Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DRZ400

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Suzuki DRZ400

    Готово колега американеца го е направил 60 коня на гума,но в супер мото вариянт казва,че не е подходящ за оффроуд,за да става за оффроуд до около 50 к.с. на гума може да се направи, ама всичко струва пари и остава въпроса дали си заслужава аз започнах по малко и така още и още...и моя има какво да се прави ама постепенно.
    Ето я темичката подробно е описано всичко с дино графики има сравнение и с други доста по спортни модели и то разпилени от които дрз е по силен.
    http://www.thumpertalk.com/forum/sho...highlight=57hp

    Коментар


    • До: Suzuki DRZ400

      Първоначално публикуван от rrsss Преглед на мнение
      От 32 до 35к.с. е на гума на дино сток за моделите S и SM,E модела е с около 5-6коня повече,инъче по книжка е съответно 40 и 49 на двигател,аз моя съм го направил около 45 на гума с доста подобрения не съм го мерил,но върви малко повече от стоков црф 450 който на гума е около 45 в заводско състояние.
      Аз също карам DRZ-400Е и ми е идеален за балкана, но се опасявам, че си объркал на црф четворката с единицата (150 ?).
      0877 877 297

      Коментар


      • От: До: Suzuki DRZ400

        Колеги предстой ми регистрация на мотора и се интересувам на ДРЗ-та, къде му се намира номера на двигателя
        SUZUKI DRZ SuperMoto

        Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

        Коментар


        • От: До: Suzuki DRZ400

          На десния картер на горната част на картера под обтегача за андренажната верига

          Коментар


          • От: До: Suzuki DRZ400

            ето и снимка
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:S1050285.JPG
Прегледи:1
Размер:147.4 КБ
ID:5187453

            Коментар


            • От: До: Suzuki DRZ400

              Колеги благодаря
              SUZUKI DRZ SuperMoto

              Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

              Коментар


              • От: До: Suzuki DRZ400

                Някои знае ли имали разлика в разпределителните валове междо Е и S моделите
                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                Коментар


                • От: До: Suzuki DRZ400

                  Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                  Някои знае ли имали разлика в разпределителните валове междо Е и S моделите

                  Няма разлика!

                  Разпределителните валове на E, S, SM, както и на "близнака" Кавазаки KLX 400 са еднакви, главите на двигателя също.

                  Мисля, че е възможно да се намерят в САЩ такива дето са "after market"
                  Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

                  Коментар


                  • От: До: Suzuki DRZ400

                    Какво е необходимото усилие при стягане на гайката на предния пиньон?

                    Коментар


                    • От: До: Suzuki DRZ400

                      По книга го дават 110Nm. Дано съм полезен.

                      Коментар


                      • От: Suzuki DRZ400

                        Изчетох почти цялата тема за ДРЗ, но пак не можах да се ориентирам какъв да си купя. За следващия сезон искам да взема сузуки, но предпочитам да бъде оригинален мотард за да не се занимавам да преправям, ще го ползвам и за балкана и за това ми е труден избора. Молбата ми е да ми дадете съвет кои из между моделите да избера, Е, S или К, от прочетеното до тук съм на 70% за Е. Благодаря предварително
                        Beta 450 RR-Factory
                        0039 3206052599

                        Коментар


                        • От: Suzuki DRZ400

                          Първоначално публикуван от izoidesi Преглед на мнение
                          Изчетох почти цялата тема за ДРЗ, но пак не можах да се ориентирам какъв да си купя. За следващия сезон искам да взема сузуки, но предпочитам да бъде оригинален мотард за да не се занимавам да преправям, ще го ползвам и за балкана и за това ми е труден избора. Молбата ми е да ми дадете съвет кои из между моделите да избера, Е, S или К, от прочетеното до тук съм на 70% за Е. Благодаря предварително

                          Които и да избириш нама да згрешеш. Ти разликата не можеш да я усетиш ако не караш екстрем.
                          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                          Коментар


                          • От: До: Suzuki DRZ400

                            Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                            Колеги предстой ми регистрация на мотора и се интересувам на ДРЗ-та, къде му се намира номера на двигателя
                            ...под ауспуховата тръба,вижда се лесно.Успех при регистрацията.
                            HUSGVARNA 630 SMR
                            PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                            Коментар


                            • В близко време и аз имам намерения да се сдобия с тази перфектна машина (на приказки) но няма много голям избор на пазара. Има ли Е модел със ритач и стартер!!!

                              Първоначално публикуван от profesionalista Преглед на мнение
                              ...под ауспуховата тръба,вижда се лесно.Успех при регистрацията.
                              Колега и аз имам намерения да се присъединя към притежателите на DRZ, твоята мечка кой вариант от трита е ?!
                              Последно редактирано от giorgio; 08-09-10, 13:44.

                              Коментар


                              • От: Suzuki DRZ400

                                Е-модел с "ритач" няма, ама можеш да си сложиш срещу $170 от щатите.
                                Последно редактирано от giorgio; 10-09-10, 16:29.
                                Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X