Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Top 8 Adventure Мотоциклета за 2013 + 8 Adventure ездача в Алпите (не пропускай)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Top 8 Adventure Мотоциклета за 2013 + 8 Adventure ездача в Алпите (не пропускай)

    Голям екстрим , голям страх. И с колата ли е такъв страх?



    В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

    Коментар


    • От: Top 8 Adventure Мотоциклета за 2013 + 8 Adventure ездача в Алпите (не пропускай)

      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
      Да не цитирам излишно мнения, но така както го обяснихте за 17%, острите камъни и кални коловози, това го спускам с ЦРФ без багаж, но с много страх а на ендуро състезание му казват "екстрим".
      Знам, че сте много, много добри...
      Не аз. Ф-ката Дакар е много, ама много добра. Аз се наврях в съответното място по глупост.
      А Ямахата беше на един нов колега, който ме помоли да му я измъкна от подобно място (където се беше наврял по ентусиазъм).

      Коментар


      • От: Top 8 Adventure Мотоциклета за 2013 + 8 Adventure ездача в Алпите (не пропускай)

        Първоначално публикуван от ezhko Преглед на мнение
        Не аз. Ф-ката Дакар е много, ама много добра. Аз се наврях в съответното място по глупост.
        А Ямахата беше на един нов колега, който ме помоли да му я измъкна от подобно място (където се беше наврял по ентусиазъм).
        Супер!
        В такъв случай заменям Хонда ЦРФ 250Х 2007 в много добро здраве, още неотвярана с оригинално бутало, негоряща масло малко карана и много падала за БМВ Ф-ката Дакар.
        Така и аз ще се науча да карам оффроуд, не че мога и по пътя де...
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • От: Top 8 Adventure Мотоциклета за 2013 + 8 Adventure ездача в Алпите (не пропускай)

          Да напиша и аз до дядо Коледа, какво бих искал да ми подари - Triumph Tiger 1050.
          Защо?
          - Защото от всичките ми мотори, най-много се радвам на сегашния ми triple (885). Пък и Tiger Sport-ът е един тежък speed triple - точно каквото ми допада лично.

          Ако са останали някакви наличности и от Super тенджерата - и от нея бих искал една бройка - да го видим тоя cross plane дали има нещо общо със стария 850цц след '96та


          И за да остана скромен, ще спра до тук, иначе много писане ще падне

          Коментар


          • От: Top 8 Adventure Мотоциклета за 2013 + 8 Adventure ездача в Алпите (не пропускай)

            Ей така, да не замира темата или да пуснем духът от бутилката, кой от двата отива на пазара???
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:unnamed.jpg
Прегледи:1
Размер:155.6 КБ
ID:5671226
            The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

            Коментар


            • От: Top 8 Adventure Мотоциклета за 2013 + 8 Adventure ездача в Алпите (не пропускай)

              вариант "none of the above" ?

              Коментар


              • От: Top 8 Adventure Мотоциклета за 2013 + 8 Adventure ездача в Алпите (не пропускай)

                Първоначално публикуван от beero Преглед на мнение
                вариант "none of the above" ?
                Нямам мераци за такъв вариант
                The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

                Коментар


                • От: Top 8 Adventure Мотоциклета за 2013 + 8 Adventure ездача в Алпите (не пропускай)

                  Аз ако бях, щях да си оставя Триумфа! Нямам обективни доводи, просто лично мнение.
                  SUZUKI V-STROM 1000
                  Jeep Cherokee 2.5CRD
                  TOYOTA PREVIA 2.4 'youngtimer
                  о889 525 о74 - Владо

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X