Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пожар на Витоша

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пожар на Витоша

    Молим: http://www.mediapool.bg/na-tragvane-...ews222093.html
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • От: Пожар на Витоша

      Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
      Чакай ти от Марто бирата , ама си вземи и ти за всеки случай ... аз все още чакам спечелената от бас
      Аз пък по това време ще садя борчета на аспаруховския плаж, белким се хванат след поливката с биричка и торенето с цаца
      Да ти пратя ваучер за бирата и цаца? (b)

      Коментар


      • От: Пожар на Витоша

        Може може ... но ще е след срока от 2 години от баса или точно казано 10.07.2014 До този момент няма застрояване и прочие. Това че някой нещо ще подарява е бъдеще неясно
        Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
        A POS
        0885600200
        За момента пасажер

        Коментар


        • От: Пожар на Витоша

          Първоначално публикуван от duvi Преглед на мнение
          Може може ... но ще е след срока от 2 години от баса или точно казано 10.07.2014 До този момент няма застрояване и прочие. Това че някой нещо ще подарява е бъдеще неясно
          Употребил съм знак за приблизителност ~ Но, ако искате да садим борчета в рзерват и поемате гаранциЙ, че няма да ни арестуват, глобят и т.н. - става. Може Цеко да ги хареса борчетата в градинката си и да не ги изрине с булдозеро...
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: Пожар на Витоша

            Аз ше дойда да гледам как работите

            Коментар


            • От: Пожар на Витоша

              Докарй бебо, и аз ще домъкна моя палавник. 20 юли остава ли? Място и час на сглядата?
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • От: Пожар на Витоша

                Хубаво, де, бОрчета ще вземете ли. На кОго да дам пари ? Там - на мястото на пожара ли ще се сАди ? Имам скъсано мускулно влакно в момента и ще се тътря яваш-яваш, ама требва да съм подготвен. ЗмиЙ има ли ? С ботуши ли требе да се оди ?
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: Пожар на Витоша

                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  Употребил съм знак за приблизителност ~ Но, ако искате да садим борчета в рзерват и поемате гаранциЙ, че няма да ни арестуват, глобят и т.н. - става. Може Цеко да ги хареса борчетата в градинката си и да не ги изрине с булдозеро...
                  То , аз щях да напиша същото че трябва съгласуване с определени инстанци на бюрокрацията ама , не е нужно слет като ще се засадят няколко броики .
                  Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                  Коментар


                  • От: Пожар на Витоша

                    Гледам,че пишат и модератор и супер такъв-що не се отдели саденето на борчета в друга отделна тема,а тая да си остане такава,каквато е.

                    Коментар


                    • От: Пожар на Витоша

                      Време е за втори пожар там и познайте кого ще търсят после, нищо, че може да се случи седмица след борчесаденето
                      Накрай Железница имаше една убава кръчма - да ги засадим в близост до нея, а ?
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • От: Пожар на Витоша

                        Момци, да ви поразочаровам. Едно че в този район е забранено да се залесява, а и ред други дейности, и второ съвсем безсмислено е точно там да се сади борче. И сто да посадим корояда ще закуси с тях. И аз се насилвах да вярвам че младите дръвчета иглолистни не ги напада, да ама не. Мога да покажа на неверующите. Два варианта: Садим борчета на друго място или в разрез с разпоредбите садим на пожарището но широколистни някакви.
                        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                        Коментар


                        • От: Пожар на Витоша

                          Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                          Докарй бебо, и аз ще домъкна моя палавник. 20 юли остава ли? Място и час на сглядата?
                          Бебо отдавна е ВИЛНЕЙКО Ще го взема!

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          ...Накрай Железница имаше една убава кръчма - да ги засадим в близост до нея, а ?
                          Все по-добре ми изглежда 20-ти

                          Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                          ...Два варианта: Садим борчета на друго място или в разрез с разпоредбите садим на пожарището но широколистни някакви.
                          До кръчмата е по-добре!

                          Коментар


                          • От: Пожар на Витоша

                            Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                            ..
                            До кръчмата е по-добре!
                            "Брезите" ли се визират?
                            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                            Коментар


                            • От: Пожар на Витоша

                              Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                              "Брезите" ли се визират?
                              Шкембето там е мноооого добро.
                              подаръци за мъже от FACOM
                              промоция на читави инструменти

                              и на хоби такива

                              тел. О879 Ч8Ч 2З5

                              Коментар


                              • От: Пожар на Витоша

                                Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                                "Брезите" ли се визират?
                                Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                                Шкембето там е мноооого добро.
                                Ама отиваме вече почти в Плана
                                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X