Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Honda XRV Africa Twin

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Honda XRV Africa Twin

    Ето още малко тунинг от мене, нали обичам.
    След като лятото си изгорих един чисто нов текстилен панталон на тръбата на гърнето и му направих дупка, реших да взема някакви мерки.
    Протекторът, който сложих, е на около сантиметър от самата тръба и май ще свърши работа. Изглежда малко малък на фона на целия мотор, ама карай...

    Преди:


    След:
    Човекът е човек, когато е на път...

    Коментар


    • От: Honda XRV Africa Twin

      С какви скоби го закрепи към ауспуха , можеш ли да покажеш , че и аз искам на едно място да добавя нещо такова
      Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
      Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
      Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

      Коментар


      • От: Honda XRV Africa Twin

        Скобите са стоманени, лентови със винт, с който стягаш и отпускаш.
        Ето на тази снимка се вижда по-добре:



        Протекторът си вървеше със две скоби в комплект, но едната ми дойде малка и си купих за лев и петдесет от Практикер по-голяма и пасна бомба.
        Човекът е човек, когато е на път...

        Коментар


        • От: Honda XRV Africa Twin

          А маркучите от къде ги взехте? Освен маркучите и болтовете се сменяват като гледам ?
          В Австрииския Africa Twin форум постоянно излизат теми за доволни хора които са сменили старите маркучи с тези. До сега никой не се оплакал ... даже го предпоръчват на всеки нов регистрирал се там ... дори и на мен
          Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
          Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
          Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

          Коментар


          • От: Honda XRV Africa Twin

            Маркучите ги купих от сайта на HEL, имат си и онлайн магазин, пристигнаха до България за една седмица и със доставката ми излязоха някъде към 190 лв.
            Комплектът включва три маркуча и необходимия брой "banjo" болтове и шайби, нищо друго не ти трябва. Освен половин литър спирачна течност и няколко свободни часа, кажи го ден.
            Човекът е човек, когато е на път...

            Коментар


            • От: Honda XRV Africa Twin

              Преди 3-4 години смених оригиналните маркучи с метални :http://www.venhill.co.uk/
              Цената беше по-малко от 50 паунда до България за комплект маркучи и всички необходими болтове и шайби.
              Нямам никакви оплаквания до сега
              Cherokee WJ 4.0L- NP242
              Honda Africa Twin XRV 750

              Коментар


              • От: Honda XRV Africa Twin

                Между другото едни англичани правят маркучи хел и в България, намират се в едно село до Велико Търново, мисля че драйвъра им е представител за София. Могат да се поръчат и индивидуално за мотора-по размер, цвят, накрайници§со

                Коментар


                • От: Honda XRV Africa Twin

                  Първоначално публикуван от Gichev Преглед на мнение
                  Между другото едни англичани правят маркучи хел и в България, намират се в едно село до Велико Търново, мисля че драйвъра им е представител за София. Могат да се поръчат и индивидуално за мотора-по размер, цвят, накрайници§со
                  Да, знам го даже къде живее англичанина в Момин сбор. Говорих с него по скайпа и наистина няма проблеми да се направят други дължини. На мен ми трябват малко по-дълги маркучи. Мисля, че през него цената излиза по-добра. Като си ходя по Търново ще мина да се видя с него и да го разпитам...
                  LZ2NKM

                  Коментар


                  • От: Honda XRV Africa Twin

                    Къде може да се намери този представител за София??
                    Gnome Rhone AX2 800 1938
                    Yamaha XT600Z 1VJ 1986
                    Husqvarna Te 510 1989
                    Argvmentvm ad novitatem

                    Коментар


                    • От: Honda XRV Africa Twin

                      Няма в София!
                      Пиши им по скайпа, или им пусни ЛС ... регистрирани са тук!
                      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                      Коментар


                      • Re: Honda XRV Africa Twin

                        Скоро правих Априлията на съседа, чиито маркучи бяха тотално изтръпнали след пожар. Той даде да му направят нови маркучи някъде в София и бях впечатлен от качеството им. Метална оплетка, много добри холендри и много добра кербовка.
                        На заготовките пишеше Italy. Мисля че спомена за цена под 30 лв на маркуч. Като го видя ще питам къде ги правят.
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • От: Honda XRV Africa Twin

                          За София съм представител на маркучите HEL.

                          Единичен маркуч + фитинги от неръждаема стомана на крайна цена 78.00 лв., с включено ДДС и доставка.

                          Като може и да бъде поръчан и с по дълъг размер и цената не се променя.


                          0879 046 126 - Сандра

                          Коментар


                          • От: Honda XRV Africa Twin

                            От известно време се заглеждам по АТ750, но сега няма голям избор. Има една Аfrika в cars.bg - RD04-L, '90г., черно-бяла. Ако някой знае нещо за нея или друга Африка 750 ще съм благодарен за информацията.
                            ЧНГ на всички и успешна 2012г.!

                            Коментар


                            • От: Honda XRV Africa Twin

                              http://xrv650story.eu/

                              Коментар


                              • От: Honda XRV Africa Twin

                                Здравейте Африканци,
                                дойде време и аз да се похваля.....от две седмици съм горд собственик на Африка. За съжаление популацията на Африките в България не се увеличи, а просто една мигрира от Пловдив във Варна. Смятам да използвам студените месеци за техническо опознаване и подготовка на машината за сезона, а на пролет се надявам с някои от вас да се срещнем по пътищата....

                                Поздрави.
                                0882 415159

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X