Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DRZ400

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Suzuki DRZ400

    http://www.rockymountainatvmc.com/se...ar+fender+pack
    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

    Коментар


    • От: Suzuki DRZ400

      Понеже и аз съм доволен от избора, да не се повтарям, но ето едно review. Е, вярно, че е малко рекламно .

      http://www.youtube.com/watch?v=eJL1u...eature=related.

      Коментар


      • От: Suzuki DRZ400

        Леко съживяване на темата.Kолеги, тъй като фара на Сузукито свети постоянно/няма бутон за гасене/дали някой от вас е приспособил допълнителен бутон за спиране на осветлението.Виждал съм в нета закрепен бутон на самата маска,но не съм сигурен дали е за осветлението.

        Коментар


        • От: Suzuki DRZ400

          Имам , оригинален японски(комплект с кабелите). И не е на маската, а където му е мястото-горе на кормилото.

          Коментар


          • От: Suzuki DRZ400

            Най-новата модификация К на ДРЗ 400.
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:drz.jpg
Прегледи:1
Размер:89.7 КБ
ID:5342686
            Последно редактирано от Chinela; 03-02-12, 06:10.

            Коментар


            • От: Suzuki DRZ400

              Да не би да е S версията,че не виждам кик стартера.
              DRZ 400S

              Коментар


              • От: Suzuki DRZ400

                Бъркате и двамата.

                РМЗ 450 2010г. инжекия е кита.
                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                Коментар


                • От: Suzuki DRZ400

                  Да повдигна малко темата.Това е моето ДРЗ.Показвам го тук,че само,който има ДРЗ знае какво удоволствие е да притежава такава машина.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo0206.jpg
Прегледи:1
Размер:134.4 КБ
ID:5351529Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo0196.jpg
Прегледи:1
Размер:152.8 КБ
ID:5351530
                  DRZ 400S

                  Коментар


                  • От: Suzuki DRZ400

                    Да питам един малко тъп въпрос... От къде в София мога да си купя ключ за смяна на свещ?

                    Коментар


                    • От: Suzuki DRZ400

                      Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
                      Да питам един малко тъп въпрос... От къде в София мога да си купя ключ за смяна на свещ?
                      Тук за повечето модели се продават такива ключове http://www.wemoto.com/
                      Има наши търговци, които вече доставят от там и то без надценка.

                      Коментар


                      • От: Suzuki DRZ400

                        Търся да закупя ново или втора употреба задно казанче за спирачната течност.Също така и тази предпазната ,,пластина,,която седи на генерацията.Мотора ми е ДРЗ 400Е 2006г.Благодаря предварително.

                        Коментар


                        • От: Suzuki DRZ400

                          Първоначално публикуван от endurolud Преглед на мнение
                          Търся да закупя ново или втора употреба задно казанче за спирачната течност.Също така и тази предпазната ,,пластина,,която седи на генерацията.Мотора ми е ДРЗ 400Е 2006г.Благодаря предварително.
                          От Ebay виж, има ги и двете неща, които търсиш. Струват по 10 паунда. Ако не можеш да си поръчаш сам може да се обърнеш към някоя фирма, която да поръча вместо теб и да ти достави стоката. Потърси в Google, че забравих сайта точно как беше за поръчките. Взимат 10% от цената на продукта, който си поръчал, като комисионна.

                          Коментар


                          • От: Suzuki DRZ400

                            Поздрави на всички с ДРЗ, към който явно ще се стремя и аз. В тази връзка, имам следния въпрос: Тук четох, че DRZ 400 E се отличава от S и по това, че има едновременно и кик и стартер. Прегледах подробно обявите в Мобиле и Карс. От всички мотори, само един в Асеновград има кик /макар да не е писано, че е Е версия/. В няколко други обяви се твъри, че моторите са DRZ 400 Е, но на снимките ясно се вижда, че нямат ритач. Възможно ли е да има Е версия без кик? Ако няма, по каква причина ще се сваля нарочно манивелата, нали е за удобство?
                            Благодаря предварително!

                            Коментар


                            • От: Suzuki DRZ400

                              Не си дочел - Е е само със стартер, К е само с манивела. Е и S имат редица дребни и не толкова разлики, като главните са по - малко тегло за Е, съчетано с по - висока мощност.

                              Коментар


                              • От: Suzuki DRZ400

                                Първоначално публикуван от popov308 Преглед на мнение
                                Поздрави на всички с ДРЗ, към който явно ще се стремя и аз. В тази връзка, имам следния въпрос: Тук четох, че DRZ 400 E се отличава от S и по това, че има едновременно и кик и стартер. Прегледах подробно обявите в Мобиле и Карс. От всички мотори, само един в Асеновград има кик /макар да не е писано, че е Е версия/. В няколко други обяви се твъри, че моторите са DRZ 400 Е, но на снимките ясно се вижда, че нямат ритач. Възможно ли е да има Е версия без кик? Ако няма, по каква причина ще се сваля нарочно манивелата, нали е за удобство?
                                Благодаря предварително!
                                А ритачката е сложена допълнително
                                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X