Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пожар на Витоша

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пожар на Витоша

    Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
    Ми нещем. Искаме да видим как някой ще посади дърво на Витоша и ще спре да пише как се строят хотели там където е абсолютно безакълно. Ако ли пък е упорит току виж посадил цяла гора след загубени басове
    Това, за твое огромно разочарование, няма да ме спре да пиша истини. Защото всичко лошо, което съм предвидил, се е случило. Тука е така. Както например предвиждам, че като поотрасне посаденото борче, някой местен много заможен баровец хотелиер ще го резне, за да си го тропне в ресторанта за гостите на Коледа. Така де, тя планината нали е за това.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • От: Пожар на Витоша

      Не пишеш истини а основно глупости. Карам го на изкуствени елхи от и аз не знам вече колко години но са много и дърво от гората не съм рязал и няма и да го направя. Не се отоплявам на дърва, въглища, използвам екологично чисти горива и дори пушеци не произвеждам.
      Предлагам да спрем да се драчим и като главен дупкокопач да обявиш час и масто за стартиране на мероприятието.
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • От: Пожар на Витоша

        Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
        Явно няма да се копат дупки. Дали да не атакуваме Зайко?
        Утре на параклиса ще има някаква збирка , банкет. Иначе аз ще съм в горите телилеиски за гъби и проба на новия стар нисан.
        Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

        Коментар


        • От: Пожар на Витоша

          Ква я мислехме, ква стана...?

          Коментар


          • От: Пожар на Витоша

            Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
            Ква я мислехме, ква стана...?
            И да наснимате утре дупкокопането, и добре да си изкарате. Аз набивам със Зайко по горите тилилейски да поприбера реколтата пък после може и да се похваля в гъбарската тема.
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • От: Пожар на Витоша

              Обявил съм час. За всеки случай, тъй като живея доста далече от майдана (демек нещото като площад при сградата на общината) на Бистрица, нека да не бъде 10,00, а 10,30 ч. Мисля да засадя борче някъде по пътя към Железница. Тъй като не знам как е правилно, чакам идеЙ къде да бъде - близо до други такива или самотно или как ?
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • От: Пожар на Витоша

                Чайте са!....Къде е тази кръчма "Параклиса",и в колко часа да сме там зяпачите? Аз ше зема по-гоуема лупатъ да има!...Ама нема да работа!!!....А, може малко фотоси да понаправя, та да запечатам за поколенията събитието!

                Коментар


                • От: Пожар на Витоша

                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  Обявил съм час. За всеки случай, тъй като живея доста далече от майдана (демек нещото като площад при сградата на общината) на Бистрица, нека да не бъде 10,00, а 10,30 ч. Мисля да засадя борче някъде по пътя към Железница. Тъй като не знам как е правилно, чакам идеЙ къде да бъде - близо до други такива или самотно или как ?
                  Аха, да! В 10:30ч на мегдана в Бистрица е екстра!

                  Коментар


                  • От: Пожар на Витоша

                    Фотоотчет:

                    10,00 часа, подранил, поставям красноречив знак на мястото на срещата:

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:200720142190.jpg
Прегледи:1
Размер:194.0 КБ
ID:5600410

                    Мегданът на Бистрица е пълен с народ и съм паркирал на единственото свободно място, поради което забелязвам, че знакът не се вижда много-много:

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:200720142191.jpg
Прегледи:1
Размер:139.8 КБ
ID:5600411

                    Скривам се на сянка отсреща, пия кафе...

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:200720142192.jpg
Прегледи:1
Размер:140.0 КБ
ID:5600412

                    и чета местните новини:

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:200720142194.jpg
Прегледи:1
Размер:108.2 КБ
ID:5600413

                    Бистришки моми (а не "Бистришки баби") са изпълзяли на припек:

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:200720142195.jpg
Прегледи:1
Размер:140.0 КБ
ID:5600414

                    Селски беГ (а не "селски беК", както взе, че се наложи, идва от "бег" = овен, коч, а не от футболен защитник) с анцуг и тениска, запретната над космато шкембе, както и неизбежните ланци, спира насред мегдана това очукано нещо... със стикер на НСО :

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:200720142196.jpg
Прегледи:1
Размер:187.4 КБ
ID:5600415

                    В този момент забелязвам човек да се навърта около сборния знак:

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:200720142197.jpg
Прегледи:1
Размер:148.7 КБ
ID:5600417

                    Вече е 11 без 15, отивам и го питам дали е за "лесовъдно-озеленителното мероприятие". Да ! Запознаваме се - колегата от форума Борис Проданов.
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Пожар на Витоша

                      След като мина 11,00 и се чух с Търтей, който каза, че не може да дойде, тъй като гледа сам Търтей Jr., с колегата Проданов потегляме бавничко към Железница, оглеждайки се за място с трайни топографски белези, по които да се ориентираме в евентуално проследяване на растежа или вехненето на борчето. Този баЙр нема начин да не привлече Фниманието ни, както и на всеки член на ФорумЪт:

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:200720142205.jpg
Прегледи:1
Размер:115.2 КБ
ID:5600418

                      Отбивката към него се намира на много подходящо място - преди табелата за изход от Бистрица, съответно преди табелата за начало на населено място от другата страна:

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:200720142207.jpg
Прегледи:1
Размер:143.6 КБ
ID:5600419

                      Като започва многообещаващо:

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:200720142206.jpg
Прегледи:1
Размер:173.7 КБ
ID:5600420

                      Има го даже в Google Street view:

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:location-2.jpg
Прегледи:1
Размер:119.0 КБ
ID:5600421
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • От: Пожар на Витоша

                        Боголюбе, изчисти си кутията за ЛС!
                        Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                        Коментар


                        • От: Пожар на Витоша

                          Оказа се обаче, че баш на последния етап от баЙра, добре изглеждащото пътче е станало бая дълбок чакълен улей, изровен от моторджиЙ и дъждове. Продължаваме пеша и по пътя забелязваме малка групичка сходни по размер борчета, но от друг вид (с по-дълги игли) и решаваме да посадим нашето смър(ф)че до тях.
                          Не си кОпувайте такова нещо:

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:product_3405.jpg
Прегледи:1
Размер:26.7 КБ
ID:5600422
                          След като вчера го Зглобявах, тъй като от вибрациЙ се беше разпаднало в калъфа си, днес, то естествено, се изкриви във всички възможни посоки, заприлича на мистрия, на маламашка, на зъболекарско огледало, а най-нахално, в някакъв момент придоби оригиналния си вид, сякаш нищо не му се е случило - колкото да те излъже да не го изхвърлиш. С помощта на някакъв поставен от Боголюб-младши в колата голям нож с надпис "9/11 We'll never forget !!!" изчоплихме 100 кг. камъни, ма-а-а-алко пръст и, ето:
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:200720142200.jpg
Прегледи:1
Размер:255.6 КБ
ID:5600425

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:200720142201.jpg
Прегледи:1
Размер:182.0 КБ
ID:5600424

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:200720142202.jpg
Прегледи:1
Размер:129.5 КБ
ID:5600426

                          Записахме координати:

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:location-1.jpg
Прегледи:1
Размер:101.5 КБ
ID:5600427

                          Малко снимки на околностите:

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:200720142198.jpg
Прегледи:1
Размер:110.2 КБ
ID:5600428

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:200720142199.jpg
Прегледи:1
Размер:122.1 КБ
ID:5600429

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:200720142203.jpg
Прегледи:1
Размер:127.9 КБ
ID:5600430

                          и овреме завзехме позициЙ в "Параклиса", щото в един момент стана фраш, а пък имаше и резервациЙ:

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:200720142204.jpg
Прегледи:1
Размер:167.2 КБ
ID:5600431
                          ...бира с пилешки кожички, телешка глава в шкембе и бон-филе на тиган - на пръв поглед нездравословна комбинация, но д-р Проданов каза, че след положените колосални физически усилия, точно това е възстановителната диета...
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: Пожар на Витоша

                            Аз пък несигурен ( Боже, Боже, до къде я докарах!) кой, кога, къде и дали.....Изобщо не напуснах леглото до 11ч. Какъв изблик на малодушие и неувереност у мен!....Фала двамина ви за положените усилия за залесяването и вспомагането пречистване на въздуха!

                            Коментар


                            • От: Пожар на Витоша

                              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение

                              [ATTACH=CONFIG]727179[/ATTACH]
                              ...бира с пилешки кожички, телешка глава в шкембе и бон-филе на тиган - на пръв поглед нездравословна комбинация, но д-р Проданов каза, че след положените колосални физически усилия, точно това е възстановителната диета...
                              Евала, че сте се рискували от името на Форума по тоя начин Боголюбу..я кАжи, праат ли в тая кръчма както требе телешката глава в шкембе, че рядко се намират майстори на тая манджа ?
                              0899 шест5313нула
                              За всекиго по нещо

                              Коментар


                              • От: Пожар на Витоша

                                Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                                Евала, че сте се рискували от името на Форума по тоя начин Боголюбу..я кАжи, праат ли в тая кръчма както требе телешката глава в шкембе, че рядко се намират майстори на тая манджа ?
                                Кръчмата е доста стара, претендира да е аналог на "31-ви километър" по алтернативния път за Самоков и като такава я славословят по разни кулинарни форуми, бг-мами и т.н. Беше много вкусно, но за търсене на кусури, мога веднага да кажа, че не забелязах мозък в телешката глава в шкембе, а би трябвало да има. Поръчах си и едно телешко варено (само по себе си много хубаво), но не донесоха хрян. За пилешките кожички по подразбиране си донесоха соев сос, макар, че с бирата вървят всякак. Имаше още 1001 вкусотиЙ в менюто и всичко под 5 лв. на порция, явно това й е най-тежкият "аргумент" на кръчмата - много, качествено, на цени от Татово време, без излишни претенциЙ
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X