Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DRZ400

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Suzuki DRZ400

    На моя дрз му взех точно тези на асербис с металната(алум.) шина и това беше за мен една много добра инвестиция. При много сериозни падания нямаше абсолютно никакви изкривявания, счупвания и прочие. Бих те посъветвал да са с шина. За протекторите на радиаторите ми се вижда добра оферта, изглеждат здрави, а и цената в сравнение с тези на девол например е доста по-добра(100тина лв по-малко). Само не знам дали попринцип трябва да има по-голямо разстояние м/у самия радиатор и протектора, защото съм забелязал такава тенденция, а и при девол-а ми е двойно по-голямо от това, че нали по форумите само се оплакват кои протектори водели до бързо прегряване, но тук някой по-компетентен да се изкаже. Поздрави и поздравления за мототретката, много добре изглежда
    Последно редактирано от nk_dimitrov; 21-01-10, 20:04.
    09 YZ290F Athena BB

    Коментар


    • До: Suzuki DRZ400

      http://www.youtube.com/watch?v=xc8WbzALfNk а за подобна идея мислили ли сте/в кръга на шегата разбира се/

      Коментар


      • До: Suzuki DRZ400

        Първоначално публикуван от manom Преглед на мнение
        За отпред ти е нужно да си свалиш диска от супермото джантата и да го монтираш на кросовата ти джанта(стига да е от ДРЗ или РМЗ със 6 дупки).Няма друг начин. Спирачният апарат е направен за 310мм диск, не е с адаптор. Иначе оста става. За задната не знам дали ще съм ти полезен, но аз бях взел кросови джанти от РМЗ250-2005г, та главината се оказа по-тясна (шарнира на СМ е по широк), а оста с 2мм по голяма. Правих си фланец и нови втулки, за да стане работата. Задният спирачен диск пасва, но при пиньона мах 44-45зъба можеш да сложиш без да удължаваш веригата. Надявам се да съм бил полезен.
        Джанти от ДРЗ 400Е 2002г ще станат ли на моето ДРЗ 400см при полжение че взема джантите коплект с осите от Е модела?Какъв рамер е задната джанта на Е 2002г модела 18 или 19 цола?Спирачния диск на предната джанта на Е 2002г модела на 6 точки ли се захваща?

        Коментар


        • До: Suzuki DRZ400

          Можеш да ги сложиш , 18" е задната капла. Само на SM е 17" .

          Коментар


          • До: Suzuki DRZ400

            Първоначално публикуван от Mikito Преглед на мнение
            Джанти от ДРЗ 400Е 2002г ще станат ли на моето ДРЗ 400см при полжение че взема джантите коплект с осите от Е модела?Какъв рамер е задната джанта на Е 2002г модела 18 или 19 цола?Спирачния диск на предната джанта на Е 2002г модела на 6 точки ли се захваща?
            На всички ДРЗ-ти каплите са еднакви.Стават също от ДР 350-РМ250.
            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

            Коментар


            • До: Suzuki DRZ400

              А дали капли от ямаха узф 426 ще станат на дрз 400?
              Оф-Роуд клуб "Без Граници" - Сливница

              Коментар


              • До: Suzuki DRZ400

                Първоначално публикуван от DUGHENRY Преглед на мнение
                А дали капли от ямаха узф 426 ще станат на дрз 400?
                Не.
                2010 CRF 250 R

                Коментар


                • До: Suzuki DRZ400

                  ОК,мерси за бързия отговор.
                  Оф-Роуд клуб "Без Граници" - Сливница

                  Коментар


                  • До: Suzuki DRZ400

                    Първоначално публикуван от Димитър Преглед на мнение
                    Не.
                    Правилният отговор е имаш ли струг стават . Повечето Японски капли са индетични и взъимно заменими . Най-много да трябва да се сменят лагерчета или да се правят втукли
                    http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                    Коментар


                    • До: Suzuki DRZ400

                      Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                      На всички ДРЗ-ти каплите са еднакви.Стават също от ДР 350-РМ250.
                      А на обратната предница ще станат ли?

                      Коментар


                      • До: Suzuki DRZ400

                        Първоначално публикуван от CECO_KANGOTO Преглед на мнение
                        Правилният отговор е имаш ли струг стават . Повечето Японски капли са индетични и взъимно заменими . Най-много да трябва да се сменят лагерчета или да се правят втукли
                        Престъргва се каплата и стават.Ама ако питаш мен вземи си оргинални.Обади се на този номер 0887219370 Марин.Имаше и кросови и супермото 2004г.Но не зная дали са продадени.
                        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                        Коментар


                        • До: Suzuki DRZ400

                          http://www.motorcycleproducts.org/En...n-frameset.htm
                          Гардове за двигател за DRZ.
                          http://cgi.ebay.co.uk/SUZUKI-SMS-RAD...item2558555298
                          Гардове за радиатор
                          http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...=STRK:MEWAX:IT
                          Предпазител за двигател
                          http://cgi.ebay.co.uk/Acerbis-Rally-...item27ac56d0b4
                          Предпазители за ръце
                          http://cgi.ebay.co.uk/GENUINE-SUZUKI...item518fec86d9
                          Евтини предпазители за ръце
                          Ако на някой му трябват нещата изброени по горе може да ми пише. Ще поръчвам и ако сме двама или повече, чуствително ще намалим транспортните разходи. Цените са както в линковете с изключение на ауминиевите гардове който съм намерил на 49лири + 13 лири транспорт. Ако вземем два чифта транспорта примерно ще е 18 лири и за двата чифта.

                          Коментар


                          • До: Suzuki DRZ400

                            Дойде ми мотореткатааааа.
                            На външен вид не е толкова лъскава колкото очаквах за мотор каран само една година, но все пак е каран Offroad. За сметка на това технически ми се струва доста добре, работи като часовник, никакви шумове, съединителя и скоростите са доста мазнички и леки. Върви яко, на втора се вдига само от газ при това със супер мото кита (по-малък заден пиньон).
                            Мотора дойде с готино кормило ProTaper, супермото джантите са чисто новички Excel с готини гуми. Предната ендуро джанта е чисто нова и с нова гума, за съжаление не мога да кажа това за задната.
                            Има и дребни ядове все пак. Една гумичка на капачето на бендикса е притисната и от там леко сълзи масло ( поръчах я за 5лири оргинална) сменя се с отвиване на три винта. Предишния собственик го е карал със афтермаркет гърне и като ми е сложил оригиналното е забравил да добави скобата и предпазителя. Надявам се да ги намери и да ми ги прати, въпреки че проблем няма, защото газове от там мотора не изпуска. Предните накладки бяха на свършване за това сложих нови, мотора има ожулвания по пласмасориите но няма счупвания.
                            Относно доставката с еконт. Услугата ми излезе 396лв тъй като продавача го беше сложил мотора на на пале ( Много добре го беше опаковал) и еконт си калкулираха сума за обем вместо за КГ. Всичко останало беше наред, мотора дойде за около седмица.
                            Това е накратко за моята "Сляпа" Ebay покупка... останалото бъдещето ще го покаже...

                            Само като пример за родните "търговци". Днес гледахме за един колега Honda CBR 1100 XX superblackbird 7000лв. Чуден, лъскав, запазен, без забележки само на 20 000км... пали работи абе пушка... в един момент обаче... мотора, позагря близо до нормалната температура и отвътре започнаха да се чуват едни звуци и шумове като за поне 2000лв ремонт. При въпроса за шума "Търговеца" директно спря да се занимава с нас и да ни облъчва, започна да си чопли по една A6-ца нов внос ( Лъскава, чудесна и сигурно на 50 000км)... дори като си тръгнахме дума не обели за това ще купуваме ли... няма ли?
                            Последно редактирано от Twisted; 12-02-10, 17:38.

                            Коментар


                            • До: Suzuki DRZ400

                              Колега радвам се за тебЧакам да качиш актуални снимки на мотора да го видим
                              SUZUKI DRZ SuperMoto

                              Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                              Коментар


                              • До: Suzuki DRZ400

                                Малко се забавих със снимките но много задачки имам.
                                Helik, в подписа ти виждам че и ти си с нова моторетка, ЧЕСТИТО
                                А ето я и моята



                                Сега съм я поразглобил за да има с какво да си играя докато се оправи времето. Скоро ще я снимам и с Enduro кита.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X