Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

    Първоначално публикуван от asen_dp Преглед на мнение
    Чингел,ПАК МЕ ИЗЛЪГА.Нали днес щяхме да караме,цяла сутрин монтирам на ВР-а задни степенки,за да те кача да те откарам да видиш тази хижа Иван Вазов.Можеш да я видиш само с мен.Обещавам да ти изкарам мотора до черни връх и ти да продължиш със свежи сили нататък.
    Не ме пусна жената...

    Коментар


    • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

      "И сега специално за Шифта и синята мания..една Ямаха се запъна като магаре на мост."
      запънала или не гледам добре сте си изкарали и бая сте се поозорили и бая ремонт сте направили ама пак само със толкова като сте минали браво много е хубаво по вашия край завиждам ви добронамерено
      Последно редактирано от Chinela; 29-08-09, 12:59.

      Коментар


      • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

        Пускам репортажа специално за моя добър Приятел Искрен Христов, дано се е оправил вече.
        Та вчера беше ден за дуети тъй като основната група от духовия оркестър отсъстваше..
        И така, аз и Гаргата се чудехме къде да хванем или коя по точно......пътека имам в предвид, вие какво си помислихте..
        И решихме ще се отдадем на туризъм и културни развлечения....речено сторено, но с тея екипи в операта нямаше да ни пуснат в кино трудно, пък и там култура отдавна няма...и решихме ще хващаме балкана..
        И като раздадохме една газ та чак след 20км се спряхме в едно дере, в което се наложи Гаргата да сваля моторите а аз да снимам..


        После пак газ та чак в едни скали се скрихме на сянка и най-вече намерихме съвсем нова пътечка при това доста екстремна.










        Тук след като починахме, тоест отморихме де...решихме да отидемем на едно по-прохладно място, но затова ще ви разкажа в следващият епизод.

        Коментар


        • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

          Сега ще се опитам да се правя на интересен... или по-точно да предизвикам интереса ви.
          Ще ви показвам само пеизажи от пътя към едно от най-красивите места в България.
          А самото място ще видите в епизод 3 ако се върна дотогава защото ме карат да ходя до Метро, бил съм бил дежурен по каса днес..




























          Щях да забрава да ви покажа и моторите, така се захласнах по природата..




          Това е само прелюдия към либретото на третата част на операта за ендурото и природата...

          Коментар


          • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

            Ванка,супер си.Доктора казва ,че с мотор тия красоти няма да мога да ги видя,но ще отида с джипа ако с него неможе то ще отида пеша.НЕПРЕМЕННО.
            П.П Между другото от вчера ми дават вече леко по-леко да стъпвам на ремонтирания крак.
            Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

            Коментар


            • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

              И ето я причината да биеме толкова път, най-високопланиският язовир на балканите Калин.
              Беше празен поради предстоящ ремонт на стената, но това по никакъв начин не помрачи настроението ни, напротив природата там е уникална, гледките също.











              От друг ъгъл, тук е много интересно място за каране на траял, камънака е в изобилие и то в големи размери.


              Вярвате или не, ние излязохме ей от тук насреща чак до горе.


              Този натюрморт е поздрав за КЕ.. от синдиката..


              Тук имаше едно желязо което не разбрахме за какво е, но Гаргата каза, че е за подпиране на мотори без стоики.








              Колко е пораснало на мама детето... ма така е като си пие редовно уискито..


              И както вече ви казах нещата не свършват до тук, качихме се по камънака най-горе и интересното беше, че не камънака беше проблем а многото рекички и вадички които не се виждат на снимката.
              Широки около метър и с изрязани като с нож дълбоки брегове а нямаш скорост за да ги скочиш, но с помощта на някой и друг камък се минават.

              Коментар


              • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                Качихме се горе и погледнахме от другата страна на билото и о чудеса о нрави.
                Язовир Кара гьол, много красив и с чисто нова отремонтирана стена.




                А на югоизток ако не греша посоката се виждаше хижа Иван Вазов.








                Стената на Кара гьол








                Гаргата беше ОПИЯНЕН... от природата....










                Ей го къде е Батко бе....




                И любимата ми снимка ...




                Я да покажа един мотор, че заприличахме на фотофорум..


                И неизбежното за семеините ендуристи..........


                Дам....




                Най-новата маса в колекцията на АЙКО, модел Флинстоун...




                Тук явно е имало и индинаци, това е кола на мъченията за туристи които си хвърлят отпадъците наоколо.


                Тръгнахме си и сме спирали само един път когато се разделихме и от там аз 30км си ги минах сам само с една пиш пауза.
                Няма фотоапарат който да може да пресъздаде тази природна красота още по малко мойта сапунерка.

                КРАЙ

                Коментар


                • Ванка точно от там атакувахме хижа Иван Вазов и слязохме през езерата, но съм забравил как се качват снимки.
                  Ако искаш ще ти пусна снимките да ги качиш.
                  Това стана на 3-срещу-4 ти Септември 2009г. А преди два дена атакувахме от село Стоб до хижа Македония от там през Илийна река и пак обратно, наистина има какво да се види.

                  Точно доло където сте били на язовира има една пътека, ние от там атакувахме, но казвам само за напреднали в траяла.
                  Последно редактирано от Chinela; 06-09-09, 19:17.

                  Коментар


                  • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                    Малее до сега такива красотии не си качвал, половината си ги смъкнах/като видя красива снимка във форума си я смъквам/ много красиво вярвам на живо е 100 пъто по яко...ей много сте превилегировани по тоя край на България,всичката тая красотия ви е над главите...якото е че си снимал за нас публиката/а всеки знае колко е тръдно докато се кара да се спира и снима/ много красиво-не съм ходил никога по Рила и Пирин, но е адски красиво

                    Коментар


                    • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                      Супер е Ванка,благодаря че ни правиш съпричасни на тези красоти.
                      Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                      Коментар


                      • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                        много е красиво
                        Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

                        Коментар


                        • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                          Колеги, ще се опитам да пусна някоя снимка, ако стане нещо ще ви запозная с нашето пътешестви до Кара гьол-хижа Иван Вазов-раздела-7те рилски езера.







                          Стефане пиши на кирилица, ако не съм аз постовете ти няма да видят бял свят.
                          Прикачени файлове
                          Последно редактирано от Chinela; 07-09-09, 20:37.

                          Коментар


                          • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                            Тук от морето само можем да завиждаме,че се радвате на прохладно време и мотори най вече

                            Коментар


                            • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                              Браво Ванка снимките са ти уникални както винаги.

                              Коментар


                              • До: Дупница ЕКСТРИЙМ

                                Евала,със Жоро Хаджиев все едно на апарат сте правени .Снимките са прекрасни.Поздрави!
                                [SIGPIC][/SIGPIC]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X