Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DRZ400

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Suzuki DRZ400

    Свят широк, хора и виждания всякакви

    Коментар


    • От: Suzuki DRZ400

      Първоначално публикуван от rambinio Преглед на мнение
      Колеги от 2 дена съм с дрз400 см но имам някои проблеми.Пали си лесно,но при потегляне на първа няма мощност и иска да гасне .В движение прекъсва все едно му свършва бензина.Извън града успях да мина 250км до кат.На място единия път леко пукане от аспуха имаше.Още не съм го обслужил.
      Същото е и при мен.. Пукането не е страшно, за гасненето- и аз все още търся отговор.Сподели какво се случва с гасненето

      Коментар


      • От: Suzuki DRZ400

        Здравейте.. и отново търся супермото капли от и за ДРЗ 400. Ако не намеря на 'човешка' цена ,устройват ме и кросовите .Предлагайте

        Коментар


        • От: Suzuki DRZ400

          Пали си лесно мотора,връщам смукача и при подаване на газта иска да гасне.В движение не върви плавно а на моменти има леки тласъци като прекъсване.Под 10-15км не върви ,тресе.Карбуратора е микуни.

          Коментар


          • От: Suzuki DRZ400

            Не е оправено

            Коментар


            • От: Suzuki DRZ400

              Търся майстор да го погледне,от Свиленград съм.

              Коментар


              • От: Suzuki DRZ400

                За погледи и прегледи : 0887/869589.

                Коментар


                • От: Suzuki DRZ400

                  Айде един въпрос-ако взема по-мощен статор,това означава ли и подмяна на реле и по-мощен акумулатор ?

                  Коментар


                  • От: Suzuki DRZ400

                    Така-текущо обобщение:
                    статор ОЕМ от БГ-670 лв.
                    статор Electrosport-афтърмаркт- около 400- 500 лв - сериозно оплют ,съдейки по коментари в магазините,които го предлагат и tumpertalk (Наличен и в Европа)
                    статор RickyStator -афтърмакет-около 200$ - хвален и прехвален в tumpertalk ( намерих в немски магазин-tmf-racing.net наличен,но само по-мощен от стандартния вариант,иначе се чака около месец от САЩ).6 месеца немска гаранция,и още 6 от Rickystator.
                    статор-китайски-около 180-190 лв.-наличен в Европа
                    статор-китайски-60 лв,доставка от Китай
                    Засега съм на вариант скъп китайски.. ще пиша за резултата,а също проучвам и пренавиване или по-евтин ОЕМ.И там ако открия нещо-ще докладвам.
                    Вариантите са много-но средна цена и бърза доставка засега не съм открила

                    Коментар


                    • От: Suzuki DRZ400

                      Ако е голяма разликата между оригиналния и новия , релето ще загрява повече и може да изгори , акумулатора също е добре да се смени , но всичко зависи от това колко по-мощен е новия.
                      В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                      Коментар


                      • От: Suzuki DRZ400

                        Пренавиване. Пешо 74 е твоят човек. Пренавивал съм два статора при него и съм му изпратил поне още 5 колеги ,засега проблеми не е имало.

                        Коментар


                        • От: Suzuki DRZ400

                          Първоначално публикуван от iancho75 Преглед на мнение
                          Пренавиване. Пешо 74 е твоят човек. Пренавивал съм два статора при него и съм му изпратил поне още 5 колеги ,засега проблеми не е имало.
                          Все още търся пренавиване като резервен вариант-пиши на лично,не знам ник ли имаш предвид или друго,но не намирам инфо

                          Коментар


                          • От: Suzuki DRZ400

                            Отказах се от по-мощния,не ми се сменя реле засега

                            Коментар


                            • От: Suzuki DRZ400

                              Първоначално публикуван от whitewater Преглед на мнение
                              Все още търся пренавиване като резервен вариант-пиши на лично,не знам ник ли имаш предвид или друго,но не намирам инфо
                              pe6o74 , точно над въпроса ти за статора , има и телефон.
                              В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                              Коментар


                              • От: Suzuki DRZ400

                                Поздрави за фен-групата от около Бургас

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160628_202530.jpg
Прегледи:1
Размер:168.6 КБ
ID:5720498
                                http://vbox7.com/play:84ee5e6e

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X