Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DRZ400

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Suzuki DRZ400

    Да допълня-различни карборатори и колекторни тръби
    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

    Коментар


    • #47
      До: Suzuki DRZ400

      Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
      Да допълня-различни карборатори и колекторни тръби

      Вярно бе - как не се се сетихме по - рано, че това са едни от най - лесно разпознаваемите белези

      Ето, и сега щях да забравя най - лесно разпознаваемия - степента на сгъстяване на К и Е е по - висока от S

      Коментар


      • #48
        До: Suzuki DRZ400

        E модел 2000 - 2007
        S 2000 - 2008
        K 2000 - 2003
        SM 2005 - 2009

        Коментар


        • #49
          До: Suzuki DRZ400

          Днес ходих да гледам един CRF250x. Забелязах до него в гаража едно DRZ400, поглеждам го по-подробно, оказа се Е версията, с пласТмасов резервоар, карбуратор кейхин, сменян аУспух (мисля, че е сложен такъв от KXF) и изглежда в много добро състояние. Моторът е 2005-та година, внесен от US. Цената е малко дебела, от 5900 я уговорихме на 5500лв., но моторът наИстина изглежда в забележително състояние.
          Мисля утре да го взимам. Мислите ли, че е прекалена тази цена за DRZ 2005?
          Последно редактирано от viki terzieva; 15-12-09, 08:20.

          Коментар


          • #50
            До: Suzuki DRZ400

            Kолега, мисля, че цената е малко височка, като знам такова дрз-че от Клисура го взехме за един приятел за 3600 в идеално състояние. Само че не знам коя разновидност беше, ама е 2004 септември.Това е моето скромно мнение. Успех
            Последно редактирано от viki terzieva; 15-12-09, 08:21.
            0878424143
            0887424150

            Коментар


            • #51
              До: Suzuki DRZ400

              Зависи от състоянието и какви екстри има мотора.Ако се спреш на него провери генератора дали зарежда . Успех

              Коментар


              • #52
                До: Suzuki DRZ400

                Понеже е от щатите а искам да ми е регистрирана машинката, виждам че още поне 500лв... трябва да набия за целта и става над 6000... Иначе мотора буквално е като нов.

                Коментар


                • #53
                  До: Suzuki DRZ400

                  Прецени добре, опитай да смъкнеш. Мотори бол, цени ниски...няма основание да се искат повече пари от другите мотори според мен. Мое лично наблюдение. Поздрави и успех
                  09 YZ290F Athena BB

                  Коментар


                  • #54
                    До: Suzuki DRZ400

                    Първоначално публикуван от Twisted Преглед на мнение
                    Днес ходих да гледам един CRF250x. Забелязах до него в гаража едно DRZ400, поглеждам го по-подробно оказа се Е версията, с пласмасов резервоар, карбуратор кейхин, сменян аспух (мисля че е сложен такъв от KXF) и изглежда в много добро състояние. Мотора е 2005-та година, внесен от US. Цената е малко дебела, от 5900 я уговорихме на 5500лв но мотора найстина изглежда в забележително състояние.
                    Мисля утре да го взимам. Мислите ли че е прекалена тази цена за DRZ 2005?
                    Това в Казанлък ли е?
                    КТМ 400 EXC

                    Коментар


                    • #55
                      До: Suzuki DRZ400

                      Мисля, че тук е мястото да попитам дали някои има такава разцветка на своя DR-Z, че неможах да намеря удовлетворителни снимки в интернет. Като цяло ми трябват добри снимки на графиките по резервоара и страниците. Ето снимка на конкретния модел графика, но за жалост лошо качество и снимана под ъгъл :



                      Ще съм много благодарен, ако някой има тази красавица и направи няколко снимчици минимум 2 мега пиксела.

                      Скайп: elfinooo E-mail: elfi_design@abv.bg
                      Не е важен външният вид, а сърцето. На капака на моето пише :[SIGPIC][/SIGPIC]

                      Коментар


                      • #56
                        До: Suzuki DRZ400

                        Това в Казанлък ли е?
                        Не в София. Ако искаш да ти дам контакти?
                        Днес му звъннах да му кажа, че тази цена е доста висока, но човекът не отстъпва нито лев назад. Търсенето продължава.
                        Между другото, наясно съм, че CRF-фа е много по-яка offroad машина, но ми излгеждаше много невзрачен на фона на Сузукито.
                        Последно редактирано от viki terzieva; 15-12-09, 08:22.

                        Коментар


                        • #57
                          До: Suzuki DRZ400

                          Пусни снимки да видим мАтора.

                          Коментар


                          • #58
                            До: Suzuki DRZ400

                            Не са го пуснали в мобилето.
                            На тази снимка зе вижда на заден план:
                            http://borocars.cars.bg/m28

                            Коментар


                            • #59
                              До: Suzuki DRZ400

                              Какво ще кажете за това моторче





                              Последно редактирано от giorgio; 10-12-09, 16:45.

                              Коментар


                              • #60
                                До: Suzuki DRZ400

                                Първоначално публикуван от Tornado
                                Защо с такава разцветка не са ли само жълтури?

                                Тези са модел 2002,явно не си поразчел за мотора който си си харесъл,тук има още един син и са едно към едно еднакви,има бяло със жълто и само жълти,също така са със пластмасов резервоар или железен,само с манивела,само със стартер, няколко вариянта са,2007 модела вече са с обратна предница като на леките ендура като на този красавец ,но той не се продава,пак е пролетен но от Германия





                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X