Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DRZ400

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Suzuki DRZ400

    И на мен ми дава толкова - 5-6. Но имай предвид, че аз не сЪм най-бЪрзия на света.
    Последно редактирано от viki terzieva; 13-01-10, 16:45. Причина: правопис

    Коментар


    • #92
      До: Suzuki DRZ400

      Моят пък асФалт не е виждал. Колкото му сипя, толкоз гори. Само да намекна, че като правихме прехода в Хасково аз и Шмида ДРЗ раздавахме на всички бензин.
      Последно редактирано от viki terzieva; 13-01-10, 16:44.
      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

      Коментар


      • #93
        До: Suzuki DRZ400

        Харчи си доста особено с Макуни карботатора засичал съм го доста с различни дрз-ти разхода му е по-голям от доста по-силни ендура.

        Коментар


        • #94
          До: Suzuki DRZ400

          И с кейниха FCR пак си харчи, че и повече, ама и мотора е по-тежък и обикновенно тия които карат ДРЗ400 не са по 70 кила
          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

          Коментар


          • #95
            До: Suzuki DRZ400

            Карал съм доста по асФалт с още две дрз-ки, коИто са си с Макуни 36мм. Сипваме заедно на бензиностанциите. Разходът и на двата е с почти 2 литра повече на 100км от моя дрз,който е с FCR 39mm.Така че не съм съгласен с тебе колега Краси, че харчи повече с fcr-39. Моят мотор върви с лекота в сравнение с техните. Съветвам всеки, който има дрз, да си сложи такъв карбуратор-разликата е огромна във всяко отношение!
            Последно редактирано от viki terzieva; 13-01-10, 16:43.

            Коментар


            • #96
              До: Suzuki DRZ400

              Харченето е относително, зависи и от много настройки на карба, така че е трудно да се правят съпоставки на различни настройки.
              Ако ти се занимава сложете еднакви жигльори на 2та различни карба и карайте заедно. Ще е интересно за форума как ще се представат 2та мотора. Макар че ако има разлика в килограмте на моторите и карачите, стила им на каране и т.н., теста пак ще бъде леко субективен
              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

              Коментар


              • #97
                До: Suzuki DRZ400

                Могат да изминат един и същ маршрут два пъти, като при втория се разменят.
                Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                Коментар


                • #98
                  А на мен пък да ми е честито! Туко що спечелих търг в Ebay UK за DRZ400 E със супермото кит, еnдуро кит и регистрация. Най-хубавото е че мотора е купен нов във края на 2008-ма а първата му регистрация е февруари 2009-та .
                  Не мога да си намеря място от кефJ
                  Да ми е честит и дано да няма проблеми с доставката.





                  Снимката на кавата не е грешка... това е същия мотор но с тунинг частите по него ( Предница, джанти и аспух). за съжаление те няма да дойдат при мен. Кава кита се продава но началната му цена е 300 лири



                  По точно 2006-та според продавача. 2008ма септември е купуван нов. Пък като дойде ще видим
                  Последно редактирано от giorgio; 18-01-10, 09:21.

                  Коментар


                  • #99
                    До: Suzuki DRZ400

                    Дано ти пристигне невредимо моторчето. Честито да ти е, но много гаден калник отпред :Д Дано няма други кУсури. Изглежда много добре. Каква сума плати за него?
                    Последно редактирано от viki terzieva; 18-01-10, 20:54.

                    Коментар


                    • До: Suzuki DRZ400

                      Дано...
                      С него си идва и ендуро калника. Около 6000 трябва да излезе с двата чифта джанти и транспорта до България.

                      Коментар


                      • До: Suzuki DRZ400

                        Първоначално публикуван от Twisted Преглед на мнение
                        Дано...
                        С него си идва и ендуро калника. Около 6000 трябва да излезе с двата чифта джанти и транспорта до България.
                        Колега с тази прекрасна моторетка, те каня да се присъединиш в темата за ДР-З супермото, а ако модераторите преценят, може да го направят и преди теб
                        SUZUKI DRZ SuperMoto

                        Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                        Коментар


                        • До: Suzuki DRZ400

                          Колега с тази прекрасна моторетка, те каня да се присъединиш в темата за ДР-З супермото, а ако модераторите преценят, може да го направят и преди теб
                          Само да дойде, че да не стане да пиша много теми и да ме врътне някой по нета .
                          Дойде ли съм там

                          Коментар


                          • До: Suzuki DRZ400

                            Първоначално публикуван от Twisted Преглед на мнение
                            Само да дойде, че да не стане да пиша много теми и да ме врътне някой по нета .
                            Дойде ли съм там
                            Ок, а като си спомниш преди време в една друга тема обсъждахме Хъскитата ТЕ510 и току виж, и двамата сме яхнали по един ДР-З супермотоСамо, че ако взема този дето съм решил, ще е с няколко години по-дърт от твоя
                            SUZUKI DRZ SuperMoto

                            Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                            Коментар


                            • До: Suzuki DRZ400

                              То аз мотор за гора търсех защото за асфалта имам. Но супер мото кита ми идва като екстра която смятам да ползвам тъй като имам няколко приятелчета който ходят да се връткат по пистите честичко.
                              Последно редактирано от Twisted; 21-01-10, 17:13.

                              Коментар


                              • До: Suzuki DRZ400

                                http://www.motorcycleproducts.org/En...n-frameset.htm
                                Гардове за двигател за DRZ.
                                http://cgi.ebay.co.uk/SUZUKI-SMS-RAD...item2558555298
                                Гардове за радиатор
                                http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...=STRK:MEWAX:IT
                                Предпазител за двигател
                                http://cgi.ebay.co.uk/Acerbis-Rally-...item27ac56d0b4
                                Предпазители за ръце
                                http://cgi.ebay.co.uk/GENUINE-SUZUKI...item518fec86d9
                                Евтини предпазители за ръце

                                Някой има ли идея за алтернативи на тези продукти или съм се спрял на правилните? Дали ми трябват предпазители за ръце с ауминиеви подсилки или пластмасовите са ок?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X