Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да поговорим за екстрите по нашите мотори

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

    Според мен като спреш рязко и неочаквано да не си удариш атрибутите [emoji3]

    Коментар


    • От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
      Няма да ми отиват на мотора
      Дали?...
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Bones KTM 1 (1).JPG
Прегледи:1
Размер:218.1 КБ
ID:5689655
      Kawasaki Klr 600 '91

      Коментар


      • От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

        Май-май... За там са си!
        Сега ако намериш и хромирани да тичат на чопЕр... [emoji9]
        Враг усраине

        Коментар


        • От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

          На пръв поглед,стойката,огледалата и слюдата не са оригинални,между другото оригиналната слюда се обръща на 180 градуса,има ли идея в това.
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:uploadfromtaptalk1446531076836.jpg
Прегледи:2
Размер:94.8 КБ
ID:5689662Натиснете снимката за да я уголемите

Име:uploadfromtaptalk1446531107484.jpg
Прегледи:1
Размер:139.2 КБ
ID:5689663Натиснете снимката за да я уголемите

Име:uploadfromtaptalk1446531166964.jpg
Прегледи:1
Размер:156.6 КБ
ID:5689664
          На третата снимка е по висока и по малко духа
          До колкото съм забелязал в обърнатия вариянт,отгоре се закрепва допълнително стъкло.
          Последно редактирано от Roninn; 03-11-15, 07:18.
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
            Това има на сайта на хонда.Сега ще ги питам имат ли налични и дали трябва да си купя мотор хонда

            ...

            Тази част от темата пак стана актуална - някой да има информация за подобна актуална промоция и тази година?
            Миналогодишните си работят на "чук" но имам още един мотор за отопляване.
            А в момента точно него карам.
            И бих "отнесъл" още едни.

            Иначе преди около месец направих и тази стъпка:

            Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
            Следващата стъпка - Gerbing Heated Gloves

            Такова никога не съм ползвал но определено ще да е много по-ефективно.
            Случвало ми се е при минусови температури въпреки че на дланите ми е горещо да ми замръзват върховете на пръстите.
            С тези ръкавици такъв проблем няма.
            Аз отдавна съм им хвърлил мерак точно на тези... Единствената спирачка е цената и донякъде това, че тук никой не ги продава.
            ...
            Верно е - много по-ефективно отопление на цялата ръка вкл. върховете на пръстите.
            И то с по-малко ток.
            Обаче опасването с жици през якето към мотора ми идва повече.
            Не че ще ги "хвърля", далеч не.
            Обаче предпочитам дискомфорт от леко хладни пръсти от време на време, отколкото ежедневният такъв по куплиране на ръкавиците
            Враг усраине

            Коментар


            • От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

              Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
              Тази част от темата пак стана актуална - някой да има информация за подобна актуална промоция и тази година?
              Аз преди седмица имах ходене до Хонда (Варна) - и ги питах за същата промоция, че миналата година пропуснах да си взема такива (за което сега малко съжалявам)... Казаха ми, че все още не знаят какво ще има на промоция тази зима, но едва ли ще са пак същите артикули, както миналата...
              SUZUKI V-STROM 1000
              Jeep Cherokee 2.5CRD
              TOYOTA PREVIA 2.4 'youngtimer
              о889 525 о74 - Владо

              Коментар


              • От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

                Хммм.... Жалко.
                А аз след една година ползване бих съжалявал значително повече от теб ако бях пропуснал
                Ще трябва да се разходя аз до софиската "сергия" - може пък да е инивидуално за всяка.
                Враг усраине

                Коментар


                • От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

                  Аз си имам от доста години - и си ползвам! Просто вече са поизтъркани и са бая стар модел - идва им времето за смяна лека полека, та вече също се ослушвам...

                  П.п. А между другото във Варна Хонда имат тестова ЦРФ1000 - Африка, та записват желаещи за тест-райд... Аз лично нямам много свободно време, а и желание в този студ - виж ако беше DCT-версията, щяха да ме заинтересуват...
                  SUZUKI V-STROM 1000
                  Jeep Cherokee 2.5CRD
                  TOYOTA PREVIA 2.4 'youngtimer
                  о889 525 о74 - Владо

                  Коментар


                  • От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

                    Може и да изглежда леко заядливо от моя страна по адрес на представителя и марката (ама наистина не харесвам марката) но тая "промоция" от лани от представителя на Хонда е от малкото "смислена" инвестиция в аксесорари около мотоциклетният бранш, която съм направил!
                    Надявам се и тази година да последва нещо смислено.



                    Sent from my SGP511 using Tapatalk
                    Враг усраине

                    Коментар


                    • От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

                      На официалната страница на Хонда има това в момента : http://honda.bg/?go=motorcycle_accessories
                      Има и подгряващи дръжки , но са малко по скъпи от миналата година + около 20 лв .
                      Инфлация явно .........

                      Иначе линка за мото аксесоарите се намира на главната страница,доло в ляво в черните квадрати ( поне при мен излиза така )
                      Сега - BMW R1200RT 2006 г
                      Бивш - Suzuki V-Strom 1000 2004 г
                      По Бивш - Honda Africa Twin RD04 1992 г
                      По По Бивш - Yamaha Virago VLX 500 1983 г

                      Коментар


                      • От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

                        Там си е при всички ама кой да се сети и да погледне на официоза...
                        Всъщност май и миналата година цената беше същата но върху нея просто е имало около 20% дискаунт.
                        Дори сегашната е добра предвид цените в амазон например.
                        А и работят разкошно. Ще скоча на още едни, видяло се е.

                        Мерси!
                        Враг усраине

                        Коментар


                        • От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

                          Преди време един местен представител на журналистическата фауна беше изтипосал мотора ми в регионалния всекидневник, и по точно в интернет изданието му, и беше изразил възмущението си че някакъв си граничен полицай може да си позволи да ходи на работа "с чисто нов лъскав мотор, струващ не по-малко от 7000лв.и то без екстрите"! Та от тогава пустите му екстри не ми излизат от акъла и рекох да взема да понаредя малко екстри та белким го докарам докъм 10 000лв. поне. И ето, след като посъбрах това онова и поетапно го монтирах на маторя, отчитам се лично дорде не са ме изтипосали нейде пак:
                          Общ изглед на повечето екстри

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170422_185017-2080x1170.jpg
Прегледи:1
Размер:341.0 КБ
ID:5750974

                          Извод за запалка и USB зарядно за телефони,навигации и други:

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170422_185027-2080x1170.jpg
Прегледи:1
Размер:391.8 КБ
ID:5750975

                          Отопляеми дръжки на две степени. Пробвано вършат работа:

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170422_185113-2080x1170.jpg
Прегледи:1
Размер:457.1 КБ
ID:5750976

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170422_185056-2080x1170.jpg
Прегледи:1
Размер:272.8 КБ
ID:5750977

                          Допълнителни лед дневни светлини. Включват се заедно с габарита но си имат и отделно копче за излючване.

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170422_185200-2080x1170.jpg
Прегледи:1
Размер:242.1 КБ
ID:5750978

                          Цилиндрична кутия за документи. Позволява ми вече да карам и без куфар, когато нямам и друг багаж, а пък и е добре документите да са отделно от багажа. Също използвах че жената счупи единия ми мигач и сложих 4 нови лед мигача съответно с електронно реле за лед мигачи.

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170422_185510-2080x1170.jpg
Прегледи:1
Размер:261.2 КБ
ID:5750979

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170422_185550-2080x1170.jpg
Прегледи:1
Размер:337.2 КБ
ID:5750980

                          И най-после намерих място на часовника, който местя насам натам от 1 година:

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170422_185235-2080x1170.jpg
Прегледи:1
Размер:249.6 КБ
ID:5750981

                          Не съм монтирал още индикатора за скоростите, но май няма и да го монтирам. Също ми предстои монтаж на по отворено и леко алуминиево гърне което съм купил но ако не ми допадне ефекта след като го монтирам, ще си върна оригиналното!
                          "Do not correct a fool, for he will hate you;
                          Correct a wise man, for he will appreciate you."

                          Коментар


                          • От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

                            Извода за запалка и USB директно към акумулатора ли си го вързал или през ключ ?
                            Ако е директно , внимавай че има консумация дори и в покой ( без консуматори ) и може да те изненада неприятно при по дълъг престои.
                            Сега - BMW R1200RT 2006 г
                            Бивш - Suzuki V-Strom 1000 2004 г
                            По Бивш - Honda Africa Twin RD04 1992 г
                            По По Бивш - Yamaha Virago VLX 500 1983 г

                            Коментар


                            • От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

                              Първоначално публикуван от kirilkirilow Преглед на мнение
                              Извода за запалка и USB директно към акумулатора ли си го вързал или през ключ ?
                              Ако е директно , внимавай че има консумация дори и в покой ( без консуматори ) и може да те изненада неприятно при по дълъг престои.
                              Директно към акумулатора обаче счупих светодиода, който светеше вътре постоянно! Другата консумация ако се окаже че пречи ще му сложа едно ключе някъде по кабела.
                              "Do not correct a fool, for he will hate you;
                              Correct a wise man, for he will appreciate you."

                              Коментар


                              • От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

                                Първоначално публикуван от kirilkirilow Преглед на мнение
                                Извода за запалка ... директно към акумулатора ли си го вързал или през ключ ?
                                Ако е директно , внимавай че има консумация дори и в покой ( без консуматори ) .....
                                Че от къде?!?!? Ако няма светлинен индикатор би трябвало I=0,00 A
                                още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X