Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DRZ400

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Suzuki DRZ400

    Аз пък обичам да ми е гадно,но да е класика и бих си взел по-скоро без стартер,тоест само с ритач,но да не е захабен и да си е в оригиналния вид.Само да излезе нещо добро на по-сносна цена и нападам...даже ще пусна обява в раздел:"КУПУВАМ МОТОЦИКЛЕТИ"-няма за кога да се чудим колеги.Желая ви здраве на всички ендураджий!
    В основата на всички човешки нещастия... стои невежеството.

    Коментар


    • От: Suzuki DRZ400

      Първоначално публикуван от niki 87 Преглед на мнение
      В близко време и аз имам намерения да се сдобия с тази перфектна машина (на приказки) но няма много голям избор на пазара. Има ли Е модел със ритач и стартер!!!


      Колега и аз имам намерения да се присъединя към притежателите на DRZ, твоята мечка кой вариант от трита е ?!
      Та....отново - DRZ със ел. стартер и кик стартер няма фабрично. Купува се комплект за кик-старт и се добавя към E или S версията на модела. На мен не ми се вижда препоръчително, защото добавя тегло, пък ако ти се рита - купуваш К версията, която обаче си е голяма рядкост.
      Последно редактирано от giorgio; 10-09-10, 16:30.
      Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

      Коментар


      • От: Suzuki DRZ400

        В Севлиево мой приятел имаше К версията, като го наклониш тегне малко повече от кросов мотор 450, но е далече по лек от версиите със стартер. Декомпресьора му е автоматичен и пали с лекота, дори не е нужно да ставаш на стъпенки а както си на седалката.

        между другото някой да знае откъде може да се купят винилови тапети за страничните задни кори и предната маска за ДРЗ. В ебей е пълно за кросови мотори по 10-15 паунда, но за ДРЗ не видях.
        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

        Коментар


        • От: Suzuki DRZ400

          Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
          В Севлиево мой приятел имаше К версията, като го наклониш тегне малко повече от кросов мотор 450, но е далече по лек от версиите със стартер. Декомпресьора му е автоматичен и пали с лекота, дори не е нужно да ставаш на стъпенки а както си на седалката...
          А,за това желязо става въпрос

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:5.jpg
Прегледи:2
Размер:229.3 КБ
ID:5207935
          Последно редактирано от giorgio; 11-09-10, 10:12.
          на сушата и град помага

          Коментар


          • От: Suzuki DRZ400

            Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
            ... между другото някой да знае откъде може да се купят винилови тапети за страничните задни кори и предната маска за ДРЗ. В ебей е пълно за кросови мотори по 10-15 паунда, но за ДРЗ не видях.
            Краси,

            аз си свалих от един сайт различни видове за ДРЗ и бая се озорих да ги намеря. Идеята ми е да ги направя в реален размер като за мотора и да дам на графичен дизайнер да ми направи шарките, после принтиране на хубаво фолио и става екстра. Малко е играчка, но просто не ми харесват картинките на тези дето свалих от нета и реших, че мойте хора ще ми направят в пъти по-добри графики

            Ето някой от тези дето свалих:
            Прикачени файлове
            Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

            Коментар


            • От: Suzuki DRZ400

              Да, такива с графики е пълно, идеята ми беше за нещо такова готово от винил.


              на сайта на n-style се предлагат но надали изпращат до БГ, а и цената ще е колкото лепенките, иначе са само 22$
              Последно редактирано от Краси; 14-09-10, 11:27.
              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

              Коментар


              • От: Suzuki DRZ400

                Пичове здравейте,
                понеже току що се регистрирах и не мога да пускам нови теми реших да пробвам така. И аз си купих наскоро еднa DRZ-ка и сьм просто във възторг. Естетвено понеже с него започнах успях да се пребия 100 пъти и даже да си счупя крака. Споко на 15–я ден пак го подкарах, не може такава дреболия да ме откаже )) Обаче поради бруталния ми стил тотално си строших дръжката на съединителя. Първо само на половина и си я оправих някак, но днес вече окончателно я разбих докато щурмувах една супер стръмна гора. Офф май доста повествователно стана, sorry. Както и да е, въпросът ми е – ако някой знае от къде да си купя дръжки за Suzuki DRZ бих му бил СУПЕР благодарен. Рових се много по нета и за сега удрям на камък

                Коментар


                • От: Suzuki DRZ400

                  0888198985 Мотомедия,Ивайло ако не се лъжа,от него си взех накладките ,питай го за дръжка за съединителя,и по полека за напред със сузукито колега,имам също ДРЗ 400,дай да видим твоя на снимка

                  Коментар


                  • От: Suzuki DRZ400

                    Ееее Евелине благодаря ти!!! Дано да намеря каквото търся там, супер си! Много ми се иска да не пропускам следващия уикенд, все пак малко останаха

                    Да ти кажа честно даже и не очаквах толкова бързо някой да ми отговори.

                    А за мотора прав си, трябваше още първия път да сложа снимка. Този път ще се поправя.

                    Аз имам един въпрос към всички рутинирани кросари (ако изобщо е правилно такова определение) – как точно да се присъединя към някакви групи или мероприятия с мотори? Визирам нещо като преходи по планини и т.н. То би било малко натрапване, все пак едва ли е интересно да ти се натрапва някой новак, че и непознат. Питам защото никой от приятелите ми не е моторист, даже всисчки ме мислят за откачен че на 35 съм се захванал с подобно нещо. И се получава че си карам сам през цялото време, докато да караш в банда съм убеден че е 100 пъти по–яко. Естествено едва ли съм достатъчно добър (все още) за да ходя по сериозни чукари, по каквито гледам повечето от форума са се снимали, но пък имам огромното желание да опитам. Може би има някакви сбирки, масови преходи или нещо такова. Общо взето стрялям в тъмното...

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0264.jpg
Прегледи:2
Размер:212.1 КБ
ID:5209615
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0268.jpg
Прегледи:1
Размер:196.5 КБ
ID:5209616

                    абе що така ги смачка? Или като го публикувам ще излязат в реален размер

                    Коментар


                    • От: Suzuki DRZ400

                      Незнам колега от къде си,но мога да ти кажа че истинските мотористи никога не биха оставили колега и да не го поканят да кара с тях,сигурен съм че ще имаш покани.Ако си близо до Дупница,можеш спокойно да покараш с тях,готини типове са,никого не връщат.Хареса ми машината ти,разкажи кога и колко я взе,аз съм се запалил да взимам ДРЗ,но незнам още кой модел да избера,дай отзиви.
                      Beta 450 RR-Factory
                      0039 3206052599

                      Коментар


                      • От: Suzuki DRZ400

                        Добре дошъл си да покараш с нас,но едва ли сме близо,аз съм от Царево,Бургаска област,групата ни е от три мотора,две сузуки drz 400s и една хонда доминатор,събираме се максимум 6-7 души,кой с повече опит ,кой не ,изчакваме се където е нужно и разходката се получава,по около 100мили навъртаме из Странджа,относно мотора ,хич не си сбъркал в избора,карам същия само че 2004г,със синия резервоар и съм доволен,карай го с хубаво масло,примерно мотул 10w 40 /15w 50 синтетично ,сменяй го на време и си прави кефа,както се казва.Успех.

                        Коментар


                        • От: Suzuki DRZ400

                          Първоначално публикуван от kostakurta Преглед на мнение
                          Ееее Евелине благодаря ти!!! Дано да намеря каквото търся там, супер си! Много ми се иска да не пропускам следващия уикенд, все пак малко останаха

                          Да ти кажа честно даже и не очаквах толкова бързо някой да ми отговори.

                          А за мотора прав си, трябваше още първия път да сложа снимка. Този път ще се поправя.

                          Аз имам един въпрос към всички рутинирани кросари (ако изобщо е правилно такова определение) – как точно да се присъединя към някакви групи или мероприятия с мотори? Визирам нещо като преходи по планини и т.н. То би било малко натрапване, все пак едва ли е интересно да ти се натрапва някой новак, че и непознат. Питам защото никой от приятелите ми не е моторист, даже всисчки ме мислят за откачен че на 35 съм се захванал с подобно нещо. И се получава че си карам сам през цялото време, докато да караш в банда съм убеден че е 100 пъти по–яко. Естествено едва ли съм достатъчно добър (все още) за да ходя по сериозни чукари, по каквито гледам повечето от форума са се снимали, но пък имам огромното желание да опитам. Може би има някакви сбирки, масови преходи или нещо такова. Общо взето стрялям в тъмното...

                          [ATTACH=CONFIG]248677[/ATTACH]
                          [ATTACH=CONFIG]248678[/ATTACH]

                          абе що така ги смачка? Или като го публикувам ще излязат в реален размер
                          Браво много добра машина пожелавам ти безаварийно каране в бъдеще!!! От къде си ако си близо до Казанлък давай“

                          Коментар


                          • От: Suzuki DRZ400

                            kostakurta, когато имах дрз, няколко пъти чупех някакви дръжки, докато не си взех едни алум. протектори. Мотора ми тежеше и като тръгнех да го пускам, го пусках здраво по тегавите места... Сложих ги, екстремното падане продължи, само дето вдигаш и продължаваш само с малко кал по мотора. Харесваше ми да карам спокоен, без да се опасявам,че падна ли следва ремонт насред гората... Просто съвет. Честито за моторетката! Поздрави!
                            09 YZ290F Athena BB

                            Коментар


                            • От: Suzuki DRZ400

                              Сложете си тефлонови втулки между конзолите и кормилото, не ги стягайте толкова много и като падате в повечето пъти преплъзват !
                              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                              Коментар


                              • От: Suzuki DRZ400

                                Първоначално публикуван от izoidesi Преглед на мнение
                                Незнам колега от къде си,но мога да ти кажа че истинските мотористи никога не биха оставили колега и да не го поканят да кара с тях,сигурен съм че ще имаш покани.Ако си близо до Дупница,можеш спокойно да покараш с тях,готини типове са,никого не връщат.Хареса ми машината ти,разкажи кога и колко я взе,аз съм се запалил да взимам ДРЗ,но незнам още кой модел да избера,дай отзиви.
                                Машината е просто уникален звяр. Не знам дали е било правилно или не да започна именно с такава (между другото съветник ми беше един много компетентен пич, той май дори е един от създателите на този форум) но по никакъв начин не съжалявам, независимо от това че си счупих крака още в началото. То и самото счупване беше толкова смотано и нелепо, ама карай. Та за машината – явно е специализирана именно за трудно проходими места, защото има страшна мощ във всякакви затлачени места. То аз не съм кой знае какъв майстор де, но вчера се забих в една гора, и беше супер стръмно, без да говорим за факта че почвата беше мека и с листа и си ме издърпа все едно по равно си минавам. Е, разбира се по–наго се забих в няколко дървета, а още по–нататък пък ми изгасна и паднах та си скупих съединителя и се наложи да се прибирам без, но това няма нищо общо с мотора, просто още не съм достатъчно рутиниран. То мисля че и самият мотор малко ме увлича, защото след всяко каране започвам да си въобразявам че съм шампион по мотокрос и започвам да ставам все по–нагъл. Не знам дали това е защото мотора е страхотен, защото нямам база за сравнение, но аз лично страшно му се кефа. Купих го от Пловдив от едно магазинче на бул.България май беше, не си спомням името имат и сайт. Внос от Англия бил, но според мен е здрав гепеняк, защото след като го купих (нали съм още лукова глава) като почнах да си го разглеждам на вилата установих, че всички места където се предполага че трябва да има серийни номера са затрити. Не че реално за мене има кой знае какво значение, защото машината работи като часовник и е здрава като танк, но все пак си е малко гадно да знаеш, че са те врътнали, пък и ако го знаех пак щях се опитам да го купя но със сигурност на по–тънка цена. Те бяха два мотора (купихме ги заедно с един приятел ама той нещо се оказа много несериозен в карането) и ги купихме за 7200. Водят се единия 2006–та а моя 2003–та май, но изобщо не ми е ясно кой и как го решава това, защото по моя преценка моторите са яко напасвани и са сглобени от сто различни части. Друг е въпроса че са сглобени без грешка.

                                Както и да е де, прецакани или не, по отношение на качеството на конкретните мотори всичко е перфектно. Нямам търпение да започна да мога да преодолявам по–сериозни препятствия, но за целта предполагам ще трябва все пак да се присъединя към някого, да науча някой друг трик, финт или техника. Кофтито е че карам в Лозенката планина (там имам една вила) а нещата се случват основно в Дупнишките дефилета и планини. Май ще трябва да си купя едно ремарке и да започна да гастролирам

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X