Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Айде на новата "Африка"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Айде на новата "Африка"

    Немското списание "MOTORRAD“ (Ausgabe 07/2017) избра "новата" Африка за мотор на годината!

    Прикачени файлове

    Коментар


    • От: Айде на новата "Африка"

      Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
      Немското списание "MOTORRAD“ (Ausgabe 07/2017) избра "новата" Африка за мотор на годината!
      Това да го видя няма да повярвам, немски журналисти да обявят не-немски мотоциклет/автомобил за по-добър от немските ... има нещо гнило в Германия .

      Коментар


      • От: Айде на новата "Африка"

        Колко да е гнило ... карах го.
        Две различни машини на различни места.
        Смея да твърдя, че няма тежко ендуро или турър, което да не съм карал .... всичко което го има или го е имало на пазара.
        Все още съм си със старата Африка, но .... единственото нещо за което я бих заменил е .... Новата.
        Лично мнение ... но май, се потвърждава .. от некой ....
        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

        Коментар


        • От: Айде на новата "Африка"

          И аз да отбележа, че го карах и напълно съм съгласен с класацията. Не виждам в момента, коя марка може да го конкурира по всички показатели - визия, окачване, двигател, килограми, качества и цена. Много се надявам на Yamaha T7 Concept, но нека първо да го видим.

          Коментар


          • От: Айде на новата "Африка"

            мнението ми да не се счита като "цапане" на темата. карамл съм хонда ендуро 250 и знам за какво иде реч.
            очаквам повече инфо /у нас де/ за новата мултистрада 950. оказва се доста по-добра по някои показатели от голямата 1200
            https://www.youtube.com/watch?v=L4uAR4UG2Cg

            Коментар


            • От: Айде на новата "Африка"

              Нямах предвид качествата на мотоциклетите, а обективността на немските авто-мото медии, при тях винаги немското е по-добро, за това се учудих.


              Новата Африка има вече един доста сериозен конкурент, като вземем под внимание не само по-общото понятие "адвенчър-байк", но и размер на колела (21/ 18 ), ход на окачване и ЦЕНА и това е новия KTM 1090 Adventure R.

              Който с отстъпката от 2,49% в Германия е с 300 Евро по-скъп от CRF1000L Africa Twin ABS или €12,895.
              Има 31 к.с. повече, окачване WP, спирачки Brembo.
              Последно редактирано от Ro-di; 01-04-17, 09:53.

              Коментар


              • От: Айде на новата "Африка"

                Не съм я карал,но очакванията ми са наистина да е най-добрия мотор в класа си...Европейците няма да се научат да правят мотори като японците никога...
                Не мисля ,че има и допирни точки със старата Африка...
                PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                0899187766

                Коментар


                • От: Айде на новата "Африка"

                  Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                  Ако виси още в сервиза дето беше, ще го снимам! Със собственика лично не се познавам но предполагам че мога да му взема телефона от майстора в сервиза!
                  Мерси колега. Моята идея беше да се стяга и да се кара, не да се продава. Ще го мисля и ако се обадя ще кажа каква е хавата.
                  "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

                  Коментар


                  • От: Айде на новата "Африка"

                    Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
                    Не съм я карал,но очакванията ми са наистина да е най-добрия мотор в класа си....... .... ...
                    Карах я!
                    Лично на мен много ми допадна.
                    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                    Коментар


                    • От: Айде на новата "Африка"

                      ето и тук се чудят и питат кое е по-добро-ръчна или автоматична. да ама и тестват...
                      http://www.motorcycle.com/shoot-outs...le.com20170414

                      Коментар


                      • От: Айде на новата "Африка"

                        и продължават да тестват! леле леле докъде се докарахме,а? http://www.motorcycle.com/shoot-outs...90-adventure-r

                        Коментар


                        • От: Айде на новата "Африка"

                          Първоначално публикуван от boda nx Преглед на мнение
                          и продължават да тестват! леле леле докъде се докарахме,а? http://www.motorcycle.com/shoot-outs...90-adventure-r
                          Само аз ли не разбирам какво точно се има предвид с този екзистенциален въпрос ?

                          Коментар


                          • От: Айде на новата "Африка"

                            да се... обоснова значи. само гледаме картинки и мечаем! не съм чул досега в България някъде някой да е направил /или да прави/ такъв тип тест на нови модели мотоциклети, независимо от стила им. колкото до екзистенциалната част-малко на шега - без никой да се обижда, е изключена една марка с три букви от германия...може би защото са американци.

                            Коментар


                            • От: Айде на новата "Африка"

                              Аз пък не съм чул някое представителство тук да даде мотор за тестове. Сигурен съм, че ще се намерят сериозни карачи да тестват, дори безплатно!

                              Коментар


                              • От: Айде на новата "Африка"

                                В Пловдив в Бултрако даваха една нова Африка за тест драйф някъде един-два месеца през пролетта на миналата година. Мисля че беше от автоматиците. Имаше списък с чакащи "тест пилоти". После някой я купи тази Африка и край. Повече не са давали и вадили такъв мотор за тест-драйф.
                                Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                                Златомир Попов - Forry

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X