Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Акумулаторни електроинструменти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Акумулаторни електроинструменти

    Това на 1/2 или 3/4

    Аз се опитвам да скъсам с макита,но трудно става и се налага да поддържам и двете марки.Силно бих препоръчал девалт за гайковерти.

    Ако трябва,ще се аргументирам.През седмицата ще ходя до едно място с много техника и отлични цени,освен това издават и фактури,ще купувам аку.перфоратори,гайковерти на 205 нютона и батерии

    Между впрочем,имам няколко налични девалт чисто нови на 205 нютона,може да ги пробваме ако обектите са ви наблизо в Пловдив.
    Последно редактирано от Roninn; 06-05-19, 23:49.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: Акумулаторни електроинструменти

      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
      Това на 1/2 или 3/4

      ...девалт чисто нови на 205 нютона,може да ги пробваме ако обектите са ви наблизо в Пловдив.
      На 1/2 работим и съм на поне 5 часа път от Пловдив, все пак благодаря за предложението. Девалт са последните купени на 220 V, че бяха на промоция и още са здрави, но не са набрали "стаж" по обектите. Едно зарядно на колко батерии е добре да има? При нас работят интензивно поне 4 машини през деня на един обект, една или две са в резерв за замяна на аварирали. Обектите са поне два такива едновременно, далече един от друг, а има и групи, работещи само с 1 -2 машини по същото време.
      На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор.
      "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

      Коментар


      • От: Акумулаторни електроинструменти

        Купи Макита модел 281 или 285, компактен, много мощен и много здрав. От ибей UK за много по малко пари. Имат и гаранция която тукашният сервиз трябва да поема но едва ли ще ти потрябва. Виждал съм машини със заоблен от работа квадрат и работещи без проблем.
        Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

        Коментар


        • От: Акумулаторни електроинструменти

          Трябва ми пореден перфоратор.

          Дилемата е между макита и девалт.

          Девалта е този

          Максимум в бетон: 25.00 мм
          Тегло: 3.50 kg
          Акум.батерия-напрежение: 18 V
          Захват: SDS plus
          Честота на удара: 0-4400 min-1
          Къртене: да
          Модел: DCH243N
          Акум.батерия-капацитет /Ah/: 4 Ah
          Обороти без товар*: 0-1150 об./мин.
          Акум.батерия-тип: Li-Ion
          Сила на удара (J): 2.1 J

          DCH 253




          Makita DHR 243

          Обороти 0 - 950 min - 1
          Брой удари при натоварване 0 - 4 700 min - 1
          Захват на инструмента SDS-plus
          Сила на удара 2.0 J
          Диапазон на пробиване
          Maкс. Ф отвора в бетон със свредло за перфоратори до 24 mm
          Макс. Ф на пробиване в дърво 27 mm
          Макс. Ф на пробиване в стомана до 13mm
          Тегло 3.40 kg

          Последно редактирано от Roninn; 12-05-19, 19:48.
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • От: Акумулаторни електроинструменти

            Аз бих избрал по наличните батерии...

            Коментар


            • От: Акумулаторни електроинструменти

              Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
              Аз бих избрал по наличните батерии...
              Решавашо при акумулаторните..........

              Коментар


              • От: Акумулаторни електроинструменти

                Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                Аз бих избрал по наличните батерии...
                Чисто нови батерии и зарядни има от двете марки.

                Току що заявих и 2 комплекта по 2 броя 3 амперчаса нови макита 18 волта ,което значи 4 броя.Имам и 4 амперчаса.

                Девалт имам чисто нови основно 5 амперчаса ,има и няколко 3 амперчаса.

                Зарядни има всякакви, включително и бързите на макита с индекс R.

                Батерии има...кой от двата,да поръчвам,има налични бройки.

                Като тегло са еднакви,като сила пак,девалта е с 0.1 джаула по силен.Като удари в минута ,макитата чука с 4700 удара,девалта с 4400 удара...с този модел девалт не съм пробивал..само съм го държал в ръцете.Макитата е пробвана,няма забележи.
                Последно редактирано от Roninn; 12-05-19, 19:39.
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • От: Акумулаторни електроинструменти

                  Няма дилема тук еле ако имаш от батериите им и зарядните,Мерцедес или БМВ
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • От: Акумулаторни електроинструменти

                    От нова година съм с такъв dewalt ,ами доволен съм, вчера монтираме едни козирки от поликарбонат 38 дупки 12/70 мисля, че с една батерия ги направихме. Основно пробивам 6мм за винтове за директен монтаж , там може би около 70,но е много относително. За къртене- по добре е от чук и секач- помага когато няма друго наоколо.

                    Коментар


                    • От: Акумулаторни електроинструменти

                      Между другото, ако си в Стара Загора утре, мога да ти го покажа

                      Коментар


                      • От: Акумулаторни електроинструменти

                        Първоначално публикуван от dimichos Преглед на мнение
                        От нова година съм с такъв dewalt ,ами доволен съм, вчера монтираме едни козирки от поликарбонат 38 дупки 12/70 мисля, че с една батерия ги направихме. Основно пробивам 6мм за винтове за директен монтаж , там може би около 70,но е много относително. За къртене- по добре е от чук и секач- помага когато няма друго наоколо.
                        6 мм.х 70-80 мм. С колко амперчаса прави 70 отвора.

                        Макита 202 със същото свредло и 4 амперчаса прави 50-60 отвора в бетон примерно на язовирната стена на яз.Жребчево.
                        Имаме доста аку.перфоратори макита,Бош и вюрт.

                        Но искам нещо по ново.202 на макита е много добър модел,не ми харесва че е дълъг и с една ръка е абсурд да се работи.

                        Преди месец имахме два обекта където правихме близо 1000 отвора на ден и си е уморително.

                        Там където имаше ток,карах на 220 волта със 2440,2470,и боркороните с 3210C

                        Гледах и тоя малкия новия на макита със 1.2 джаула,цената му е отлична,отзивите в нета също много добри,но аз съм скептичен и то много.






                        Пари за проба-грешка на вятъра не ми се дават,но пък така лесно залитам в другата крайност ,гледам 36 волтовия макита,това пък е прекалено тежка машина.
                        Последно редактирано от Roninn; 12-05-19, 21:12.
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • От: Акумулаторни електроинструменти

                          С 4 амперчаса,но е много относително при мен. Не съм тествал при еднороден материал. Ако макитата е безчеткова ще държи повече, иначе сигурно са на кантар

                          Коментар


                          • От: Акумулаторни електроинструменти

                            Първоначално публикуван от dimichos Преглед на мнение
                            С 4 амперчаса,но е много относително при мен. Не съм тествал при еднороден материал. Ако макитата е безчеткова ще държи повече, иначе сигурно са на кантар
                            Не,202 е четков
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • От: Акумулаторни електроинструменти

                              С 36 волтовия не си е работа да правиш 1000 отвора 6мм на ден, виж да пробиеш 16мм и повече десетина дупки е идеален.
                              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                              Коментар


                              • От: Акумулаторни електроинструменти

                                Прегледах темата набързо,но никъде не видях да се обсъжда това-Акумулаторен перфоратор Bosch GBH 180-LI .
                                Някой работил ли е с него и имате ли отзиви! Трябва ми нещо на батерия,та си мисля че това ще е добро.
                                Или да предложите нещо,което да прави дупки в бетона до 12мм.
                                Последно редактирано от REGULATOR; 03-06-19, 18:08.
                                088пет722пет99
                                http://www.hydropompi.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X