи герои,от "баш карачите" и че правим чудеса, с тези пистови мотори,за да поддържаме тяхното темпо.

      Коментар


      • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

        Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
        Така си е Боби, прав си, но и аз като Коритаров изопачавам истината...
        Радвам се, че приемаш всичко от забавната му страна. и айде стягай се за нова фотосесия събота.
        Ще докажем,че не съм бил прав за тежките мотори.
        В събота ли ще карате със сигурност?Аз за съжаление май ще бъда ангажиран за тогава,но ако се возите и в неделя - ще направя всичко възможно да съм с вас.Иначе Чинела наистина е добър!

        Коментар


        • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

          Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
          Извинявай ако съм те засегнал нещо.Аз карам същият кютук и съм на ясно,че ние сме доста по големи герои,от "баш карачите" и че правим чудеса, с тези пистови мотори,за да поддържаме тяхното темпо.
          Колега,въобще не се засягам!Всичко е ок.Колкото и да ги олекотим,за съжаление наистина си остават кютуци.

          Коментар


          • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

            Първоначално публикуван от boby_dominator Преглед на мнение
            .....Иначе Чинела наистина е добър!
            По душа....

            А зе неделя, ще се чуеме с Будин и ще решиме.

            Коментар


            • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

              Бате Ванка няма ли да се раздвижиме малко събота и неделя

              Коментар


              • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                Няма начин да пропуснеме, но мотора съм го оставил при Будин и трябва да дойдете до там.
                Най-добре е утре по телефона...

                Коментар


                • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                  Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                  По душа....

                  А зе неделя, ще се чуеме с Будин и ще решиме.
                  Излишна скромност.
                  Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                  Коментар


                  • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                    Пак е лято и пак сме на море...опссс объркал съм се...сори
                    Исках да изпея, пак е топло и пак сме на моторите..ама не ми се получи..
                    Та ако ще Ви пея е по-добре да смените страницата...
                    Но ако останете, само ако останете до края чак тогава ще разберете, че е било по-добре да сте я сменили...
                    Омръзна Ви да четете врели некипели нали...и на мен да ги пиша, айде сега малко снимки.

                    Равнис, мирно...за поход готови....


                    Хм..готови де..


                    Ето го и bobi_dominator и при това прав и със скорост.


                    Тук искам да направя едно неофициално представяне на бъдещата мотокрос писта в Дупница
                    която засега се прави само от местни ентусиасти със собствени средства и машини.
                    Истински се надявам това начинание да пребъде и да получи подкрепа и от общината.






                    Изглед от отсрещната страна..






                    И сега малко трнировки по мотокрос в КАЛ...
                    Будин захожда към трасето..


                    Вираж..


                    Ето тук Краси е във вихъра си...умира за мотокрос това момче и защо ли..
                    Защо, ще разберете малко по-късно...




                    Част от пистата си беше все едно е река.




                    Лоша снимка ....


                    Мнооо бърз Будин, не мога да го хвана на фокус


                    Краси, рипа ли рипа...




                    Доволни...


                    И ето я кулминацията на деня bobi_dominator с доминатора ....




                    Събраха се около 20тина мотора на трасето...другите са по трасето.


                    И тогава ние/Аз взехме решение, че е време да покараме ендуро...
                    Но затова в следващият епизод...и при условие, че си изпапкате всичко от обяда.

                    Коментар


                    • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                      И така, облЯкахме се и се натокахме за гората....


                      Идат, идат...


                      Наложи се само аз и Будин да продължим сами но само за около 30тина минути и ние веднага се заиграхме....даже и заек видяхме.
                      Излязохме най-после от това дере ...вижте следите пред Будин.


                      Полегнала е Тодора.., че крака/гуми не я държат вече..


                      Следи от 2т. мотор на Краси....


                      Птичи поглед към Дупница....


                      Те от тука тръгваме нагоре.


                      Даже ако се вгледате в това което гледа Будин /не, че знам какво е/ ама било интересно...


                      Хм..на Ковачки най-новата придобивка..ТЕЦ Бобов дол.


                      И така: ПосеДнааа Ме, поЧинааа ме, па като заФанааа ме, неМа спираНе...ДАЛИ ??


                      Много кал и лед имаше отдолеее под листата. Рила си е Рила.


                      И ..изненада деца тръгнали да си "купят" елха....


                      Кратка почивка и уточняване на кординатите къде сме и как да се съберем.


                      Ами как как???? като се върнем и вземем останалите щото не можахме да зпомним на коя пряка беше тоя улей.
                      Аре надоле обратно....


                      И докато чакаме изпускаме водата поради ниските темперетури, да не замръзне де...и да спукаме радиатор.


                      Това го оставихме за NEXT TIME...


                      Те това е пряката, ма като си нема табела ка да ти го оБЯсним незнам.


                      Кръстихме я Раковска...щото много задръстване има по нея...


                      И така, питам аз и отговор не искам...ще ли е усмихнат Краси следващите 10 мин. ???


                      Асен казва ДА....хм, ще видим.


                      Да да, ама Краси го нема...
                      И ние чекаме да ВИДИМ....

                      Така който Видел видел...ние продължаваме...заедно разбира се.


                      Аууу щях да забравя да Ви покажа физиономията на Краси...Асен се оказа прав за кой ли път.


                      И така се качихме до края на пътеката с много мъка от моя страна но нали само аз снимам няма как да знаете...
                      НО спускането се оказа дваж по мъчително особено за мотори с РЕКЛУЗ..
                      Ако Ви интересува що и защо ще трябва да изчакате малко....

                      Коментар


                      • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                        Еи и карахте без нас аааТова е шега бях намръзнал нещо и неми се излизаше За другата седмица съм готов

                        Коментар


                        • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                          Така хапнах и вече мога да пиша без да ям букви....

                          Тук се отдаваме на заслужена почивка след като сме се качили и се радваме на пейзажа...ма как звучи само А...???


                          Катърите почиват...


                          Будин си мисли нещо за ядене май...


                          А тук едни не ги държат краката, други ги боли г...за...


                          НатЮрморт...



                          Краси реши да запържи малко положението..."това вероятно е захвърлено от ендуристи"




                          Сега какво да Ви правя не знам.. като знам какво е надоле...


                          А ние като не знаме ни дре...ме.




                          Шумкари..




                          Ето по какво трябваше да слизаме скали и лед...


                          И аз понеже съм "умен" докато не се пребих..не се сетих да сложа ей това и то не без помощта на всички.
                          И така болкирах задната гума с това "приспособление" и лекичко полекичко пеша до мотора.
                          Тук искам да благодаря на групата за помощта..БЛАГОДАРЯ.


                          Много коварно беше станало тук.




                          Свършиии най-после..


                          Време е малко да се повозим...аз дали защото забравих да махна "приспособлението" или напротив но всички ме минаха надоле...


                          Тук отидохме да качим една по-къса пътечка, еи така за последно....








                          Тук Будин след като разбра, че това е краят и се прибираме реши да се помоли БОГУ
                          за поне още 2-3 месеца такова време пък после каквото ще да става...







                          Тук дочух следният разговор...:
                          Краси - Чинела нещо само ни еб..ва със снимките а той като пада никога не е в кадър.
                          Асен - Да така е, айде да му вземеме апарата и да му гледаме сеира...
                          Краси - Айде...Чинееел давай апарата и бегом напреде..
                          Чинела - Аз слушам...
                          И побегнах ама.... до никъде...






                          Най-после се измъкнахме от дерето...




                          Ей го де е Дупница....


                          Слизанката...




                          Добре, че не вижда, че го снимам...




                          Тука го задминах ама не за дълго...




                          Ако не ми пишеше MG Racing на маската нямаше да мога да мина от тука...


                          Пак лед...










                          Събрахме се...




                          Home sweet home...




                          Е това беше...дано Господ да е чул молбите на Будин...ще Ви държа в течение..
                          Последно редактирано от Chinela; 01-12-08, 13:56.

                          Коментар


                          • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                            Страхотен разказ в картинки!
                            Благодаря
                            Per aspera ad astra.

                            Коментар


                            • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                              Първоначално публикуван от Tanuco Преглед на мнение
                              Страхотен разказ в картинки!
                              Благодаря
                              Иван е доказан специялист в тази област.
                              Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                              Коментар


                              • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                                Определено!
                                Per aspera ad astra.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X