Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Дупница ЕКСТРИЙМ

    Браво Чинел, само не мога да разбера защо всички пият бира Загорка ,а ти пак наопаки Пиринско.Ама иначе ме кефите много, и ние си покарахме обаче няма още снимки ,но ще има.

    Коментар


    • #92
      До: Дупница ЕКСТРИЙМ

      Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
      Браво Чинел, само не мога да разбера защо всички пият бира Загорка ,а ти пак наопаки Пиринско......
      Джарта това е стар номер който съм научил от една рок банда дето обикаляше България...Та пичовете с дългите коси са изпили тонове бира из родината ни и мъдро ме посъветваха...Пий от бирата произведена от най-близката пивоварна..най-прясна е.
      Та това е с. Мурсалево и завода на пиринско е по близо от завода на загорка...
      Това горното го казвам най-сериозно и отговорно...

      П.П. На състезанието за руното пих загорка...за справка снимките...

      Коментар


      • #93
        До: Дупница ЕКСТРИЙМ

        Само гледай Тодор Христов като пусне снимките да видиш какъв купон спретнахме снощи.

        Коментар


        • #94
          До: Дупница ЕКСТРИЙМ

          обаче джартата най-много се напи снощи
          06' Yamaha Raptor 700R
          08' BMW E92 335i

          Коментар


          • #95
            До: Дупница ЕКСТРИЙМ

            Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
            Джарта това е стар номер който съм научил от една рок банда дето обикаляше България...Та пичовете с дългите коси са изпили тонове бира из родината ни и мъдро ме посъветваха...Пий от бирата произведена от най-близката пивоварна..най-прясна е.
            Та това е с. Мурсалево и завода на пиринско е по близо от завода на загорка...
            Това горното го казвам най-сериозно и отговорно...

            П.П. На състезанието за руното пих загорка...за справка снимките...
            Ванка, не лъжи хората пите само jack daniels. По между другото готов ли си за екстрийм.
            Последно редактирано от Chinela; 27-12-09, 17:09.

            Коментар


            • #96
              До: Дупница ЕКСТРИЙМ

              Ей Чинел, благодари от мое име на Будин, че отново ме измъкна от калта (за кой ли път ) Не знам какво щях да правя без тоя човек Винаги като се засечеме с него, все нещо се налага да ми помага... в неделя ми палеше мотора на трасето ...
              DCRT®

              Коментар


              • #97
                До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                Айде бе. Снимките няма ли да ги пускате . Сега като няма ЦР ще гледам снимки. Ама така ще е...като го карам на задна гума пред баща ми....той беше не с 2, а с 3 испускателни клапи (или нещо от рода) и не беше 60-65 коня, а 80.
                '05 Suzuki RM 250

                Коментар


                • #98
                  До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                  Първоначално публикуван от naughty_boy Преглед на мнение
                  Айде бе. Снимките няма ли да ги пускате . Сега като няма ЦР ще гледам снимки. Ама така ще е...като го карам на задна гума пред баща ми....той беше не с 2, а с 3 испускателни клапи (или нещо от рода) и не беше 60-65 коня, а 80.
                  И какво общо има с темата? п.п. много силни теч ЦР-и.

                  Коментар


                  • #99
                    До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                    И така, след като ни се отвориха толкова почивни дни накуп всички от форума както и ние се отправихме към знайни и незнайни райони и маршрути.
                    Така де то само боб всеки ден не си е работа...
                    Аз и Будин имахме 2 дни едно занимание което може да проследите в темата ЦРФ онли...
                    А през това време Гаргата който чакаше ред от мене да му се от ремонтира мотора "Спасе" така се казва мотора му...
                    Та докато ни чакаше реши да пробва една от пътечките но с ЕДНА конска сила само. ето вижте сами...

                    Вторият след водача...


                    Най-десният...с пушката


                    Така завършихме работата и тестовете успешно и решихме какво.. ами възможно най-лошото решение за МЕНЕ...
                    И какво е то мислите, ами да отидем на гости на MG-RACING в Елин Пелин...
                    Аз заминах първи за да подготвя трасето за колегите от Дупница...
                    Да бе да нали.. направо не е за разправяне РЕЗИЛ ГОЛЯМ ...Ви казвам..?
                    А Гаргата и Будин пък решиха да попеят и попият до 3 сабале преди да дойдат при нас...
                    Какво ли им е било не знам, но не е било лллллесно...
                    А ММ и компания ми предложиха една лека разходчица като за състезател от хобито...
                    Части от Виктори екстрйим 05-06-08...
                    Вече не им говоря само онлайн контакти и това си е...
                    Ауууу щях да пропусна и един Модератор...леле резил, СТАНИСЛАВ..ами така е сега го сънувам като кошмар...
                    Но кой има време да чете нататък айде малко ама съвсем малко снимки щото никой, съвсем никой не можеше да ми откопчае пръстите от кормилото.....

                    Някъде в нищото....мокър телефон сорри..








                    Вижте маркировката на дървото....хоби трасе...


                    Те оттам дойдохме а някой се довлякохме....






                    Едно от малкото места на който се радвах...


                    ЦРФ мания А






                    И ето тук имам възможност да поснимам и да почина докато останалите катерят сипея
                    от тазгодишното състезание Виктори екстрйим...Всички който пробваха успяха с изключение на Гаргата но 250 кубика са малко за тоя сипей..
                    Но ако беше останал още 2 часа и върхът щеше да бъде превзет...
                    вярвайте ми, тая ракия трудно излизаше...
                    А Гълъбин качи и трите сипея без никакви проблеми ЕВАЛА му...


                    Гаргата..




                    Будин....


                    Будин е вече горе...


                    Двама са но не се виждат, малък ми е обектива не е дълъг като на Жоро...
                    Но за сметка на това е по HARD...


                    Теория....




                    Вторият сипей...Гълъбин и Будин се борят на по 3 метра по върха с първи опит.








                    Хубава си моя горо.....


                    Тук искам да изкажа моето най-голямо учудване как Станислав с тоя струг ни показа какво е ендуро...РЕСПЕКТ
                    Това момче има невероятен талант, запомнете това от мене..


                    Гълъбин в далечината...






                    ММ...


                    Гаргата..






                    И така след двудневно гостуване и много падания от моя страна дойде най-щастливият момент за мене...тръгвам сиииии
                    Много ме измъчиха тия пичове..няма какво да си говорим наистина са големи професионалисти и много смели момчета . РЕСПЕКТ..




                    Една седалка за мене.....


                    Тук е момента и мястото да изкажа нашите най-сърдечни благодарности към колегите от MG .
                    Посрещнаха ни момчетата, покараха ми мотора из екстримите докато аз се катерех или слизах пеша...:mad:
                    Почерпиха и ни и двете вечери с биричка и какво ли не още...
                    Абе въобще имаме много ама много да им връщаме и се благодаря на бога, че трудно се събират на куп и трудно пътуват
                    иначе леле какво ли черпене ще трябва да падне...
                    Имам 5-6 падания, едно салто на мотора във въздуха на 360 грауса, обърната опашка-заден калник..
                    синини по краката и много, ама много емоции е главата...

                    Коментар


                    • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                      Ей...имате един малък от отбора, пък не го каните на тренировките.
                      НЕма да ви изложи бе, човека качи големия гаДопровод от 3-тия опит(щот не слуша указания как да стане от първи път), оня ден и един некачван връх над "Седемте престола"...Е, навигацията му куца малко, та ще трябва за втория кръг в София да потренира това, че конкуренцията му от "Crazy..." и "EDI..." са му се заканили да му връщат от Хисаря.

                      P.S. Други ден слагам теглич на пикапа(омръзна ми да ги катеря тез мотори нависоко), поръчал съм и ремарке за 2-3 мотора, така, че ставаме по-мобилни и ...приемаме покани за тренировки! КАто гледам - не ставам за състезател, но нещо операторите ви ги нема...та ш'са цаня за такъв... Белкин и плащате нещо за реклама.
                      Mitsubishi L200 DobbleCab

                      KTM XC 450 RW 2009
                      KTM 350 SX 2011

                      Коментар


                      • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                        Първоначално публикуван от miki64 Преглед на мнение
                        Ей...имате един малък от отбора, пък не го каните на тренировките.
                        НЕма да ви изложи бе, човека качи големия гаДопровод от 3-тия опит(щот не слуша указания как да стане от първи път), оня ден и един некачван връх над "Седемте престола"...Е, навигацията му куца малко, та ще трябва за втория кръг в София да потренира това, че конкуренцията му от "Crazy..." и "EDI..." са му се заканили да му връщат от Хисаря.

                        P.S. Други ден слагам теглич на пикапа(омръзна ми да ги катеря тез мотори нависоко), поръчал съм и ремарке за 2-3 мотора, така, че ставаме по-мобилни и ...приемаме покани за тренировки! КАто гледам - не ставам за състезател, но нещо операторите ви ги нема...та ш'са цаня за такъв... Белкин и плащате нещо за реклама.
                        Включен си в графика!Сборния пункт е в Елин Пелин най-често.Явно ще трябва аз да се заема с нещата,като Чинела те пропуска.
                        offroad фен
                        1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                        TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                        Коментар


                        • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                          Първоначално публикуван от miki64 Преглед на мнение
                          Ей...имате един малък от отбора, пък не го каните на тренировките.
                          НЕма да ви изложи бе, човека качи големия гаДопровод от 3-тия опит(щот не слуша указания как да стане от първи път), оня ден и един некачван връх над "Седемте престола"...Е, навигацията му куца малко, та ще трябва за втория кръг в София да потренира това, че конкуренцията му от "Crazy..." и "EDI..." са му се заканили да му връщат от Хисаря.

                          P.S. Други ден слагам теглич на пикапа(омръзна ми да ги катеря тез мотори нависоко), поръчал съм и ремарке за 2-3 мотора, така, че ставаме по-мобилни и ...приемаме покани за тренировки! КАто гледам - не ставам за състезател, но нещо операторите ви ги нема...та ш'са цаня за такъв... Белкин и плащате нещо за реклама.
                          Първоначално публикуван от Гълъбин Колев Преглед на мнение
                          Включен си в графика!Сборния пункт е в Елин Пелин най-често.Явно ще трябва аз да се заема с нещата,като Чинела те пропуска.
                          Не го слушай Гълъбине, те гавраджйите почивен ден нямат...
                          Много добре знаеше за сбирката и по телефона се чухме и Л.С. си разменихме.. НО...
                          А за АДИ не си прав, не само няма да ни изложи ами и вече е по добър от нас..ТОВА ГО КАЗВАМ СЕРИОЗНО.

                          П.П. Пък и доколкото разбирам от география, май ние Ви бяхме на гости а домакините ги нямаше....

                          Коментар


                          • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                            Ванка много съжалявам че нашата и вашата група не можа да се засече. Иначе аз лично много се накефих от карането че даже и още ми се искаше но явно не е възможно да се обиколи всичко за 1 ден
                            Видях много познати места от снимките на Виктори Екстрийм 2008 и съм много горд със себе си че изкачих всички сипеи без особени трудности (колко съм скромен а ) Чакам с нетърпение следващото пребиваване там
                            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                            Коментар


                            • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                              Ванка,Благодаря за ласкателстовото...но другият път ще сложа нова гума и гледай какво става тогава...пък сме и измислили маршрут трепач(шегувам се)...Пред софииското състезание ще трябва да направим още една тренировка както си трябва...ще си направвим трак и стартираме като на състезание...ще доидат и Ади и Милко...да се съберем...да покараме и така нататък...
                              Ако доидеш още веднъж по нашият край..всички места които те затрудниха ще минаваш без проблеми...вервай ми така е(сам се убеди в думите ми)...Така че те ЧАКАМЕ
                              MG RACING

                              Коментар


                              • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                                Първоначално публикуван от Станислав_ Преглед на мнение
                                Ванка,Благодаря за ласкателстовото...но другият път ще сложа нова гума и гледай какво става тогава...пък сме и измислили маршрут трепач(шегувам се)...Пред софииското състезание ще трябва да направим още една тренировка както си трябва...ще си направвим трак и стартираме като на състезание...ще доидат и Ади и Милко...да се съберем...да покараме и така нататък...
                                Ако доидеш още веднъж по нашият край..всички места които те затрудниха ще минаваш без проблеми...вервай ми така е(сам се убеди в думите ми)...Така че те ЧАКАМЕ
                                Преди малко ми се обади един приятел, прибира се от щатите и ми е купил на негова отговорност един 76 CSx...Май ще трябва да го вземам, че като дам на Ади 60-ката,... да не се загубя из горите след него.
                                Цена от 307$ ще трябва да преглътна май...
                                Mitsubishi L200 DobbleCab

                                KTM XC 450 RW 2009
                                KTM 350 SX 2011

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X