Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Акумулаторни електроинструменти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Акумулаторни електроинструменти

    Ейнхел е всичко! Перфоратора и импакта са безчеткови,флекса и винтоверта са класика!С две батерии-1.5 и 3.0 ач. Ако не ми стигнат,ще взема 5ач за 180лв!
    088пет722пет99
    http://www.hydropompi.com/

    Коментар


    • От: Акумулаторни електроинструменти

      Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
      Ейнхел е всичко! Перфоратора и импакта са безчеткови,флекса и винтоверта са класика!С две батерии-1.5 и 3.0 ач. Ако не ми стигнат,ще взема 5ач за 180лв!
      Само за справка : макита 5 Ам ,18 в ми струва 69 евро с ддс и доставка за един брой , два броя са 135 евро . Да не говорим че вече има достатъчно избор и на заместители . Аз за дейности ,малко по-различни от точно професионалните , си заръчах един набор играчки с кабели обаче от ейнхел и очаквам да ги получа .
      По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

      Коментар


      • От: Акумулаторни електроинструменти

        Е,тук е друго! Ние,нали сме баровци и взимаме баси и кинтите,всичко ни е по-скъпо!!!
        088пет722пет99
        http://www.hydropompi.com/

        Коментар


        • От: Акумулаторни електроинструменти

          На мен макита 5ач с елементи самсунг купени от бг и кутия с платка и индикатор от алито ми излиза около 100лв.
          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

          Коментар


          • От: Акумулаторни електроинструменти

            Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
            Само за справка : макита 5 Ам ,18 в ми струва 69 евро с ддс и доставка за един брой , два броя са 135 евро . Да не говорим че вече има достатъчно избор и на заместители . Аз за дейности ,малко по-различни от точно професионалните , си заръчах един набор играчки с кабели обаче от ейнхел и очаквам да ги получа .
            Тук същата батерия с ДДС и фактура излиза на 82 евро и е възможно най-ниската цена ,масово са доста по скъпи.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • От: Акумулаторни електроинструменти

              Аз пък от ибей UK съм купува за познат 3ah китайче Макита за 30-ина лири и той е доволен от нея при положение че ползва и 4ah оригинална.
              Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

              Коментар


              • От: Акумулаторни електроинструменти

                Няма гаранция при китайските батерии какво ще има вътре, а не си заслужава риска, не са 5-10лв. Ако се търси максимално ниска цена по-добре втора употреба оригинална, дори и неработеща в нея се очаква да има 8 здрави елемента. Тези, които сглобих за сега се държат много добре, дори след рязане с ъглошлайфа се затоплят леко, а оригинална 3ач става доста топла.
                0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                Коментар


                • От: Акумулаторни електроинструменти

                  Преди няколко седмици купих 4 бр.по 3 амперчаса за 415 лв.с ДДС оригинални с гаранция
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • От: Акумулаторни електроинструменти

                    Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                    Ейнхел е всичко! Перфоратора и импакта са безчеткови,флекса и винтоверта са класика!С две батерии-1.5 и 3.0 ач. Ако не ми стигнат,ще взема 5ач за 180лв!
                    От сега ти казвам - купи си една 4Ah. Ще ти трябва. При цените тук, спрямо капацитета, 4Аh е най-на сметка.

                    При цена 130лв за 4Ah и 180лв за 5Аh, лично предпочитам (и така съм направил) да си взема 2 батерии 4Ah. Имам 2x4Ah, 1x3Ah и 1x1.5Ah (или 2Аh, не помня), само с едно зарядно, и не съм имал случай да чакам зареждане. На ъглошлайфа и малкия перфоратор слагам 4Аh, на импакта 3Ah, на винтоверта най-често 1,5Ah, ако го ползвам като винтоверт, а не като бормашина.

                    Ъглошлайфа, макар и четков, е много приятна и тиха машинка. Имах такъв, продадох го на колега от форума в полза на безчетков, който поръчах от Германия, защото тук още не го бяха пуснали. Особено предвид цената му (на четковия) е прекрасна машинка. Същото важи и за малкия импакт - цената е смешна на фона на работата, която върши.

                    Безчетковия шлайф например е по-шумен, но пък е 125мм. Задълбочени изследвания колко изкарва батерията на единия и на другия не съм правил.

                    Четков винтоверт не съм имал, но безчетковия кърти мивки.

                    Импакта ми е на 1/2 и си върви с приставка към шестогран. Но е по-скъп от малкия само с шестогран. Също съм изключително доволен от него. В другата тема писах - пълен ремонт на предница на Терано (махане и качване на гуми, всички шарнири, биалетки, смяна на дискове, махане и качване на спирачни апарати и основата им, само болтовете на горните носачи не съм отвивал), на 3Ah батерията беше на 2 от 3 диода за заряд след като приключих, и се дозареди за 10 минути (може и по-малко да е било, просто след 10 минути видях че я е напълнило). Най-дългото чукане беше нещо като 3 секунди, на едната гайка на едната гума и на едната гайка на долен шарнир. Направо се бях размазал от кеф.

                    Та, честито, и дано дълго ти вършат работа. И според мен няма да съжаляваш. Само си вземи 4Ah батерия. За перфоратора и шлайфа си трябва.

                    ПП: Батерия (и машина) от Еinhell-ските ми е загрявала само върху малкия импакт, при доста интензивна работа - пробиване от пълна до празна 4Ah батерия почти нон стоп (с паузи по 1-2 минути между дупките, но 60-80мм дълбочина, десятка в бетон). Машината беше загряла повече от батерията, но далече от всякакви опасни нива.

                    ППП: Впрочем, място с много свежи цени в Германия е www.mytoolstore.de. От там си поръчах безчетковия флекс. 5.2Ah батерия PXC Plus там е 75 евра. С доставката през доставки.де я се вдигне с още 5 кинта, я не. И машините са на добри цени там.
                    Последно редактирано от sparkybg; 05-06-19, 10:08.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Акумулаторни електроинструменти

                      Я да питам,перфоратор макита DHR 242 работи отлично,забелязвам нещо странно обаче.

                      Пробива си доста добре,в един момент променя звука и се чувстват някакви вибрации .

                      Перфоратора си дупчи с пълна сила.

                      Нещо подобно на това.

                      https://youtu.be/SlcZXyf_w-E

                      Перфоратора е на половин година.Пробива без проблем.Да го занеса в сервиза,и какво да кажа,работи ,ама не ми харесва звука по някое време?
                      Последно редактирано от Roninn; 14-06-19, 18:24.
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • От: Акумулаторни електроинструменти

                        Значи нещото е точно като описаното в клипа.
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • От: Акумулаторни електроинструменти

                          Нова ли я купи ?
                          Ако е втора, звънни да ти кажа как се отваря.
                          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                          Коментар


                          • От: Акумулаторни електроинструменти

                            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                            Я да питам,перфоратор макита DHR 242 работи отлично,забелязвам нещо странно обаче.

                            Пробива си доста добре,в един момент променя звука и се чувстват някакви вибрации .

                            Перфоратора си дупчи с пълна сила.

                            Нещо подобно на това.

                            https://youtu.be/SlcZXyf_w-E

                            Перфоратора е на половин година.Пробива без проблем.Да го занеса в сервиза,и какво да кажа,работи ,ама не ми харесва звука по някое време?
                            Същата Макита имам но проблемът не съм срещал.
                            Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                            Коментар


                            • От: Акумулаторни електроинструменти

                              Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                              Нова ли я купи ?
                              Ако е втора, звънни да ти кажа как се отваря.
                              Ако не пречи нз работата, съветвам да не се разчакальосва. Трудно ще бъде сглобена по моята преценка.
                              Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                              Коментар


                              • От: Акумулаторни електроинструменти

                                Отварях дхр263, изглежда същата механика, не срещнах никакви трудности, освен това, че врътката за режимите се вади в точно определено положение. За някой може и да е проблем, не е съвсем проста механика.
                                0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X