Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DRZ400

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Suzuki DRZ400

    Не, не са само жълти, сините отвъд океана са много популярни особено тия модели с металния резервоар и стартера.

    А като стана въпрос за К серията, има при един приятел такъв който се продава за сромната сума от 4000 лв, и разликите в килограмите е огромна. Пускам мотора да легне на земята и след това го вдигам с лекота, огромна разлика в теглото и усещането спрямо другите му братя.
    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

    Коментар


    • #62
      До: Suzuki DRZ400

      Този жълто със синьо е модел 2006г имам го същия. Обратната предница е само при супермотото, някъде бях чел че еднаква с тази на РМЗ250.

      Коментар


      • #63
        До: Suzuki DRZ400

        Ето го и моя.Син защото така ми харесва
        Прикачени файлове
        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

        Коментар


        • #64
          До: Suzuki DRZ400

          Не са само жълти това е S вариант

          Коментар


          • #65
            До: Suzuki DRZ400

            Първоначално публикуван от Twisted
            Нагласен е но това е S версията, железен резервоар, дигитално табло, по-спънат карбуратор, задни степенки и доколкото знам по тежка рама. Общо 130 и няколко килограма. Такива има доста в мобилето на цена около 4000лв.

            Спънат му бил карба и килограмите му били 130-ами тоя мотор си е чисто ендуро,и в тоя му запазен вид,със все още не изтърбушен ауспух си е за градски условия и за разходки дори и от двама души на него,мотора и модела е много удобнен и мек за такива цели,който иска лек и мощен да се насочи към други модели......както върви добре на пътя и държи скорост от 140 км,така и не се дава в гората,имам някаде пост напред в темата казвал съм го същото,Suzuki DRZ400 е много добър модел и мотор,от Сузуки са събрали много добре много неща в един мотор,в класа си почти няма подобен от другите марки,или са много тежки или минават към клас леки ендура....водно охлаждане и смяна на 2500-3000 км,позиция на водача и "тънка" ,но удобна седалка,това е модел и мотор за определен клас хора,не такива който искат да карат хард и не такива които карат ендура и изминават 100ци километри на мотор,тук се гони средата,за да може човек да се наслади и на двете страни на моторните удоволствия....
            Последно редактирано от Жоро Донечки; 11-12-09, 11:50.

            Коментар


            • #66
              До: Suzuki DRZ400

              По-истинските ДРЗ-ти за гора са жълтите-К и Е модела,сините S са по-уравновесени(по ред причини написани по-горе и още други неупоменати),но имат доста благинки.Разликата в масата,ускорението,поведението на целия мотор е чувствително осезаема.Те и затова така са направени-за различна аудитория.
              Последно редактирано от Жоро Донечки; 11-12-09, 11:51.

              Коментар


              • #67
                До: Suzuki DRZ400

                Искам да напомня, че тук сме се събрали за да обсъдим качествата на различните модели и да споделим опит, а не да си мерим... "моторите"...
                Последно редактирано от giorgio; 30-12-09, 08:04.
                Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                Коментар


                • #68
                  До: Suzuki DRZ400

                  Аз имам DRZ 400S, много съм доволен карам го както на тежък офроуд така и по улиците-супермото само сменям каплите и пиньони за 20мин.Направих му подобрения-смяна на карбуратора с Кейхин 39мм,3х3,смяна на цялата генерация със отворена,big bore +4mm,обтатна предница от rmz.За пролетта останаха само спортни валове и имам вече достатъчно мощ+предимствата на drz модела.
                  Що се отнася за теглото на моя съм му махнал,мигачите и опашката както и новата генерация и предница са доста по леки от заводските,мерил съм го с антифриз и масло тежи 127кг.

                  Коментар


                  • #69
                    До: Suzuki DRZ400

                    Аз имам DRZ 400S, много съм доволен карам го както на тежък офроуд така и по улиците-супермото само сменям каплите и пиньони за 20мин.Направих му подобрения-смяна на карбуратора с Кейхин 39мм,3х3,смяна на цялата генерация със отворена,big bore +4mm,обтатна предница от rmz.За пролетта останаха само спортни валове и имам вече достатъчно мощ+предимствата на drz модела.
                    Що се отнася за теглото на моя съм му махнал,мигачите и опашката както и новата генерация и предница са доста по леки от заводските,мерил съм го с антифриз и масло тежи 127кг.
                    Станало е супер машинка. Тъй като явно много трудно ще намеря е-версия и то с възможност за регистрация се замислям да направя нещо като теб. 127кг това със железния резервоар ли е?
                    Кабуратора от къде го намери и за колко парички?

                    Коментар


                    • #70
                      До: Suzuki DRZ400

                      Моя си го взех с бг регистрация, иначе е с металния резервоар. Много съм се чудил дали да го сменя с пластмасов, но ме спира това,че е единствено жълт на цвят и не мога да му сменя цвета като на металния, а и е по-малък с 2 литра,за разликата в теглото няма и два килограма.
                      Всички части си ги пазарувам от Ибеи английския или американския, цената на карбуратора варира, зависи как ти изпадне около 300-400лв. се връзва с доставката, но си заслужава - разликата е огромна.
                      Не се притеснявай,ако ти изпадне добър S модел, не се чуди. С малко преобразяване ще стане като Е модела даже и по-добър.Заводско ги дават разлика от над 10кг. говоря за S и Е модела със стартер, само не виждам откъде идват толкова кг. като моделите са почти еднакви. 4-5кг. да, ама над 10 е много, даже има тема за това в thumpertalk.
                      Последно редактирано от viki terzieva; 27-12-09, 17:06.

                      Коментар


                      • #71
                        До: Suzuki DRZ400

                        Първоначално публикуван от rrsss Преглед на мнение
                        Аз имам DRZ 400S, много съм доволен карам го както на тежък офроуд така и по улиците-супермото само сменям каплите и пиньони за 20мин.Направих му подобрения-смяна на карбуратора с Кейхин 39мм,3х3,смяна на цялата генерация със отворена,big bore +4mm,обтатна предница от rmz.За пролетта останаха само спортни валове и имам вече достатъчно мощ+предимствата на drz модела.
                        Що се отнася за теглото на моя съм му махнал,мигачите и опашката както и новата генерация и предница са доста по леки от заводските,мерил съм го с антифриз и масло тежи 127кг.
                        Как качваш капли крос на модел, който е супер мото и колко ти струваше това удоволствие?Имам същия мотор и бих искал да ти задам и някои други въпроси в това отношение по простата причина, че го карам отскоро.
                        Последно редактирано от viki terzieva; 27-12-09, 17:04.

                        Коментар


                        • #72
                          До: Suzuki DRZ400

                          Аз така го взех с два комплекта капли за СМ и ендуро,ако искаш дай някакъв скайп или мейл, да ти кажа каквото те интересува.
                          Последно редактирано от viki terzieva; 28-12-09, 21:27.

                          Коментар


                          • #73
                            До: Suzuki DRZ400

                            Моят мотор е СМ и много искам да му кача капли крос,но не съм сигурен дали ще стане. На СМ модела е по-голям спирачния апарат отпред, а и осите не знам дали ще станат! tzvetan_angelov@mail.bg
                            Ако не ти е проблем, на мейла ми напиши gsm, аз ще ти се обадя.
                            Последно редактирано от viki terzieva; 28-12-09, 21:28.

                            Коментар


                            • #74
                              До: Suzuki DRZ400

                              Първоначално публикуван от Mikito Преглед на мнение
                              Моят мотор е СМ и много искам да му кача капли крос,но не съм сигурен дали ще стане на СМ модела е по голям спирачния апарат отпред а и осите не знам дали ще станат! tzvetan_angelov@mailbg
                              Ако не ти е проблем на мейла ми напиши gsm аз ще ти се обадя.
                              Според теб на моят дали са станали
                              Прикачени файлове
                              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                              Коментар


                              • #75
                                До: Suzuki DRZ400

                                Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                                Според теб на моят дали са станали
                                На СМ модела има ли оргинално долу на крачната спирачка стоп-машинка и кабел назад към стопа

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X