Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ето нещо съвсем ново, първата безчетквоа машина от Х20 на 20 волта https://www.lidl-service.com/static/.../321053_BG.pdf . С тези 3 джаула(ако не послъгват) е направо трепач, задължително съм и абонат!
    Последно редактирано от mitko 53; 21-11-19, 11:11.

    Коментар


    • САмо да не Ви дава Господ да се наложи да купувате нещо от онлайн магазина на Лидл в Германия,че жална Ви майка. ПОръчах 3 неща и след като 4 пъти се жалвах ми ги пратиха с 300 зора в 3 отделни пратки, след 18-я ден. Добре,че не ми начислиха по 4,95 Евро за всяка пратка. Адски са мудни тия там, много са щедри на обещания, а да не говорим, като трябва да се извиняват, какви лукавци са.
      JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
      Тел: +359 887 847261

      Коментар


      • Здравейте,

        От доста време насам чакам да пуснат винтовертите Parkside. Гледам, че следващата събота пускат 4 in 1 мултитула.
        Някой ползва ли такъв? Самия винтоверт като "истински" ли е?

        Поздрави.

        Коментар


        • Не ти трябва това 4 в 1, само 25Nm е, а 20 волта. Скоро трябва да пуснат от серията Х12Team, там си заслужава https://www.lidl.de/de/parkside-akku...-12-d3/p315946 .

          Коментар


          • p-pleven
            p-pleven коментира
            Редактиране на коментар
            25Nm е, а 20 волта не означава ли повече работа с едно зареждане?

        • Точно този бях харесал, но го изпуснах. Сега го има в olx на 95 лева, но мисля да изчакам. Така или иначе не ми е спешно

          Коментар


          • Точно този няма как да е бил, съвсем нов модел е, с метален патронник и превключвател на скоростите отгоре. Излизат и циркулярче,ножица,зеге,полирачка и лампа от същата серия.

            Коментар


            • Точно за тия модели поръчах батерии по 2 Ач и ме мотаха от немския лидл 18 дена точно.
              JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
              Тел: +359 887 847261

              Коментар


              • Поръчвахме с баджанака 2014г. два дремела,перфоратор и дълги свредла. Всичко си пристигна 3 дена след обявената дата за онлайн продажбата, на адреса за 4,95 ойро.

                Коментар


                • Сега 2014г ли сме или една петилетка по-късно?
                  JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
                  Тел: +359 887 847261

                  Коментар


                  • Примерът ми е за датата.И ние поръчахме много по рано, но ни ги пратиха 3 дни след посочената дата в сайта.

                    Коментар


                    • Поръчвал съм и аз. Не е имало никакъв проблем или забавяне.

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от ivaningbg Преглед на мнение
                        САмо да не Ви дава Господ да се наложи да купувате нещо от онлайн магазина на Лидл в Германия,че жална Ви майка. ПОръчах 3 неща и след като 4 пъти се жалвах ми ги пратиха с 300 зора в 3 отделни пратки, след 18-я ден. Добре,че не ми начислиха по 4,95 Евро за всяка пратка. Адски са мудни тия там, много са щедри на обещания, а да не говорим, като трябва да се извиняват, какви лукавци са.
                        Да не си поръчал на български адрес?

                        Коментар


                        • Чавдар (V93)
                          Чавдар (V93) коментира
                          Редактиране на коментар
                          На български адрес доставката ще му е 20-на евро, а не 4,95, колкото е за доставка в Германия.

                      • Аз живея в Германия и примерът ми е пресен от преди 2 седмици. За тези които не ми вярват и знаят немски мога да препратя майлите как ми се извиняват.
                        JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
                        Тел: +359 887 847261

                        Коментар


                        • Като стана въпрос за онлайн пазаруване от Лидл, гледам след Белгия,Холандия,Чехия вече има такава опция и в Полша.

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от ivaningbg Преглед на мнение
                            Аз живея в Германия и примерът ми е пресен от преди 2 седмици. За тези които не ми вярват и знаят немски мога да препратя майлите как ми се извиняват.
                            Само аз ли си мисля, че интернет магазина им е базиран някъде из Индия или Пакистан?

                            Коментар


                            • Чавдар (V93)
                              Чавдар (V93) коментира
                              Редактиране на коментар
                              Не позна. По-скоро Франкфурт на Майната си. Което нищо не означава. Складове, разположени в Западна Европа или Щатите, могат да спретнат перфектен батак със забавяне на доставки в периоди на интензивно пазаруване.
                              Виж, разправията с пищисаните от това клиенти вече е много вероятно да е аутсорсната някъде. Примерно, в България ...

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X