Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DRZ400

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Suzuki DRZ400

    Да.

    Коментар


    • #77
      До: Suzuki DRZ400

      Първоначално публикуван от Mikito Преглед на мнение
      Моят мотор е СМ и много искам да му кача капли крос,но не съм сигурен дали ще стане. На СМ модела е по-голям спирачния апарат отпред, а и осите не знам дали ще станат! tzvetan_angelov@mail.bg
      Ако не ти е проблем, на мейла ми напиши gsm, аз ще ти се обадя.
      За отпред ти е нужно да си свалиш диска от супермото джантата и да го монтираш на кросовата ти джанта(стига да е от ДРЗ или РМЗ със 6 дупки).Няма друг начин. Спирачният апарат е направен за 310мм диск, не е с адаптор. Иначе оста става. За задната не знам дали ще съм ти полезен, но аз бях взел кросови джанти от РМЗ250-2005г, та главината се оказа по-тясна (шарнира на СМ е по широк), а оста с 2мм по голяма. Правих си фланец и нови втулки, за да стане работата. Задният спирачен диск пасва, но при пиньона мах 44-45зъба можеш да сложиш без да удължаваш веригата. Надявам се да съм бил полезен.
      Последно редактирано от viki terzieva; 04-01-10, 09:39.

      Коментар


      • #78
        До: Suzuki DRZ400

        ...и аз имам 1-въпрос: за нисък човек става ли??? ДРЗ-та , че аз съм около 1.70 ..ще стигам ли земята с него?????

        Коментар


        • #79
          До: Suzuki DRZ400

          Аз пиньоните без да пипам веригата са ми 16-44 за СМ и 13-48 офроуд.
          Колега ilkomotor,ако го караш СМ с 17-ки и го свалиш до макс ще стигаш

          Коментар


          • #80
            До: Suzuki DRZ400

            Първоначално публикуван от ilkomotor Преглед на мнение
            ...и аз имам 1-въпрос: за нисък човек става ли??? ДРЗ-та , че аз съм около 1.70 ..ще стигам ли земята с него?????
            Няма страшно, аз съм 1,62см и с леки корекции на окачването и седалката се справям.
            Последно редактирано от viki terzieva; 05-01-10, 11:54.

            Коментар


            • #81
              До: Suzuki DRZ400

              Май ще експериментирам със С.М.
              Последно редактирано от Chinela; 05-01-10, 08:52.

              Коментар


              • #82
                До: Suzuki DRZ400

                а малко инфо за CC модела някой ще каже ли .Мисля че моя е такъв пластмасов резервоар.само ел. стартер има си и степенки за втори човек ( въпреки че досега не сам качвал никой и мисля така да си остане :Д )

                Коментар


                • #83
                  До: Suzuki DRZ400

                  а малко инфо за CC модела някой ще каже ли .Мисля че моя е такъв пластмасов резервоар.само ел. стартер има си и степенки за втори човек ( въпреки че досега не сам качвал никой и мисля така да си остане :Д )
                  С и СМ моделите са с железен резервоар. Явно някой преди теб го е тунинговал

                  Коментар


                  • #84
                    До: Suzuki DRZ400

                    не мисля или поне не ми е казвал ,ники призна си пипал ли си го :Д

                    Коментар


                    • #85
                      До: Suzuki DRZ400

                      Хаха, абе като ти го дадох все още беше метален Има лепено фолио, за да не се дере. Ама как знаеш, че чета темата. Поздрави!
                      09 YZ290F Athena BB

                      Коментар


                      • #86
                        До: Suzuki DRZ400

                        ...аз трябва да сложа степенки за втори човек,а фабрично няма място за тях.Трябва да импровизирам ли с некакви или има друго решение на нещата.Поздрави
                        Прикачени файлове
                        HUSGVARNA 630 SMR
                        PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                        Коментар


                        • #87
                          До: Suzuki DRZ400

                          ...аз трябва да сложа степенки за втори човек,а фабрично няма място за тях.Трябва да импровизирам ли с некакви или има друго решение на нещата.Поздрави
                          Имай в предвид че S моделите имат допълнително метално продължение на рамката отзад (усилване), докато при E е само задния калник. Преди да правиш степенки, увери се че задната част ще издържи втори човек. Иначе разгледай снимки как е направено на S моделите и ако става търси степенки от такъв.

                          Коментар


                          • #88
                            До: Suzuki DRZ400

                            Това не го бях съобразил,мислех,че липсват само степенките.Благодаря ти много за съвета.Ще го имам впредвид.Жив и здрав бъди
                            HUSGVARNA 630 SMR
                            PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                            Коментар


                            • #89
                              До: Suzuki DRZ400

                              ... а приблизителния разход на гориво/не на черно../ какъв е,че гледам е доста високо оборотен двигателя....????

                              Коментар


                              • #90
                                До: Suzuki DRZ400

                                Абе според мен въобще не е високооборотен, дори напротив - тегли си от ниски като трактор.

                                Иначе разхода му би трябвало да е до 5-6 - поне толкоз правят и двата, върху които имам непосредствено наблюдение, но на офф-роуд.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X