Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Айде на новата "Африка"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Айде на новата "Африка"

    Малко прясно инфо - големите фирми вече са готови и с тунинга...
    В случая Touratech и Hepco & Becker...
    Прикачени файлове

    Коментар


    • От: Айде на новата "Африка"

      Финансиране и цени в Германия:
      Цена - 12700 Е
      Пример 1
      Плащате 50 % - 6350 Е и след 3 години, връщате, доплащате или дофинансирате
      Пример 2
      48 месеца - 0 предплащане, по 195 Е на месец, 3.92% лихва - остатък 4930 Е
      (срок на доставка 4 седмици)
      Прикачени файлове
      Последно редактирано от ivied; 31-01-16, 19:47.

      Коментар


      • От: Айде на новата "Африка"

        Първоначално публикуван от Сергей Янков Преглед на мнение
        Да.......ама не. Вчера бях на Ботевградско, но уви. Имало само един екземпляр, който бил изложен в шоурума на България.
        Е да.......и пак............да.Червения го обикалям по цял ден,синия ако не са си го взели може да е на България,не знам ти къде си ходил......но на Ботевградско има "мостра" за гледане!!!!
        Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
        Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
        Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
        Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

        Коментар


        • От: Айде на новата "Африка"

          В София може и да е само един екземпляр, но това не значи, че изобщо в България има само един брой от тази моторетка. Нова Африка има и в Пловдив в Бултрако, и я дават безплатно за тест драйв. Един приятел, който сега кара КТМ 990 Адвенчър се е записал за тест след, около седмица... В същност датата на теста не е строго определена. От Хонда се обаждат на хората от списъка, когато има възможност и времето позволява.
          Моят приятел спомена, че с нормална скоростна кутия моторът струвал 22 500 лева, а с автоматична скоростна кутия, като на скутер струвал 25 000 лева, но не съм го питал и не разбрах с ДДС-то ли са тия цени или без.
          Последно редактирано от ВладиЧ; 02-02-16, 16:41.
          Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
          Златомир Попов - Forry

          Коментар


          • От: Айде на новата "Африка"

            цените отдавна ги има на сайта на Бултрако:
            ЦЕНИ
            CRF1000L Standard:23 695 лв.
            CRF1000L Tricolor/HRC:24 295 лв.
            CRF1000LA Standard:24 995 лв.
            CRF1000LA Tricolor/HRC:25 695 лв.
            CRF1000LD Standard:27 295 лв.
            CRF1000LD Tricolor/HRC:27 895 лв.

            първите 2 на практика не може да се поръчват, защото от 1 януари 2016г всички мотори над 125сс продавани в ЕС трябва да са с АБС.

            а вече кой колко може да се пазари си е въпрос на лични умения
            LZ1NDI
            DR650SE K8

            Коментар


            • От: Айде на новата "Африка"

              Първоначално публикуван от nii Преглед на мнение
              Без да искам намерих цялото клипче
              Калин - О88 б579I9I
              Обичам да пътувам, не обичам да пристигам.

              Коментар


              • От: Айде на новата "Африка"

                На мен пък ми се иска да видя такива клипчета с DCT-версията и да чуя отзиви от каращите я...
                SUZUKI V-STROM 1000
                Jeep Cherokee 2.5CRD
                TOYOTA PREVIA 2.4 'youngtimer
                о889 525 о74 - Владо

                Коментар


                • От: Айде на новата "Африка"

                  И на мен ми се иска. Само че ми се иска да ги видя не от профи-та, а от обикновенни любители (напреднали ентусиясти) за които мога да съм сигурен (поне малко от малко), че не са взели тлъст хонорар от която и да било заинтересована страна. Защото такива заинтересовани страни са много. Като се почне от Хонда и се мине през БМВ, Триумф, Ямаха и разните фирмички за тунинги и аксесоари, които очакват да избият рибата с аксесоари за новата Африка и се свърши с това или онова списание което се е наело да лансира определени идей според читателския си интерес. Видях мотора на живо и ми хареса, но определено ще изчакам и да му видя детските болести, защото от Хонда може и много да се старали по Африка v2.0 но последните 20 години (а може и повече в този сегмент) не са пускали машина дето да е абсолютно безпроблемна от самото начало включително и старата Африка и Трансалпа. Например на новата Африка ми направи впечатление, че обтегача на ангренажната верига е същият като на Варадерото, което може и да е плюс, защото на Варадерото този обтегач даваще ядове, но може и да е минус пак по същтат причина. Аз лично много я чаках тази Африка, толква много че накрая се отказах че от Хонда ще я направят и си взех последната генерация Варадеро. Сега определено няма да бързам. Нека минат 2-3 подобрени модификаций и тогава ще се изръся пак с 20 - 30 бона за нов мотор.
                  Honda Transalp XL600v PD06 1993 - откраднат в Лондон.
                  Honda Varadero XL1000 SD03 2011

                  Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

                  Коментар


                  • От: Айде на новата "Африка"

                    Първоначално публикуван от Grayfox Преглед на мнение
                    Видях мотора на живо и ми хареса, но определено ще изчакам и да му видя детските болести, защото от Хонда може и много да се старали по Африка v2.0 но последните 20 години (а може и повече в този сегмент) не са пускали машина дето да е абсолютно безпроблемна от самото начало включително и старата Африка и Трансалпа. Например на новата Африка ми направи впечатление, че обтегача на ангренажната верига е същият като на Варадерото, което може и да е плюс, защото на Варадерото този обтегач даваще ядове, но може и да е минус пак по същтат причина. Аз лично много я чаках тази Африка, толква много че накрая се отказах че от Хонда ще я направят и си взех последната генерация Варадеро. Сега определено няма да бързам. Нека минат 2-3 подобрени модификаций и тогава ще се изръся пак с 20 - 30 бона за нов мотор.
                    И аз така. Само че яхнах новия Кростурър-втората модификация. Тамън докато му се наситя и новата Африка ще си покаже има ли детски болести. И аз съм привърженик на теорията, че е по добре да вземеш МПС от последната модификация на предишния модел, отколкото първата модификация от нов модел. Иначе за мотори Хонда ми е фаворита.
                    BMW R1200GS LC EXCLUSIVE, Triumph Tiger 800 XRx, Honda Transalp 600
                    LAND ROVER Discovery II V 8 - 4.0, BMW 530 xDrive
                    Не е достатъчно да си знаеш цената, трябва да се отчита и търсенето.

                    Коментар


                    • От: Айде на новата "Африка"

                      В новия брой на "Motorrad news" има сравнение с BMW F800 GS. След подробен преглед и анализ, Хонда е фаворита - единствено като разход и спирачки (ABS) отсъпва донякъде.
                      Прикачени файлове
                      Последно редактирано от ivied; 06-03-16, 20:22.

                      Коментар


                      • От: Айде на новата "Африка"

                        Нищо страно и изненадващо. Модел от 2008 година срещу модел от 2015 година и 800 кубика срещу 1000 кубика.
                        Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                        Златомир Попов - Forry

                        Коментар


                        • От: Айде на новата "Африка"

                          Конкретно сравнена с това Бмв винаги бих предпочел Хонда-та...Не всичко опира само до техническите данни,мотора трябва да е и красив за мен,да има тръпка като го погледна ;-) Бмв-то е доволно грозно за мен...

                          Коментар


                          • От: Айде на новата "Африка"

                            Аз бих предпочел БМВ... По-ниска цена, по-добри спирачки, по-нисък разход, по-нисък център на тежестта, вече тестван във времето с оправени детски болежки. Красиво-грозно, това за мен не са критерии за оценка на експедиционен мотоциклет, а критериите ми са удобно, функционално и т.н.
                            Въпрос на вкус... Както казала котката, когато я попитали, защо си ближе лапите.
                            Последно редактирано от ВладиЧ; 07-03-16, 07:45.
                            Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                            Златомир Попов - Forry

                            Коментар


                            • От: Айде на новата "Африка"

                              Не подменяй животното! И не са лапите!
                              Иво (таксито) Андреев
                              0988 91 80 50
                              Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                              Коментар


                              • От: Айде на новата "Африка"

                                Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
                                Аз бих предпочел БМВ... По-ниска цена, по-добри спирачки, по-нисък разход, по-нисък център на тежестта, вече тестван във времето с оправени детски болежки....
                                Това с центъра на тежестта не го знам, но F800GS e и доста по-лек, малко по-икономичен, а и ако правилно се ориентирам от анимката на статията товари повече... все неща които за важни за адвенчър мотор! Аз също бих го избрал него.
                                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X