Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пожар на Витоша

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пожар на Витоша

    Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
    Ама отиваме вече почти в Плана
    И към Община Самоков (границата е преди "Ярема")
    Suzuki Jimny, 1.3, 2009

    Коментар


    • От: Пожар на Витоша

      Не разводнявайте темата Сериозно ми се е догледало как някой работи, а аз не!

      Коментар


      • От: Пожар на Витоша

        Имах предвид една друга... ама винаги съм я посещавал във вече нетрезво състояние и не знам как се ходи до нея.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: Пожар на Витоша

          Звучи разочароващо

          Коментар


          • От: Пожар на Витоша

            Ни мой да звучи разочароващо, ще се осведомя къде е кръчмата, сборен пункт 10,00 на мегдана в Бистрица, ако трябва ще обядваме в "Котилото" в Драгалевци.
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • От: Пожар на Витоша

              За утре схемата остава ли..?!

              Коментар


              • От: Пожар на Витоша

                Явно няма да се копат дупки. Дали да не атакуваме Зайко?
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар


                • От: Пожар на Витоша

                  Взел съм "смръчле" (фиданка смърч в саксия, около 1,20 м - 65 лв. ) имам една пошла сгъваема лопата, която се беше разглобила от друсане в колата, попритегнах я, но сигурно ще трябва по-голяма. Който има сериозна лопата - да заповяда. Почерпка - в кръчма "Параклиса" в Железница за моя сметка (без за "Дерхунтер", предвид агресивно-репресивното му поведение спрямо мен във форума) Другата кръчма я били затворили още преди 5 години, щото била абсолютно незаконна.
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Пожар на Витоша

                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    (без за "Дерхунтер", предвид агресивно-репресивното му поведение спрямо мен във форума) ...
                    През.....фиданката му е на derhunter за почерпката, достатъчно му е че загуби баса и няма да пишеш повече небивалици за строежи на писти и хотели на въпросното място.
                    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                    Коментар


                    • От: Пожар на Витоша

                      Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                      ...достатъчно му е че загуби баса и няма да пишеш повече небивалици за строежи на писти и хотели на въпросното място.
                      Изобщо не съм загубил баса. Предсказанията ми се сбъдват поетапно - 2 от 3 засега. Че Цеко банката му (... под страх от затвор и т.н. цензурирам)... да речем, не му е сега така да се каже, подходящият момент да развихри строЙтелство, е друг вАпроЗ.
                      Ето, припомням:
                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      Разумен срок ~ 2 (две) години.
                      1) Цеко сега ще пусне лифтовете, след като от горското безплатно "за негова сметка" (която няма да плати, естествено ) му почистят трасетата. Щастливи от "победата" скиорчета и бордистчета ще налазят Витоша през зимата...
                      2) Дай Боже да няма някоя "случайна" злополука с остарял лифт . Така ще бъде приспано наивното БГ-обществено мнение. Нищо чудно и някакво референдумче да спретнат - не би ли било хубаво да се оползотвори изгорялото, `щот` са к`во - корояди ли да развъждаме ?!
                      3) Цеко "обиден се оттегля" и прехвърля договорите на "истински сериозен инвИститУр", който е ... пак той
                      1) и 2) се случиха, за съжаление. Плюс това му приеха и закон и устройствен план. За 3) в момента нЕма пАре, но ще проима - парите са родово определена вещ, а genus perire non potest, казали ромеите едно време, а на български се превежда: все ще се намерят балъци, които доброволно или принудени от държавата да платят вместо Цеко.
                      Последно редактирано от Bogoljub Gagic; 19-07-14, 17:45.
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • От: Пожар на Витоша

                        Много си далеч от близката планина, а аз в нея живея и съвсем не съм съгласен с твоите точки.

                        1 Да горското чисти едрото под лифтовете и далекопроводите и затова си получава съответните пари. Дребосъка го чистят лифтаджиите. Плаща си .
                        2 Ако визираш аварията със седалковият, то много хора се чудят как до сега не е станало нещо по-сериозно. Причините са две, едната само техническа, че дарака е дърт и се крепи на магия и ТНТМ, а втората и по-важната е персоналът. Ако познаваш поне двама няма никога да се качиш на лифта, а ако познаваш повече ще гледаш и да не минаваш в близост. Относно корояда други къртят кинти и то много преди Цеко да стъпи в планината и продължават да цицат.
                        3 И да я направи тази врътка хотел там където беше пожарът пак казвам че няма да строи. Причините-назад в темата, но ако си беше направил труда да се качиш до там където беше пожара нямаше да хващаш бас и сега да мааш с лопатата
                        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                        Коментар


                        • От: Пожар на Витоша

                          Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                          Много си далеч от близката планина, а аз в нея живея и съвсем не съм съгласен с твоите точки.
                          Стискаш палци Цеко да застроЙ планината и да напраЙ "световен" курорт тип Банско, зер-белким-чунким-санким и ти понапълниш хотела или намериш балък, на който да го шитнеш ? Какъв е тоя плам, с който браниш инвИстициЙти му ?
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: Пожар на Витоша

                            Курорт тип Банско не само не ми харесва но откровено го намразих откакто стана бетонна джунгла. Хотелът си ми е пълен и без Цеко и нямам и намерение да го "шитна" освен на някой балък като теб, но си мисля че си доста лек от към финикийски за да имаш такова нещо. И не го защитавам нито него нито който и да е друг, аз си харесвам планината, скитам си из нея и гледам как някои се гърчат долу в смога.
                            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                            Коментар


                            • От: Пожар на Витоша

                              Ясно. Искаме верига хотели: "Дарлинг-3", 4, 5, по-нависочко, ама мръсни еколози пречат...
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: Пожар на Витоша

                                Ми нещем. Искаме да видим как някой ще посади дърво на Витоша и ще спре да пише как се строят хотели там където е абсолютно безакълно. Ако ли пък е упорит току виж посадил цяла гора след загубени басове
                                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X