Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пожар на Витоша

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пожар на Витоша

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    Последно, ограден е целия резерват, или е оградена горящата част от него? Щото в единия случай резерват де-факто нямаме, а в другия имаме.

    За мен е без значение - аз искам там да има гора, независимо дали в резерват, или не.

    ПП: Аз кусури не търся - да не си помисли някой. Най-малкото не съм в позицията да търся. А ако пожара е "олабил" положението с корояда, от него полза така или иначе има. И впрочем ако е така, сега е момента да се доутрепе тая напаст, макар че надали ще се случи.
    Оградена с просеки е само горялата част. Снимките по-горе са от друга част на резервата и там падналата дървесна маса е в пъти повече. Там е и голямата зараза далеч от огъня.
    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

    Коментар


    • От: Пожар на Витоша

      Пускам тук че на доста народ ще му излезе темата. Та: Обади ми се кмета на Бистрица че има организация във връзка с денят на доброволеца, утре 05. 12. 2012г. от 16ч. в читалището на Бистрица, което се намира на цетнтъра на същата, малко след кметството. Помоли ме да пусна инфо тук и също така ако имат възможност да дойдат хора участвали в гасенето на пожара. Ще има демо от пожарната, резонното присъствие на разни държавни люде, и други разни интересни неща. Обещал ми е изрично че няма да има купи и награди, просто един празник.
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • От: Пожар на Витоша

        Да и аз получих покана, така да се каже та може да се видим там
        • Народно читалище "Св. Цар Борис I - 1909", намиращо се на ул."Шопско хоро" №1.
        • Ще видите снимки от бедствието в резервата „Бистришко бранище” , заснети от доброволеца Тихомира Методиева, както и видеоклипове от събитията това лято. Ще се срещнете отново с приятели, участвали в гасенето. Ще се запознаете с нови. За децата ще има демонстрация по гасене на пожари от служители на Столичната пожарна. Предвидили сме и изпълнение на танцовия състав към читалището.



        LZ1ZAH

        Коментар


        • От: Пожар на Витоша

          Ето малко повече: http://offnews.bg/index.php/131987/p...tsa-5-dekemvri
          LZ1ZAH

          Коментар


          • От: Пожар на Витоша

            Да изтупаме темата от прахоляка ама баса си е бас ))

            Първоначално публикуван от duvi Преглед на мнение
            Готово колега аз съм съгласен за басчето. Дай да сложим някъф размуен срок и ако до тогава е застроено получаваш НЕ търкаляща се бутилка "огнена вода" .. ако не е застроено отиваме и засаждаш едно борче

            Deal ?
            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            Разумен срок ~ 2 (две) години. Цеко сега ще пусне лифтовете, след като от горското безплатно "за негова сметка" (която няма да плати, естествено ) му почистят трасетата. Щастливи от "победата" скиорчета и бордистчета ще налазят Витоша през зимата... Дай Боже да няма някоя "случайна" злополука с остарял лифт . Така ще бъде приспано наивното БГ-обществено мнение. Нищо чудно и някакво референдумче да спретнат - не би ли било хубаво да се оползотвори изгорялото, `щот` са к`во - корояди ли да развъждаме ?! Цеко "обиден се оттегля" и прехвърля договорите на "истински сериозен инвИститУр", който е ... пак той
            Първоначално публикуван от duvi Преглед на мнение
            Готово .. слагам дата 11.07.2014 в напомнячката да сме живи и здрави ше видим.

            Емм като гледам някой ще сади борче ) Колега Bogoljub Gagic аз ли да избера вида бор? Кажи като си готов да се качвам да садим !
            Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
            A POS
            0885600200
            За момента пасажер

            Коментар


            • От: Пожар на Витоша

              Първоначално публикуван от duvi Преглед на мнение
              Да изтупаме темата от прахоляка ама баса си е бас ))







              Емм като гледам някой ще сади борче ) Колега Bogoljub Gagic аз ли да избера вида бор? Кажи като си готов да се качвам да садим !

              Обаче искаме снимков материал за доказателство.
              подаръци за мъже от FACOM
              промоция на читави инструменти

              и на хоби такива

              тел. О879 Ч8Ч 2З5

              Коментар


              • От: Пожар на Витоша

                Аз ще осигуря борчето за садене, кажете дата и час.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • От: Пожар на Витоша

                  Е добре де, аз ще снимам
                  LZ1ZAH

                  Коментар


                  • От: Пожар на Витоша

                    Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                    Обаче искаме снимков материал за доказателство.
                    За вас не знам, аз ще гледам лично да проконтролирам.

                    Коментар


                    • От: Пожар на Витоша

                      Явно се заформя спявка
                      подаръци за мъже от FACOM
                      промоция на читави инструменти

                      и на хоби такива

                      тел. О879 Ч8Ч 2З5

                      Коментар


                      • От: Пожар на Витоша

                        Гагич да каже кога и как, аз предлагам 20 юли, неделя, добър ден за пикник.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • От: Пожар на Витоша

                          Злати, вземи 2 борчета. И аз ще засадя едно (ще си го платя лично на място).

                          Коментар


                          • От: Пожар на Витоша

                            Само да се потвърди от главния участник, ще взема дори повече, да посадим всички по едно. Бирата от теб - Пиринско, аз нося валандера.
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • От: Пожар на Витоша

                              Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                              Само да се потвърди от главния участник, ще взема дори повече, да посадим всички по едно. Бирата от теб - Пиринско, аз нося валандера.
                              Чакай ти от Марто бирата , ама си вземи и ти за всеки случай ... аз все още чакам спечелената от бас
                              Аз пък по това време ще садя борчета на аспаруховския плаж, белким се хванат след поливката с биричка и торенето с цаца
                              Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                              0888 315 794
                              LZ1UPI
                              A1 (Rh+)

                              Коментар


                              • От: Пожар на Витоша

                                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                                Разумен срок ~ 2 (две) години. Цеко сега ще пусне лифтовете, след като от горското безплатно "за негова сметка" (която няма да плати, естествено ) му почистят трасетата. Щастливи от "победата" скиорчета и бордистчета ще налазят Витоша през зимата... Дай Боже да няма някоя "случайна" злополука с остарял лифт . Така ще бъде приспано наивното БГ-обществено мнение. Нищо чудно и някакво референдумче да спретнат - не би ли било хубаво да се оползотвори изгорялото, `щот` са к`во - корояди ли да развъждаме ?! Цеко "обиден се оттегля" и прехвърля договорите на "истински сериозен инвИститУр", който е ... пак той
                                Какво от горните неща не се е случило ?
                                Eдно към едно потвърждение: http://offnews.bg/news/%D0%91%D1%8A%...B8_260038.html
                                Последно редактирано от Bogoljub Gagic; 09-07-14, 13:19.
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X