Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

    Част -4та.
    Времето яко напредваше а ние все още нямахме ясна представа откъде и как ще се прибираме..
    И тук се намеси Гаргата, но не преди да беше изпил САЛАТАТА и изял РАКИЯТА...
    Каза: -качвайте се ей там горе и после се спускате към връх Кабул.
    Краси като чу това.. каза: - вчера се качвахме там пеша и за мотори е невъзможно или по скоро е лудост..
    Но наистина това беше най-краткията път и след едноминутно събрание решихме от там ще е.

    Качихме се, но не без да бутаме пак де..на места е доста рисковано да седиш върху мотора..
    И пред нас се откри една гледка която съм споделял с вас, но от друг ъгъл..Отовишкото езеро и отовишкият циркус.


    Пътеката върви на около 50см от тези скали...




    Помахахме на Гаргата и капитана за довиждане и ....започна спускането...
    Аз повече апарат не можах да извадя защото беше се намокрил целият от потта ми в джоба и замина в раницата.
    И втората причина беше, че умирах от страх, камо ли за снимки да мисля..




    Започна най-рискованото спускане което съм правил някога, на всички е ясно, че от тези снимки няма как да добиете реална представа.
    Едно само беше добре, гащите ми бяха пълни и топли в случай, че се наложеше да се спускам по гъз..
















    Доволни, от тук до края на пътуването си беше като магистрала Тракия с пистарка.








    И сега малко снимки направени от Евгени, то повечето са правени от него де, аз имам само около 30-40.
    Тях няма да ги коментирам, нека замълчим пред великата природа.


















    Дали са останали доволни от гостуването на Чинела не разбрах...


    Време беше за тръгване, все пак имаше много път да бием въпреки, че тук познавам всеки камък.


    Те ме те и мене...








    Машинист е татко, машинист ще съм и аз...












    Вече сме на Паничище...






    Това беше, от тук до Дупница беше на 5-та с пУна газ...
    Както казах от началото.....

    9 часа - 23 километра.
    Разлика в надморската височина от 600м. до 2686метра


    Участници:
    - Краси от Севливо с групата от СЕВрейс.. = 3ма
    - ЕвгениМЛ и СОФрейс.... = 5ма
    - Чинела, Будин и Гаргата... = 3ма
    - Капитана.. = 1

    Поражения, 3 спукани капака на съединител, един скоростен лост и един лост за спирачка и много други по дребни.


    От мен и скромната дупнишка бригада БЛАГОДАРЯ.

    Коментар


    • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

      Е браво !
      Голяма красота.Голямо постижение.

      Само да отбележа за незапознатите, че точно по билото, минава границата на Националния Парк.
      Тоест цялата разходка се извършва по границата на парка, което е тайната пътека на Чинела, без да се наруши територията на НП Рила.
      Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

      Коментар


      • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

        Егати и приятелите, ние с Шмида се чудим къде да се забием четери дена, а те как добре си изкарали
        Иво Георгиев
        Gworkshop

        Коментар


        • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

          Първоначално публикуван от Ivo Georgiev Преглед на мнение
          Егати и приятелите, ние с Шмида се чудим къде да се забием четери дена, а те как добре си изкарали
          Сетихме се Иво, сетихме се, но си викаме те нали си имат mitkov, все ще им е измислил нещо та затова не звъннахме..

          Коментар


          • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

            Браво Ванка нали ти казах, че ще н.........ш снежанка и то без Асен да те качва с неговия w......R.
            Последно редактирано от Chinela; 25-09-09, 13:20.

            Коментар


            • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

              За сетен път , НЕВЕРОЯТНИ
              П.П Браво ,супер сте.
              Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

              Коментар


              • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                Сетихме се Иво, сетихме се, но си викаме те нали си имат mitkov, все ще им е измислил нещо та затова не звъннахме..
                Оф ний ако чакаме на Митков, май по-скоро ще родиме
                Иво Георгиев
                Gworkshop

                Коментар


                • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                  Още един път браво на групата. Иване и ние точно от противоположната страна атакувахме. Имаше един зададен въпрос под Вазов това път ли е или пътека, това е канал за вода точно по него ние дойдохме на Вазов. А за умората знам как е три дни всичко ме болеше. Добре е когато свърши всичко добре.

                  Коментар


                  • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                    Браво ,браво супер преход.Някой няма ли да каже от къде започва тази тайна пътечка?

                    Коментар


                    • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                      Е дойде ред и аз да изкоментирам нещо първо да благодаря на Чинела и цялата Дупнишка бригада за това,че ни показаха тези прекрасни места и ни направиха съпричастни към нещо толкова вълшебно.Да поздравя Краси и цялата Севлиевска група с която се запознахме и карахме дано да има още подобни и по-прекрасни изживявания.Моят коментар за прехода е следния:имаше въпрос за пътеката пътеката е по скоро гадна от колкото трудна защото щом се тръгва от място не е трудна но факта ,че се кара половината патека на 1-ва на полусъединител а другата полувина се бута носи и какво ли не и щом залитнеш и паднеш вече си готов я капак я радиатор я кривка веднага има поръжения това за мен я прави гадна нека не забравяме и постоянно прегряващите мотори направете си сметка каране ли е било или носене! Да наистина някой може и да я изкара цялата сам от един път но какво от това като след теб има още 10 и за тях бутането тепърва започва но явно пътя към тези прекрасни места толкова тайни и девствени е този и той не е за всеки карач и за всеки ден. Е ние успяхме благодарение на общите си усилия и желание да видим и ние сърцето на Рила видяхме го прекрасно е и за миг не съм съжелявал за положените усилия. Имаше въпрос от Жоро за канала и колега беше отговорил ,че е канал да канал е ние го коментирахме на хижата само че Чинела беше гладен и се беше наредил за яйца и не е разбрал даже на една снимка се вижда някква постройка която най вероятно е водохващането но за какво е и каде отива така и не разбрах.От мен толкова снимките и коментарите на колегите са казали останалото поздрави на всички от ЕЙ МОМЧЕ и от ЮЗ-ТО.

                      Забравих бе забравих ей го клипа.

                      Последно редактирано от Chinela; 25-09-09, 19:16. Причина: добавяне
                      Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                      Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                      Sofrace Offroad Team

                      Коментар


                      • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                        Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                        Ванка това в далечината ми се вижда прекалено широко за пътека. Път ли е или така ми се струва.
                        Не колега не е път, отдолу е канал за вода, а отгоре пътека която води към Карагьол, Винчето и яз. Калин. И по нея минават не само катъри, а мотори и АТВ-та само, че откам с.Пастра, преди Рилския манастир.
                        0898532785-КИКО

                        Коментар


                        • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                          Браво маторджииски комити!!!!
                          Каде с бутане,къде с носене,но важно е че маторджииския дух е не сломим!!!И аз ви свалян шапка,Ба'т Ваньо!!!!
                          Ванка ,да не показваш снимката където си в ролята на Перла05 , ако я види Кака -спукана ти е работата
                          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                          Коментар


                          • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                            Колеги точно по тази пътека съкращавате на половин път от къдесте минали.Аз и моя приятел точно от там пристигнахме и имаше малко блъскане от сечката е неповече от 100м.и не е чак толкова трудна,бях пуснал снимки по тази пътека ма нещо нищо не излезе.Няма значение важното че всичко е минало добре.А гледките просто трябва да се видът неможе да се опишат..

                            Коментар


                            • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                              Браво, научих ви откъде се оДи на Вазов, са да да ви научИм и да пиете и че станете баш мотористи.
                              Последно редактирано от Chinela; 29-09-09, 07:57.

                              Коментар


                              • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                                Браво братовчед трябва един да казва а другите да мълчат.Това е играта.Гарга много поздрави от мен.Като гледам сте ги поразглезили гостите,надявам се пак да ги разходите по хитрите Рилски пътеки но не ги мачете много, защото няма да Ви посещават повече.Майтап да става не мисля че ще се откажат лесно като гледам са много надъхани.. Успех с новите приключения.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X