Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да поговорим за екстрите по нашите мотори

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
    Смени екипировката
    Тази ми е зимната и си е добре. Хайн Герике. Ръкавиците са скиорски от 15лв, нищо особено, но не пускат вятър и студ, нито спарват. Кубинки зимни полицейски, чорапи дебели скиорски, в гората карам цял ден с мокри крака и не усещам.
    По принцип зимата съм в гората, но 2-3 пъти на зима се случва и по пътя. Преди 5-10 години не ми беше студено...
    Имам и за по-топло време, същата марка и съм изключително доволен от качеството. Няма друго яке да издържи 5-6 години в трънаците, отвън е раздърпано и избеляло, но все още му работи мембраната.

    Коментар


    • От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

      Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
      Тази ми е зимната и си е добре. Хайн Герике. Ръкавиците са скиорски от 15лв, нищо особено, но не пускат вятър и студ, нито спарват. Кубинки зимни полицейски, чорапи дебели скиорски, в гората карам цял ден с мокри крака и не усещам.
      По принцип зимата съм в гората, но 2-3 пъти на зима се случва и по пътя. Преди 5-10 години не ми беше студено...
      Имам и за по-топло време, същата марка и съм изключително доволен от качеството. Няма друго яке да издържи 5-6 години в трънаците, отвън е раздърпано и избеляло, но все още му работи мембраната.
      Зимните полицейски кубинки се носят с тънки чорапи освен ако не са поне с номер по-големи! А за да ти мръзне торса и главата значи каската и якето са калпави независимо какво пише по етикетите!
      "Do not correct a fool, for he will hate you;
      Correct a wise man, for he will appreciate you."

      Коментар


      • От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

        Иначе - вестници!
        Чудеса правят под екипа ако ножа опре до кокал.
        Е..м ти мембрани...
        Тая сутрин беше -5.
        Дръжките на 75%, на дланите пари през кожата на ръкавицата обаче палците ми позамръзнаха.
        И на 100% да ги включа няма да ми сгреят края на пръстите.
        Трябва да "обувам" зимните ръкавици, види се.
        Все пак зима си е.
        Враг усраине

        Коментар


        • От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

          Два чифта "хавлиени" чорапи и най-обикновени "ловни обувки" (при това не са високи, нито "половинки") от Декатл0н се представиха много добре миналата Неделя, 180 км, рано сутринта. По принцип и аз карам с кубинки и винаги в студено време ми мръзнеха пръстите на краката.
          Публикувайте отговор

          Коментар


          • От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

            Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
            Два чифта "хавлиени" чорапи и най-обикновени "ловни обувки" (при това не са високи, нито "половинки") от Декатл0н се представиха много добре миналата Неделя, 180 км, рано сутринта. По принцип и аз карам с кубинки и винаги в студено време ми мръзнеха пръстите на краката.
            Как карате с хавлиени чорапи не мога да си представя...Аз ползвам тънки вълнени безшевни от мерино-топлят прекрасно и са комфортни дори и влажни...Е не карам по горите а по пътищата[emoji4] с пистаче. Иначе си взех термо бельо от Лидъл-ските върши доста добра работа...В тоя ред на мисли някой пробвал ли е цялостно термо от мерино http://www.woolcollection.com/catalog.php?dv=2 ?

            Коментар


            • От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

              Точно тези са супер, отлични впечатления!
              Турски са, малко по-дебели от айсбрейкър, цената е на половина.
              Имам няколко чифта но не помня дали съм карал с тях.
              Ползвам ги на планина само.
              Не виждам причина да не "работят" и за езда, стига човек да има нужда от тях.
              Враг усраине

              Коментар


              • От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

                Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
                Точно тези са супер, отлични впечатления!
                Турски са, малко по-дебели от айсбрейкър....
                А как са като усещане "боцкат" ли?Че ги нося на голо[emoji12]

                Коментар


                • От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

                  Няма такова нещо

                  Просто не са толкова ефирни като айсбрейкъра но не са като вълнените пуловери на баба!
                  И "работят" разкошно.
                  Много пъти съм се канил да взема един к-кт icebraker просто за тест и всеки път спирам, като видя етикета с цената!
                  Защо да дам 2 пъти повече пари след като тези работят? Чак толкова любопитен не съм!
                  Враг усраине

                  Коментар


                  • От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

                    Мда....и аз съм с три комплекта термобельо от лидъл и го слагам ,поне горнището,по лесно ми се плъзга якето отгоре.На мотора върши работа,като се прибера в гаража и ми става студено докъто не сваля термобельото,аз по принцип от години ходя по къс ръкав и зимата,даже нямам фланели никакви,дразнят ме и не ми е удобно

                    Гледам полицейски кубинки има няколко вида,има едни комбинация със плат,бива ли ги?


                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:86166042_1_800x600_politseyski-kubinki-gr-sliven.jpg
Прегледи:1
Размер:40.6 КБ
ID:5689604

                    Карам в момента със турестически,високи леки,със мембрана,топлят не пускат вода,но ако се ударя няма да помогнат,а веднъж вече си смених ноктите на единия крак.
                    Последно редактирано от Roninn; 02-11-15, 15:15.
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

                      Вече трета зима ще се разхождам с този модел:
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:16489336736afb78a5f1df72cbc74163.jpg
Прегледи:1
Размер:54.5 КБ
ID:5689620
                      Изключително удобни, вътре е мека естествена кожа, не спарват, топлят и не пускат вода.
                      Кожата не е от най-дебелите, няма да изкарат 20 години, като френските ми кубинки от 62-а, но си заслужават.
                      Което ме подсеща да ги намажа с вакса.

                      Коментар


                      • От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

                        @Ronin,kубинките не са особено добра идея,защита с тях никаква.По -добрия вариант са боти/ботуши в смирненски срещу входа на мол-а един момък внася и продава мото екипировка,има доста добри модели на сносни цени.
                        Последно редактирано от HEMO; 02-11-15, 18:35.

                        Коментар


                        • От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

                          Ходих веднъж,пет пъти минах от там и не го намерих,после звъннах ,обясниха ми,оказа се че лично съм правил ел.инсталацията на магазина и не го знам.Така и неможах да го видя какво има
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

                            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                            Ходих веднъж...
                            Сега видях във фейсбука че отива за стока и няма да работи до 9.11...ако имаш профил търси "Тео Пенов" и "Moto Mall"

                            Коментар


                            • От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

                              Първоначално публикуван от HEMO Преглед на мнение
                              Сега видях във фейсбука че отива за стока и няма да работи до 9.11...ако имаш профил търси "Тео Пенов" и "Moto Mall"

                              ОК,кубинките обаче ги поръчах вече
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар


                              • От: Да поговорим за екстрите по нашите мотори

                                Първоначално публикуван от ;2852664
                                [ATTACH=CONFIG]835587[/ATTACH]
                                Я ми кажете, че и друг път съм се чудил - каква функционалност носи тая дунапренена екстра (освен да носи гордо надписа - в случая "ТОММI") на кормилото?!?
                                SUZUKI V-STROM 1000
                                Jeep Cherokee 2.5CRD
                                TOYOTA PREVIA 2.4 'youngtimer
                                о889 525 о74 - Владо

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X